Zapomenutý prášek od antiny

1
7.6.21 21:41

Zapomenutý prášek od antiny

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli vadí, že jsem ztratila jeden prášek antikoncepce. Jestli když tedy jeden prášek vynechám jestli mi to nikterak nenaruší ten harmonogram u kterého místo 7 dnů nebudu brát 8 dnů antikoncepci :oops: :D
Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19895
7.6.21 22:32

Tak určitě máš příbalový leták, kde je to napsané. A určitě bych nedělala delší pauzu. Spíš spojila dvě plata. Záleží ale na typu HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
8.6.21 08:34

Já dost často zapomínala brát antikoncepci, někdy se podařilo si nevzít i dva dny. Když pojedeš dál, jak normálně, tak by se nic stát nemělo, chráněná bys měla být i když si jeden den nevezmeš :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
8.6.21 08:34

Od čehopak jsou příbalový letáky? :) Buď to ber jako zapomenutý prášek, anebo si vezmi prášek z jiného dne - ale to vše záleží na tvých pilulkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19895
8.6.21 08:54
@Blondynka01 píše:
Já dost často zapomínala brát antikoncepci, někdy se podařilo si nevzít i dva dny. Když pojedeš dál, jak normálně, tak by se nic stát nemělo, chráněná bys měla být i když si jeden den nevezmeš :-)

Jako na to, že ani nevíš, jaké prášky zakladatelka bere, jsi docela odvážná. Takhle radit. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
8.6.21 09:28
@P4ja píše:
Jako na to, že ani nevíš, jaké prášky zakladatelka bere, jsi docela odvážná. Takhle radit. :zed:

Asi tak. To je pak to zázračný otehotneni přes prášky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
8.6.21 10:07

@P4ja vždyť skoro u všech antikoncepcí je napsaný v příbalovým letáku, že když zapomeneš tak buď máš vzít 2 prášky i za zapomenutý den, nebo jet normálně :D Pochybuju, že by to bylo velký haló, když si jeden den nevezme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19895
8.6.21 10:26
@Blondynka01 píše:
@P4ja vždyť skoro u všech antikoncepcí je napsaný v příbalovým letáku, že když zapomeneš tak buď máš vzít 2 prášky i za zapomenutý den, nebo jet normálně :D Pochybuju, že by to bylo velký haló, když si jeden den nevezme :)

Tak ona taky není jen jedna ha. Pochybuju, žes skoro všechny vystřídala a u všech četla příbalové letáky. Navíc jsou takové, kde se hormony v jednotlivých tabletách liší. Tam musí být člověk opatrný obvzlast. Pokud ty bereš HA jak lentilky, pak tvoje věc a tvoje tělo. Ale necpi takové „zaručené“ rady ostatním. 8o

A někdo tomu říká velké haló a jiný nechtěné těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
8.6.21 10:41
@Blondynka01 píše:
@P4ja vždyť skoro u všech antikoncepcí je napsaný v příbalovým letáku, že když zapomeneš tak buď máš vzít 2 prášky i za zapomenutý den, nebo jet normálně :D Pochybuju, že by to bylo velký haló, když si jeden den nevezme :)

To platí pokud zapomenes ve 2 týdnu. V prvním je riziko otehotneni a ve 3 buď musíš udělat hned pauzu a nebo brát 2 plata po sobě. Aspoň tak to bylo u HA co jsem brala já. Sice je to už nějaký pátek, ale tohle jsem uměla i pozpátku kdyby mě o půlnoci vzbudili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19895
8.6.21 11:05
@JancaS84 píše:
To platí pokud zapomenes ve 2 týdnu. V prvním je riziko otehotneni a ve 3 buď musíš udělat hned pauzu a nebo brát 2 plata po sobě. Aspoň tak to bylo u HA co jsem brala já. Sice je to už nějaký pátek, ale tohle jsem uměla i pozpátku kdyby mě o půlnoci vzbudili.
@JancaS84 píše:
@JancaS84 píše:

Ona zakladatelka nezapomněla, ale prášek ztratila. Jestli jsem to dobře pochopila. A jde o tu pauzu, kterou chce natáhnout na 8 dnů. Asi. Já v téhle situaci vzala prášek z dalšího plata a pokračovala v něm. A pauzu 7 dnů dělala potom.. Ale fakt nvm, u každého to je jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
8.6.21 11:11
@P4ja píše:
Ona zakladatelka nezapomněla, ale prášek ztratila. Jestli jsem to dobře pochopila. A jde o tu pauzu, kterou chce natáhnout na 8 dnů. Asi. Já v téhle situaci vzala prášek z dalšího plata a pokračovala v něm. A pauzu 7 dnů dělala potom.. Ale fakt nvm, u každého to je jinak.

Jj buď 2 plata za sebou a nebo bych brala dal a udělala bych pauzu o den dřív, ale dodržela pauzu 7 dní. Pokud má všechny tabletky se stejným účinkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat