Zapomenuté vejce bez ledničky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 10.03.11 07:35
Zapomenuté vejce

Ahoj, nevím na co jsem myslela, ale zapomněla jsem dát vajíčka do ledničky a zůstaly přes noc v místnosti v cca +20 stupňů. Můžu je jíst nebo raději vyhodit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kamca78
Kecalka 425 příspěvků 10.03.11 07:43

já jenom jeden postřeh…například když je kupuješ v Kaufu tak je tam mají taky volně v regálu a né v chladícím boxu. Takže rozhodnutí je na tobě :-D

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 10.03.11 07:45

Já bych se toho nebála, už kolikrát jsem nechala vejce přes noc na lince a ještě jsme se z nich nepos*ali.. :-D

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 10.03.11 07:52

Nic jim nebude, ale pro tvůj klid můžeš jedno rozklepnout a čichnout, pokud nezapáchá tak je to OK :wink:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 10.03.11 07:57

Nevyhazovat, vajíčka snesou vyšší teplotu než je v ledničce. Já teda čichám ke každému vajíčku, co rozklepnu, tak nějak pro jistotu. :nevim: :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 10.03.11 08:08

Vajíčka v ledničce být nemusí, i když při dlouhodobějším skladování domácích vajec by měla být chladnější místnost.

Nic vajíčkám nebude :-) Taky pro jistotu rozklepávám zvlášť každé vajíčko.

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 10.03.11 08:10
Nelisa píše:
Nevyhazovat, vajíčka snesou vyšší teplotu než je v ledničce. Já teda čichám ke každému vajíčku, co rozklepnu, tak nějak pro jistotu. :nevim: :lol:

a pak ho uvaříš :lol: néé, to byl vtip, taky čichám :mrgreen:

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 10.03.11 08:10
Jana206 píše:
Vajíčka v ledničce být nemusí, i když při dlouhodobějším skladování domácích vajec by měla být chladnější místnost.Nic vajíčkám nebude :-) Taky pro jistotu rozklepávám zvlášť každé vajíčko.

jo to je fakt, naši je mají ve špajzu a v pohodě

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 10.03.11 08:16
lulushka píše:
Nelisa píše:
Nevyhazovat, vajíčka snesou vyšší teplotu než je v ledničce. Já teda čichám ke každému vajíčku, co rozklepnu, tak nějak pro jistotu. :nevim: :lol:
a pak ho uvaříš :lol: néé, to byl vtip, taky čichám :mrgreen:

:pankac: :mrgreen: pak dlouze medituju, jestli je ještě jedlé :lol:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 10.03.11 08:25

hele pod slepicí když je snese je taky teplo :wink:

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 10.03.11 08:36

nechat… manželovi rodiče mají slepice a snesený vajíčka dávají do sklepa na odpočívadlo (v létě tam tak těch 20 stupňů bude taky) a vajíčka „fungujou“ v pohodě :-D Všechny by je do lednice prostě nenarvali… :-)

A jak už tu psalo v obchoďákách je taky nechávaj normálně na teple…

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 10.03.11 08:40
kate02 píše:
nechat… manželovi rodiče mají slepice a snesený vajíčka dávají do sklepa na odpočívadlo (v létě tam tak těch 20 stupňů bude taky) a vajíčka „fungujou“ v pohodě :-D Všechny by je do lednice prostě nenarvali… :-)A jak už tu psalo v obchoďákách je taky nechávaj normálně na teple…

Manželovo příbuzní bydlí na Slovensku a nenapadlo by je strčit vejce do lednice, dávají je do komory, kde je chladněji, ale určitě ne tolik, jako v lednici. Oni nedávají ani mlíko do lednice, kdybyste viděli, jak se divili tomu, že mlíko piju jedině vychlazený. :-D

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 10.03.11 09:02

V rodině mého manžela taky vajíčka nedávají do lednice. Taky tam nedávají máslo…
Naopak do lednice dávají hořčici, kečup, olivy, olej :D

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 10.03.11 09:03

Máslo ne-e? 8-o A olej jo? :lol:

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 10.03.11 09:15

No! Oni jsou uchvácení z toho, jak je v létě máslo skoro tekoucí a jde krásně namazat (mě se z takového másla dělá skoro špatně, tohle extra měkké nejsem schopná pozřít…), olej ano..... To nikdo nepochopí :D Je to OT, ale prostě mi to přišlo úsměvné to přidat :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >