Zapomenutý gynprodyl a MS nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:03
Zapomenutý gynprodyl a MS nikde

Ahoj ženy prosím o radu..
Takže musím to zkrátit je to na dlouhoo ????
Je to rok co se snažíme o mimi první tehu nedopadlo dobře. Menzes mě skáče od září 28+33. Přítel byl na spermografu a zjistily sme že je tam problem no bylo nám řečeno můžeme pocit přirozeně ale je ta šance snizena. Další konzultace je až v březnu víc nevím. No a byla jsem na zač měsíce u svého lékaře ať mi úpravy už konečně můj cyklus a dá se do normálu napsal mi gynprodyl od 17. Do 26 dne cyklu. Jenom že já blbec jsem to brala asi jen 4 dny a pak jsem Zapoměla měla jsem zdravotní problémy chytla jsem zánět osmičky pohotovosti no a prostě mě to úplně vypadlo asi na 3 dny a pak mě to prislo zbytečné v pokračování.
Poslední MS byl 6 do 9 února. Dneska je to 30 den a nic ale už 3 dny mě šíleně bolí prsa bradavky ani ne a celé prsa jako to jsem ještě neměla. A poslední dva dny křeče v podbřišku a jde to do levého vaječníků.
Testik jsem si ještě nedělala myslím že je brzo na gyndu mám jit za týden když to nedojde.
No myslíte si že tím že jsem ten gynrodyl brala tak krátce že mam proto ty bolesti už z toho blbnu :zed:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 19:05

Jasně nebo to může být MS.. Ale moc bych byla ráda za mimi :srdce:

Váš příspěvek
Reklama