Přítel zřejmě žárlí na bratra. Mám omezit kontakt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 20:53
žárlí na bratra? Omezit kontakt ?

Ahoj,
mám přítele, který je nadměrně ješitný, hrdý, typický Lev ( znamení zvěrokruhu )
Nedávno měl jeho bratr narozeniny a byla velká oslava.
Pozvaní jsme byli oba i když se známe krátce.
Já se s jeho bratrem viděla poprvé.
Byl tam i s manželkou a jejich dcerkou.
Jelikož jeho žena netancuje, pořádně jsme se vyblbli - já a jeho bratr a bezvadně si i rozuměli a parádně popovídali.
V současné době si i hodně píšeme, různá témata o rodině atd. Oblíbila jsem si i jejich dcerku a prostě super.
Jenže mám dojem, že přítel žárlí.
Ne že by mně něco řekl, ale od té oslavy a od té doby co si s jeho bratrem píšeme se začal s bratrem hádat, o čemkoliv, vyvolává hádky, ačkoliv doposud měli moc pěkný vztah.
Mockrát mně o něm vyprávěl, ještě než jsme se s jeho bratrem poznali a těšil se, až se všichni poznáme.
Jeho bratr mi vždy napíše první. Nejsem taková, že bych mu vypisovala sama od sebe, ale jakmile napíše dlouze spolu píšeme o čemkoliv.
Myslíte, že by to příteli vadilo i když má bratr super ženu a dítě a nic nehrozí?
Měla bych psaní omezit?
Mrzí mě to, s bratrem si popovídám totiž vždy skvěle.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 7515 příspěvků 18.03.19 21:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám přítele, který je nadměrně ješitný, hrdý, typický Lev ( znamení zvěrokruhu )
Jelikož jeho žena netancuje, pořádně jsme se vyblbli - já a jeho bratr a bezvadně si i rozuměli a parádně popovídali.
V současné době si i hodně píšeme, různá témata o rodině atd. Oblíbila jsem si i jejich dcerku a prostě super.
Ne že by mně něco řekl, ale od té oslavy a od té doby co si s jeho bratrem píšeme se začal s bratrem hádat, o čemkoliv, vyvolává hádky, ačkoliv doposud měli moc pěkný vztah.
Mockrát mně o něm vyprávěl, ještě než jsme se s jeho bratrem poznali a těšil se, až se všichni poznáme.
Jeho bratr mi vždy napíše první. Nejsem taková, že bych mu vypisovala sama od sebe, ale jakmile napíše dlouze spolu píšeme o čemkoliv.
Myslíte, že by to příteli vadilo i když má bratr super ženu a dítě a nic nehrozí?
Měla bych psaní omezit?

Já ti nevím, ale tohle dobrotu dělat nebude. Ale asi to beru moc podle toho, že na nějaké přátelství mezi mužem a ženou moc nevěřím. A dlouze si vypisovat se švagrem je divné. To jako sedíte s chlapem doma u televize a ty si vypisuješ s jeho bráchou?

lasička1
Echt Kelišová 8229 příspěvků 18.03.19 21:03

Psaní s bratrem bych omezila na minimum.I když nejde o nic a zřejmě to ani k ničemu nespěje.Ale partner žárlí na to,že nemáš tolik času na něj.Což chápu.Někdy člověk sklouzne k opravdu dlouhému psaní.Když spočítáš čas,o který máš méně na přítele,tak je to logické.

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 18.03.19 21:06

Milé děvče, mám několik švagrů. Všichni jsou to prima chlapi, ale ani s jedním si nevypisuju. Stačí popovídat si za přítomnosti manžela. Ani se moc nedivím, že to tvému klukovi vadí. A on je tedy taky třída. Vypisovat přítelkyni svého bratra, o co mu tak asi může jít? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 21:07

@lasička1 @ivašot.

My spolu ještě nežijeme …
On mu to jeho bratr vždy řekne, že si píšeme a že má super a hezzkou holku :roll:
Kolikrát už jsem mu chtěla napsat, aby mu to nepsal nebo neříkal, ale to zas zavání jako nějaké tajení a to také není zrovna dobré.
On je totiž úplně jiný přítel - je takový vážný, a jeho bratr i když je starší, s ním je pořádná legrace :mrgreen:

ivašot.
Echt Kelišová 7515 příspěvků 18.03.19 21:07
@divine woman píše:
Milé děvče, mám několik švagrů. Všichni jsou to prima chlapi, ale ani s jedním si nevypisuju. Stačí popovídat si za přítomnosti manžela. Ani se moc nedivím, že to tvému klukovi vadí. A on je tedy taky třída. Vypisovat přítelkyni svého bratra, o co mu tak asi může jít? 8o

No hrozně si se zakladatelkou rozumí, asi líp než se svou super ženou :mrgreen:

ivašot.
Echt Kelišová 7515 příspěvků 18.03.19 21:10
@Anonymní píše:
@lasička1 @ivašot.My spolu ještě nežijeme …
On mu to jeho bratr vždy řekne, že si píšeme a že má super a hezzkou holku :roll:
Kolikrát už jsem mu chtěla napsat, aby mu to nepsal nebo neříkal, ale to zas zavání jako nějaké tajení a to také není zrovna dobré.
On je totiž úplně jiný přítel - je takový vážný, a jeho bratr i když je starší, s ním je pořádná legrace :mrgreen:

Tak teď už se tvému příteli nedivím vůbec. Když tě neodradí, že je to bratr přítele, tak by snad mohl fakt, źe má rodinu. Utla bych kontakt, případně blokla kontakt, když švagr nemá rozum.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 18.03.19 21:14

Omezit, co si máš co dlouze vypisovat s jeho bratrem? Nedivím se příteli, že se mu to nelíbí. Být to můj bratr, viděl by to tóčo.

Meredithx
Kecalka 193 příspěvků 18.03.19 21:15

A ty si to nedovedeš představit naopak? Ja když si představím, že si přítel vypisuje s mou sestrou a ještě ji u toho chválí, jaká je to díle holka a jak si s ní rozumí a vždy hodně pokecá asi bych to nevydržela, jak tvůj přítel a něco ti na plnou hubu řekla. :zed: Ty na tom neshledáváš nic divného? Jakože chápu jednou za čas komverzaci normálním tónem ale psát si třeba obden 2 hodiny? Jak se to asi bude líbit jeho manželce, že není s dítětem, ale vypisuje si cele odpo/večer s přítelkyní svýho bráchy? No úplnej sen :palec: Musíš poznat, co je vhodné a co už ne. Tady to příteli už vadí, ikdyž zatím taktně drží pusu. Já už bych ti něco řekla.. :roll:

Erinne
Stálice 52 příspěvků 18.03.19 21:15

Mám taky fajn švagra, nezkazí žádnou legraci. Ale tohle by se mému partnerovi určitě nelíbilo a mě v opačném případě taky ne. Těšíme se na setkání na rodinných oslavách, ale to je tak všechno. Taky je otázka, kdy tohle začne a právem vadit jeho ženě. Ještě bych nic neřekla, kdybyste se znali léta, ale takhle :?

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 18.03.19 21:17
@Anonymní píše:
Ahoj,
Měla bych psaní omezit?

S přítelem se znáte krátce. Je vidět, že to s tebou myslí/myslel vážně, jinak by tě nepředstavil rodině a přátelům. Jeho bratra jsi viděla poprvé, ale velmi důvěrně jste se sblížili, hodně vyblbli, píšete si. Je divné, že si nepíšeš třeba s jeho „skvělou“ manželkou. Přítel pochopitelně žárlí. Ani se pořádně neznáte, ale ty místo poznávání se s přítelem, rozebíráš všechny možné témata s jeho ženatým bratrem.Chytrá žena si buduje svůj vztah, a nedává zbytečně příčinu k vyvolávání nedůvěry.Zbytečně rozeštváváš bratry. Kdoví, jak to vidí jeho manželka. To nebyl dobrý počin. :think:

Deninina
Závislačka 3969 příspěvků 18.03.19 21:18

Ja se vždycky vziju do toho druhého. Představ si, ze mas sestru a tvuj pritel si s ni vypisuje a sestra na nej peje ody. Opravdu bys byla v pohodě? I kdyz sama vis, ze to vedete v přátelském duchu, verila bys priteli a sestře, ze to nemůže prerust? Me by to treba vadilo a příteli se vůbec nedivím

suwari
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 18.03.19 21:21

Přála bych ti,aby si tvůj partner psal s tvou sestrou a myslel si o ní,jak je úžasná. Potřebovala bys vlastní medicínu :roll: :lol:
Taky mám švagry a nenapadlo by mě si s nimi dlouze vypisovat a ještě je někde před ostatními příbuznými vychvalovat. Divná jsi ty. Reakce tvého přítele je úplně normální a divím se,že jsi to vůbec nepochopila. 8o

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 18.03.19 21:22

Souhlasím s většinou. Tohle už je za hranicí. Jestli máš svého přítele opravdu ráda a chceš s ním být i nadále, tak kontakt s jeho bratrem omez na minimum.

Malina7
Závislačka 2793 příspěvků 18.03.19 21:41

Zakladatelko, popisuješ jeho bratra,jako by to byl pomalu Pan Božský. To bije do očí. Příteli se nedivím, že řádí. Tak se chovej jako dáma a né jako puberťák. Lhostejný Ti přítelův bratr už rozhodně není, což vycítil Tvůj přítel. Být přítelem, byla bych radši ex přítelem a našla si ženu, která je už vybouřená.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama