Zastavte se

7.8.13 22:13

Zastavte se

Maminky a tatínkové, přestaňte řešit malichernosti všedního dne, přestante si dělat naschvali a nepříjemnosti. Vždyt život a bytí jako takové je tak křehké a meli bychom byt štastni za každičkou minutu s našimi milovanými. kamaradce zemřelo dítě, je mi do plače… rodiče by nemeli pohřbívat sve ratolesti, todle příroda neudělala dobře, deti by se meli vesele smát a skotačit nikolov umírat :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3176
7.8.13 22:17

Vim, ze to myslis dobre a je mi lito, co se stalo tve kamaradce…ale dokud to nekdo nezazije alespon z blizkeho okoli tak nebude uvazovat takto, byt kazda z nas sve dite miluje nadevse. A jsem presvedcena, ze za nejakou dobu budes taky resit malichernosti, protoze to tak nejak k zivotu patri. A nemyslim to zle, neber to jako urazku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
7.8.13 22:19

Upřímnou soustrast kamarádce. :,( :hug:
A to je přesně ten důvod, proč každý večer mojemu prckovi říkám, že ho mám moc ráda, že je moje všechno, a držím ho za packu v naší posteli, dokud neusne. Aby to věděl každý den, co na tomhle světě je. :* :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 22:25

@Clarkia přesně tak to myslím, každy den říct partnerovi miluju te a pri usínaní držet svoje dítě za ruku… :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
7.8.13 22:28

Upřímnou soustrast. Máš pravdu, je to tak a hodně lidí na to přijde, až je pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
7.8.13 22:30
@mladákarotka píše:
Maminky a tatínkové, přestaňte řešit malichernosti všedního dne, přestante si dělat naschvali a nepříjemnosti. Vždyt život a bytí jako takové je tak křehké a meli bychom byt štastni za každičkou minutu s našimi milovanými. kamaradce zemřelo dítě, je mi do plače… rodiče by nemeli pohřbívat sve ratolesti, todle příroda neudělala dobře, deti by se meli vesele smát a skotačit nikolov umírat :,( :,( :,(

Upřímnou soustrast kamarádce… :,( :srdce: :hug:
Co se mu stalo chudáčkovi? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 22:31

@MiskaKosa nevím, bojím se zeptat je to velmi čerstvé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
7.8.13 22:35
@mladákarotka píše:
@MiskaKosa nevím, bojím se zeptat je to velmi čerstvé…

To chápu. Nedovedu si tu bolest představit :-( Hrozně jsem soucítila i s těmi rodiči když ve Frýdku vyhodil panelák do povětří ten… nemůžu napsat abych neměla banán. To mi tekly slzy při každé reportáži :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
7.8.13 22:43

Ach jo. Chudak mama :-( uprimnou soustrast a uzivejme si kazdy den naplno!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3525
7.8.13 22:46

@mladákarotka vím jak to myslíš.. známé se zase před necelyma 2 mesicema obesila dcera, sice uz byla dospěla (cca23let) ale stejně to bylo jeji dítě… A musím říct že od té doby jsem si dost uvědomila jaké štěstí je zdravé dítko… Pořád tisíckrát přemýšlím nad tím co jí chci říct aby se jí neco nevybavilo… je to těžké… :kytka: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11589
7.8.13 23:08
@MiskaKosa píše:
To chápu. Nedovedu si tu bolest představit :-( Hrozně jsem soucítila i s těmi rodiči když ve Frýdku vyhodil panelák do povětří ten… nemůžu napsat abych neměla banán. To mi tekly slzy při každé reportáži :-(

Ten barak vyhodil do vzduchu ve Frenstate. Ve Frydku ale zavrazdila sxhizofrenicka sousedcino dite- tak se ti to mozna popletlo. Nicmene vsechno to je tragedie a bohuzel soucast zivota. A bohuzel i kdyz pro rodiny pribuznych se zivot zastavil, tak zeme se toci dal. Ale souhlasim, ze bychom si melo vic vazit tech „beznych“ malickosti dokud je mame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
7.8.13 23:13
@cheekymonkey píše:
Ten barak vyhodil do vzduchu ve Frenstate. Ve Frydku ale zavrazdila sxhizofrenicka sousedcino dite- tak se ti to mozna popletlo. Nicmene vsechno to je tragedie a bohuzel soucast zivota. A bohuzel i kdyz pro rodiny pribuznych se zivot zastavil, tak zeme se toci dal. Ale souhlasim, ze bychom si melo vic vazit tech „beznych“ malickosti dokud je mame.

Jo Frenstat jsem myslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
7.8.13 23:35

Co mam ted prcka, tak casto vzpominam na meho nejlepsiho kamarada z detstvi, kdyz nam bylo 16, mel nehodu na kole a neprezil to, byla jsem u toho…a kdyz se na me derou nejake depkoidni pocity, reknu si, ze musim byt rada za to, co mam. Zaroven teda ve me tahle udalost spousti strasny strach o maleho, neumim si ptedstavit, jak muselo byt jeho mame :(. Sama dal jezdim, ale nevim, jak budu jednou snaset, az bude maly chtit kolo…mam to furt pred ocima. Osud je nevyzpytatelny, clovek si musi zivot uzivat a vazit si toho, co ma, protoze to vubec neni samozrejme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
8.8.13 00:05

:,( já dneska taky přemýšlím o životě, a o tom, jaké mám štěstí..byla jsem z kámoškou po delší době na kafi, má skoro 3letou holčičku, a vypadlo z ní, že se jí snaží pořídit sourozence, ale už 2krát potratila v 9týdnu, a předtím, než se jim narodila ta holčička, tak přišli ve 12 týdnu o jednovaječný dvojčátka. Taky mě to dost sebralo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
8.8.13 00:34

Ahoj, já se teď zastavil, abych si vyměnil baterku do telefonu a přitom zkejsnul u počítače. Venku mě čeká nedopitý víno, dám si ještě cigáro a pak půjdu spát. Možná na telefonu ještě zkouknu fórum, dám nějakou hru. Malýmu tekla před pár hodinama krev z nosu, když jsem se ptal staršího co se stalo, tak neodpověděl. Naštěstí nevykrvácel a nemusím ho pohřbívat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama