Žárlím - prosím poradit

Anonymní
7.3.20 19:10

Žárlím - prosím poradit

Ahoj holky, vim, ze techto temat je tu hodne, ale jsem zoufala a to hodne. Muj pritel jde dnes vecer parit. Konkretne na oslavu jeho brachy bejvaly spoluzacky ze zakladky. A vzhledem k tomu, ze straaasne zarlim, tak nevim, co delat. Pritel je nejvernejsi chlap, co znam, ale bohuzel z minulych vztahu mam spatne zkusenosti a tak se trapim. Zkousela jsem psycholozku, ale bohuzel mi nepomohla.
Driv jsme chodili parit spolu, ted uz nechodime skoro vubec. A ted ma jit na tu oslavu do jednoho klubu a ja jsem vazne hotova.. Brecim, hystercim.. Proste se bojim, ze bud ho bude balit nejaka holka u stolu, ktera bude na te oslave (partner tam nikoho nezna) a nebo nekdo uplne cizi mimo oslavu. Partner mi rekl, ze nikoho balit nebude a ani se nenecha. Svemu partnerovi verim, ale neverim tem holkam v tech klubech, zvlast kdyz se priopiji. Kdyz pak vidim jak se stroji a upravuje boda me to jeste vic. Nejdriv rekl, ze by nebyl nejspis problem kdybych sla s nim a pak uz rekl, ze nechce, abych sla, ze chce jit jen s tim brachou. Ano vim, ze jsem hysterka a zarlivka to mi psat nemusite. Vim, ze se mam zabavit, ale ja i pres to na to musim furt myslet. Budu rada kdyz mi reknete svuj nazor nebo tak, nebo pokud je tu nejaka podobna „zarlivka“ jestli by mi mohla napsat bylo by to fajn. Zatim davam anonym, kdyby mela nejaka chut napsat, napiste pod diskuzi a ja pisnu. Dekuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1438
7.3.20 19:16

Tak bez taky ven nekam s holkama, at ma to tak nemyslis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
7.3.20 19:17

Tohle přesně nechápu. Po kolikáté tady čtu „věřím partnerovi, ale nevěřím holkám“. Co s tím mají co společné holky? Může to na něj zkoušet nějaká kdekoliv, v práci, v obchodě, na ulici… ale je důležité, jak na to zareaguje. Když je 100% věrný a nechce mě ztratit, tak ho přece žádná neklofne, tak nevím, co bych na tom řešila. Zaprvé bych teda zapracovala na sebevědomí, protože to vypadá, že s tím máte problém, protože sebevědomá žena se takhle ve vztahu podle mě nechová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 19:19

@Lenka76
Nemam prave s kym :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.20 19:20

@Nora2
Ano pokud je 100% chlap verny, tak ho zadna nesvede. Ale proste dnes ty mlady holky vi, jak to delat. Vemte si kolik je manzelskych paru, jsou spolu stastni a maj deti a pak nekdo zahne..

• Nahlásit
  • Citovat
14243
7.3.20 19:24

Zakladatelko, ty musíš mít sebevědomí na bodu mrazu. Dělej s tím něco, protože s takovouto stíhačkou žádný chlap dlouhodobě nevydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

S přítelem to nemá vůbec nic společného, je to jen TVŮJ problém. Ještě párkrát zahysterči a bude po problému, přítel udělá :mavam:
Jsi pravděpodobně tak nesnesitelná, že tě už s sebou nikam nechce brát, jsi na dobrý cestě být single.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
@Anonymní píše:
@Nora2
Ano pokud je 100% chlap verny, tak ho zadna nesvede. Ale proste dnes ty mlady holky vi, jak to delat. Vemte si kolik je manzelskych paru, jsou spolu stastni a maj deti a pak nekdo zahne..

Ano, zahne, protože chce. Kdyby nechtěl, tak nezahne. Už vidím, odkud se bere ta mentalita „za všechno může jen milenka, ale nevěrný muž je v tom nevinně“, doteď si stojím za tím, že to absolutně postrádá logiku.
Nevím, co řešíte. Jestli mu 100% věříte, tak přestaňte kecat a obtěžovat ho hysterickým a scénama, to totiž dokáže člověka opravdu otrávit. Jestli mu nevěříte a myslíte si, že zahne, tak se zařidte podle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 19:27

@divine woman
Ano na bode mrazu ho mam.. Nevim, co s tim delat. Nevim Jak si zvysit sebevedomi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.20 19:28

Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

@PanenkovaMakova
Tak mi povez, co mam delat. Vazne me to trapi. :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Plzeň, proc?

• Nahlásit
  • Citovat
340
7.3.20 19:29
@Anonymní píše:
@divine woman
Ano na bode mrazu ho mam.. Nevim, co s tim delat. Nevim Jak si zvysit sebevedomi

Pracovat na tom. Zkusila bych jinou psychoterapii, která by pomohla vyřešit špatné zkušenosti a do toho se soustředit na svoje sebevědomí a sebelásku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 19:30

@Nora2
Ja netvrdim, ze jsou v tom nevinne. To urcite ne. Kdyz ja se proste bojim, ze ho ztratim.. A vim, ze timhle tomu nepomaham. Je to slozitejsi ten vztah..

• Nahlásit
  • Citovat
7.3.20 19:30

Klidně napiš, možná vím co by ti pomohlo, kamarádka měla to samé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama