Žárlím na ex?

Anonymní
28.12.18 19:59

Žárlím na ex?

Zdravím. Ráda bych se vypsala. Vůbec se sama v sobě nevyznám. S ex přítelem jsem byla 6 let.. podváděl mě, lhal a pak na mě i vztáhl ruku. Byl to skvělý manipulátor, který mě nechtěl nechat jít, ale bokovek a prostitutek se take nevzdal. V poslední naší krizi jsem poznala současného přítele, se kterým jsem skoro 2 roky už. Ano vím, ze vztahu do vztahu to nedělá dobrotu, nejspíš jsem současného brala jako záplatu, ale vydrželo nám to a miluji ho. A teď k jádru věci. Dnes jsem se od známých dozvěděla, že můj ex má nejspíše novou slečnu, ke který se chová moc krásně a plánují budoucnost. Slečna je to moc hezká. A já jsem z toho smutná. Na jednu stranu žárlim, že tu lásku a hezké chování nedal mně a na druhou stranu mu nepřeji nic hezkého za to, co mi udělal. Jsem i nepříjemná na přítele doma. Nejspíš city k ex úplně nezmizeli, což bych si moc přála… byly to opravdu hrozný roky, o to víc své chování nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

512
28.12.18 20:01

Jak dlouho je s ni?Manipulator se ze zacatky vetsinou chova hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
28.12.18 20:02

Nechápu proč ti to tví známí vůbec cpou a proč to posloucháš… Zaměř se na svůj vztah a nedělej kraviny, ani nemluvě o tom, že lidi se prostě nemění, takže buď ho ta přetvářka brzo přejde, nebo je to jen na venek nebo ti tví známí prostě chtěj ubližovat a ty se necháš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 20:08

Hovado hovadem zůstane,pokud nebyla chyba v tobě ale v něm,pak tomu dávám maximálně půl roku než sundá masku.

• Nahlásit
  • Citovat
606
28.12.18 20:09

„ex“ je něco, co jsme odložili, ale nejsme úplně rádi, když to po nás někdo zvedne. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
28.12.18 20:12

Do jejich vztahu nevidíš. Já znám páry, které zvenku hrají dokonalý pár, při poznání zblízka se k sobě chovají pěkně hnusně. Takže podle pohledu zvenčí bych nesoudila a už vůbec bych si tím nekazila svůj vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23729

K tobě se asi taky na začátku choval hezky a byl zamilovaný, to by jsi jinak s ním asi 6 let nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690

Buď v klidu. Jednoho takového jsem poznala, jak přes kopírák, a žádná s ním nevydržela - každá zdrhala až jí za patama hořelo. Chorobný lhář, psychopat, manipulator a zlý člověk. Nejenže se nezmění, ale ani tohle chování nespraví kyticemi růží. Ten můj je ve skoro padesáti letech sám, bezdětný, což o něčem svědčí.
Zakaž si ty myšlenky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
28.12.18 20:13

Me se takhle ozval ex osobne :mrgreen: ze zacatku takove ty fraze typu „jak se mas?“ apod a pak mi najednou zacal psat,ze ma uzasnou pritelkyni ted,ze se zmenil,ze si spoustu veci diky vztahu se mnou uvedomil,ze je opravdu stastny a ze byt s nim ted,tak se mam krasne :roll: no kdyz konecne prisla rec na me a ja mu napsala,ze jsme uz pul roku vdana a ze jsem tehotna,tak uz se neozval,dodneska nevim proc :think: :mrgreen: jinak taky to byl manipulator a nejednou na me vztahnul ruku :(

• Nahlásit
  • Citovat
14653
28.12.18 20:14
@Anonymní píše:
Zdravím. Ráda bych se vypsala. Vůbec se sama v sobě nevyznám. S ex přítelem jsem byla 6 let.. podváděl mě, lhal a pak na mě i vztáhl ruku. Byl to skvělý manipulátor, který mě nechtěl nechat jít, ale bokovek a prostitutek se take nevzdal. V poslední naší krizi jsem poznala současného přítele, se kterým jsem skoro 2 roky už. Ano vím, ze vztahu do vztahu to nedělá dobrotu, nejspíš jsem současného brala jako záplatu, ale vydrželo nám to a miluji ho. A teď k jádru věci. Dnes jsem se od známých dozvěděla, že můj ex má nejspíše novou slečnu, ke který se chová moc krásně a plánují budoucnost. Slečna je to moc hezká. A já jsem z toho smutná. Na jednu stranu žárlim, že tu lásku a hezké chování nedal mně a na druhou stranu mu nepřeji nic hezkého za to, co mi udělal. Jsem i nepříjemná na přítele doma. Nejspíš city k ex úplně nezmizeli, což bych si moc přála… byly to opravdu hrozný roky, o to víc své chování nechápu.

Byla bych na tvém místě moc ráda, že jsem se takového h.ovada zbavila. Nemáš jí co závidět. K tobě se přeci na začátku taky choval hezky, ne?Je to pouze otázka času, kdy jí bude dělat to samé, co tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7582
28.12.18 20:17
@Anonymní píše:
Me se takhle ozval ex osobne :mrgreen: ze zacatku takove ty fraze typu „jak se mas?“ apod a pak mi najednou zacal psat,ze ma uzasnou pritelkyni ted,ze se zmenil,ze si spoustu veci diky vztahu se mnou uvedomil,ze je opravdu stastny a ze byt s nim ted,tak se mam krasne :roll: no kdyz konecne prisla rec na me a ja mu napsala,ze jsme uz pul roku vdana a ze jsem tehotna,tak uz se neozval,dodneska nevim proc :think: :mrgreen: jinak taky to byl manipulator a nejednou na me vztahnul ruku :(

Přesně takhle se zachoval můj manipulátorský, agresivní a ulhaný ex. Pak jsem porodila, našel si jinou a během půl roku čekali dítě. A ještě mi to nezapomněl zavolat. Já v té době už půlročního prcka doma. Popřála jsem mu hodně štěstí a v duchu tu chudinku litovala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
28.12.18 20:22

@Aduš8 jo to me uz se nastesti neozval,ale od kamaradky,co ho potkala vim,ze ma dite (mel ho zrovna u sebe na vikend) a nejlepsi na tom bylo,ze to dite bylo jednoznacne pocato jeste za naseho vztahu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
7582
28.12.18 20:28
@Anonymní píše:
@Aduš8 jo to me uz se nastesti neozval,ale od kamaradky,co ho potkala vim,ze ma dite (mel ho zrovna u sebe na vikend) a nejlepsi na tom bylo,ze to dite bylo jednoznacne pocato jeste za naseho vztahu :zed:

Tak to už je vyšší level :lol:. Jen být ráda, že jsi utekla včas. Mně už se taky naštěstí ozývat přestal, po rozchodu se chtěl strašně kamarádit, později seznámit s mým manželem, který mu nemohl přijít na jméno, protože jsme spolu pracovali ještě v době, kdy jsem byla s ex a ví, jak se ke mně choval, neustále mi volal, kontroloval, řval na mě do telefonu :nevim:. Někdy si říkám, jak jsem to mohla pět let vydržet :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
28.12.18 20:36

@Aduš8 ja jsem hlavne rada,ze me z toho manzel vysvobodil .. sice jsem sla ze vztahu do vztahu,ale dneska jsem opravdu stastna a bohuzel se obavam,ze nebyt tehdy manzela,tak bych se k tomu blbovi vratila :zed: ale jinak je to fakt nestesti takovy chlap a u Tebe koukam,ze to taky bylo docela drsny s tim,jak se chtel seznamit s Tvym manzelem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7582
28.12.18 20:51
@Anonymní píše:
@Aduš8 ja jsem hlavne rada,ze me z toho manzel vysvobodil .. sice jsem sla ze vztahu do vztahu,ale dneska jsem opravdu stastna a bohuzel se obavam,ze nebyt tehdy manzela,tak bych se k tomu blbovi vratila :zed: ale jinak je to fakt nestesti takovy chlap a u Tebe koukam,ze to taky bylo docela drsny s tim,jak se chtel seznamit s Tvym manzelem :roll:

Měla jsem to úplně stejně, ze vztahu do vztahu.. Vlastně za to ex mohl,, sám ", jednou na mě šíleně řval do telefonu a já se v práci rozbrečela, už toho bylo moc.. A můj kolega(dnes manžel :D) mě jen chtěl utěšit, tak mě objal. A byli jsme oba ztracení :oops:. Dlouho jsem to před mým ex tajila, měla jsem strach, aby něco nevyvedl, ale pak jsem otěhotněla a musela s pravdou ven :lol:. A najednou se chtěl strašně kamarádit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama