Zase další očkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 03:10

Zase další očkování

Ahoj, vim ze je tu hodne diskuzi na tohle téma. Jen teda reknu, ze zatim jsem neockovana, nebyl duvod. Ani jsem neonemocnela. A je mi jedno, kdo je a neni ockovan. Nejsem odpurce ockovani a neverim na ty „bludy“ ale zatim jsem doma na RD, zdravá jsem cely zivot, kojím jeste syna a tak celkově zatim sbírám info.
Co se chci hlavne zeptat, co ma znamenat, ze je ve hre ctvrta a kdyz bude treba i pátá dávka. To prece neni funkcni vakcinace, kdyz se ockuje jak do králíků. Proc se ockuje na nadrazi, v autobusech, obchodech? To prece vubec neni standard. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2718
23.11.21 05:26

Protože peníze? :lol: naodhadli poptávku a mají toho moc… :mrgreen: Za chvíli každej vyfasuje kartičku na bodíky a za každou desátou včeličku sleva 15 % na hot dog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34417
23.11.21 05:40
@Anonymní píše:
Ahoj, vim ze je tu hodne diskuzi na tohle téma. Jen teda reknu, ze zatim jsem neockovana, nebyl duvod. Ani jsem neonemocnela. A je mi jedno, kdo je a neni ockovan. Nejsem odpurce ockovani a neverim na ty „bludy“ ale zatim jsem doma na RD, zdravá jsem cely zivot, kojím jeste syna a tak celkově zatim sbírám info.
Co se chci hlavne zeptat, co ma znamenat, ze je ve hre ctvrta a kdyz bude treba i pátá dávka. To prece neni funkcni vakcinace, kdyz se ockuje jak do králíků. Proc se ockuje na nadrazi, v autobusech, obchodech? To prece vubec neni standard. 8o

Proc zakladas novou diskusi, je tu hromada dalsich o ockovani a korone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
23.11.21 05:41

No standartní taky nejsou ty plný špitály co chvíli. @Nowuka2 ano přesně tak, než nechat vydělat farmaceutické lobby tak radši zdechnout!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
23.11.21 05:47

A proc to nepises do nejake te uz zalozene diskuze, to je furt dokola, nikfo ti tu nic novyho nenapise, co by nebylo v tech starych, ve jterych se ale porad ocko a neocko dohaduji stejnymi argumenty porad dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
23.11.21 06:15

A na ockovani na chripku se chodi jednou za zivot?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1712
23.11.21 06:52

Není funkční? A kolikrát se očkuje na klíšťovku? A tetanus? A TBC?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21786
23.11.21 07:06

Jenom malá k zamyšlení - víš, kolik se dává dávek hexavakcíny miminkům? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24248
23.11.21 07:17
@Anonymní píše:
Co se chci hlavne zeptat, co ma znamenat, ze je ve hre ctvrta a kdyz bude treba i pátá dávka. To prece neni funkcni vakcinace, kdyz se ockuje jak do králíků. Proc se ockuje na nadrazi, v autobusech, obchodech? To prece vubec neni standard. 8o

Ty snad máš pocit, že prožívám standardní období? Tak si vyndej hlavu z písku a podívej se kolem sebe. Možná pochopíš, proč se přistupuje ke nestandardním opatřením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
23.11.21 07:19

Proč tobě to vadí? Nemáš ani první a už tě zajímá pátá dávka. A očkuje se všude možně, protože kdyby měla být očkováním zahlcena nemocnice, tak by se to nestíhalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
23.11.21 07:20
@elinka90 píše:
A na ockovani na chripku se chodi jednou za zivot?

Nulakrát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28038
23.11.21 07:25
@fera21 píše:
Není funkční? A kolikrát se očkuje na klíšťovku? A tetanus? A TBC?

klíšťovka 0
tetanus 1× za 15 let
TBC - už se neočkuje,
takže co tam máš dalšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
23.11.21 07:27
@unuděná píše:
Jenom malá k zamyšlení - víš, kolik se dává dávek hexavakcíny miminkům? ;)

S tím se taky dá pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
23.11.21 07:29

Dneska Vondrak zverejnil seznam lidi u nich na JIPu. Mimojine 27 let na ECMO :nevim: To jen k tomu jsem mlada, zdrava, covid se me netyka.
Ja si pujdu pro treti po uplynuti doby se zcela klidnym svedomim a klidne na podzim pro ctvrtou. Divny to nemůže byt nikomu, kdo vic nez pul hodiny v kuse posloucha jakehokoliv lekare ci vedce, který toto vysvetluje. Vzdyt je to dnes a denne ve vsech mediich, kde se tedy berou ti, kteri tomu porad nerozumí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1488
23.11.21 07:29
@Nowuka2 píše:
Protože peníze? :lol: naodhadli poptávku a mají toho moc… :mrgreen: Za chvíli každej vyfasuje kartičku na bodíky a za každou desátou včeličku sleva 15 % na hot dog.

základy ekonomiky nepobrala, problém s počty základní školy. Nebude to ta vychválená Vysoká Škola Života?

Kdyby šlo o peníze a měli toho moc, tak to prostě prodají dál. Je spousta států, který mají nedostatek a rády by koupili. Navíc pokud by to chtěli vyočkovat nuceně, tak pořád musí platit armádu zdravotníků, taky obrovská pálka peněz… kdyby to nefungovalo, tak mi věř, že první co by kvůli penězům udělali, tak to prodají.

Ale ono to funguje, takže tu jde o zdraví, ale i o ty peníze, ale jinak než myslíš. Když koupíš 10 vakcín, ty píchneš lidem a pak místo aby z těch 10 jich šli 3 do nemocnice, ale nepůjde ani jeden, tak stát/zdravotní pojišťovny rozhodně ušetří, protože léčení v nemocnici je třeba 100× dražší, než ta vakcína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat