Reklama

Zase ten věk a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:02
Zase ten věk a dítě

Ahojky děvčata/maminky, je mi čerstvě 27. Mám teď po rozchodu s přítelem, se kterým jsem myslela, že už to vydrží…nechci rozepisovat :,(
Jde o to, že už chci být maminka, že vím, že čas nezastavim, ale teď bohužel zas nemám šanci :,(…jsem na nule, kdoví zda si někoho najdu a co mateřství :,(? Strašně mě to teď trápí…Mám strach, že se mámou nikdy nestanu :?…Mám z toho strach, že mi pak rodiče řeknou, ze nemaji vnoučata a že vidí že nejsem v životě šťastná…Jen asi sonduji zda někoho stihla podobna situace…rozchod dlouhodobeho vztahu v takovem věku :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 29.08.18 21:05

Co má přijít přijde. Netrap se tím. Život ti dal další šanci najít si někoho lepšího. Užívej si!

alilauter
Kecalka 149 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 21:08

Zlato, jsi ještě mladá. Já se rozešla v 26 a pak hledala 9 let. Svýho dnes už manžela jsem potkala v 35 a teď je mi 40 a máme 2letého syna. Ještě je čas a netřeba se stresovat. Užij si trochu nezavislosti a svobody :D

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 29.08.18 21:08

Proč se tak bojis předem? Vždyť jsi mladá :) taky jsem se ve 28 rozešla se svým dlouholetým partnerem, ale prave proto, ze jsem si nedovedla představit s nim založit rodinu, ze je to naprosto nezodpovědný člověk… říkala jsem si, jak si budu užívat, jela jsem na dovolenou s kamoskou, všechno super a dva měsíce poté jsem se seznámila se svým současným manželem, byli spolu půl roku, pak ze se zkusíme nechránit, ze to v dnešní době trvá dlouho - otěhotnění. Bylo to na první dobrou, syna jsem porodila dva měsíce před 30. A ani se mi o tom nezdálo :) nikdy nevíš, co anebo koho ti život přinese, ale čím víc se tím budes trápit, tím víc to na tobě půjde vidět a tím hůř se ti bude hledat parťák… takže jestli ses rozešla s nepravym, věnuj se teď hlavně sobě, dělej něco, cos predtim nemohla, neměla na to čas atd. A uvidíš ze to přijde a ani nebudeš vědět jak :) drz se a hlavně jak říkal Zakopcanik nebo jak se jmenoval: Slunce v duši :)

dedrichov
Závislačka 2791 příspěvků 29.08.18 21:08

Rozchod ani ne, spíš jsem neměla v tom věku perspektivního partnera vůbec. Potkali jsme se, když mi bylo 27 a půl. Teď už jsme několik let manželé s 2 dětmi :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:08

27 mi bude ke konci roku. nemám ani patnera ani dítě, ani pocit že by mi něco uteklo a že bych měla spěchat. Mám ještě čas

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 29.08.18 21:09

Me ne,ale kamaradku jo,jen s tim,ze ji bylo uz 36. Nakonec se happy end konal,ma fajn manzela,a 2 krasny deti. Tak neves hlavu :)

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 29.08.18 21:10

Buď v klidu.To zas není nijak velkej věk.vem si,že někteří končí tou dobou vysokou teprv,pak práce.Věř,že se ten správný najde.mysli pozitivně a ono to přijde :hug: :hug:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 29.08.18 21:12
@Anonymní píše:
Ahojky děvčata/maminky, je mi čerstvě 27. Mám teď po rozchodu s přítelem, se kterým jsem myslela, že už to vydrží…nechci rozepisovat :,(
Jde o to, že už chci být maminka, že vím, že čas nezastavim, ale teď bohužel zas nemám šanci :,(…jsem na nule, kdoví zda si někoho najdu a co mateřství :,(? Strašně mě to teď trápí…Mám strach, že se mámou nikdy nestanu :?…Mám z toho strach, že mi pak rodiče řeknou, ze nemaji vnoučata a že vidí že nejsem v životě šťastná…Jen asi sonduji zda někoho stihla podobna situace…rozchod dlouhodobeho vztahu v takovem věku :(

Stihla, v uplne stejnem veku…o dva roky pozdeji jsem tehotna se stalym partnerem …pred dvema lety bych tomu neverila ;) …

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 29.08.18 21:18

Ahoj. Věk neřeš, má žena měla dcerku v 36 letech. Máš stále dost času, ten pravý se určitě najde. :mavam:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 29.08.18 21:19

To jsi jeste mlada na takove uvahy :)

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 29.08.18 21:27

Neblázni, vždyť máš ještě všechno před sebou :hug:

Alkata
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 29.08.18 21:30

No zase tolik casu neni, jak ti tu některé dámy nalhavaji (a asi i sobě). Po 30 jsi uz stará rodicka a o staré koště uz se chlapi taky neporvou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:31
Zakladatelka

Děkuji všem za příspěvek a za podporu…jsem trochu introvert a tyhle pocity v sobě dusim :( …Ano budu teď mit čas na sebe a tím pádem i čas na přemýšlení…Tohle byl můj druhý vážný vztah…Tak to bolí, ja právě nechtela děti po 30 :? …mrzí mě to, všechno…ten zabity cas s tim člověkem…chybama se učíme, viďte :,(

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 29.08.18 21:31
@Anonymní píše:
Jde o to, že už chci být maminka, že vím, že čas nezastavim, ale teď bohužel zas nemám šanci :,(…jsem na nule, kdoví zda si někoho najdu a co mateřství :,(? Strašně mě to teď trápí…Mám strach, že se mámou nikdy nestanu :?…Mám z toho strach, že mi pak rodiče řeknou, ze nemaji vnoučata a že vidí že nejsem v životě šťastná…Jen asi sonduji zda někoho stihla podobna situace…rozchod dlouhodobeho vztahu v takovem věku :(

Andilku kdyz jsi zdrava tak do 35let mas cas. Vubec se nestresuj hlavne najdi si dobreho partnera co Ti bude pomahat a budete stastny.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >