Zastrašování národa

9.10.20 17:12

Zastrašování národa

Tak ja nevim, co se deje aktualne kolem omezovani svobod a pohybu kvuli viru uz nema obdoby. Nebylo by na místě, aby lidi vysli do ulic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5221
9.10.20 17:19

Určitě. A co nejvíc!! Ať se to promoření zvádne jedním vrzem během tady měsíce. Na co to zdržovat a natahovat na půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19159
9.10.20 17:20

Urcite, jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
9.10.20 17:21
@Maminanamatersky píše:
Tak ja nevim, co se deje aktualne kolem omezovani svobod a pohybu kvuli viru uz nema obdoby. Nebylo by na místě, aby lidi vysli do ulic?

Kde a kdy to bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11761
@Maminanamatersky píše:
Tak ja nevim, co se deje aktualne kolem omezovani svobod a pohybu kvuli viru uz nema obdoby. Nebylo by na místě, aby lidi vysli do ulic?

Me nikdo neomezuje. Tak nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2355

Ne! Bylo by na místě, aby se uz konečně zacali chovat rozumně a tim to omezování mohlo co nejdriv skoncit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5221
9.10.20 17:22

@Maminanamatersky jinak ještě dodám, že mě osobně se to zatím nijak nedotklo. Z hospody jsem stejně chodil kolem 8mé dom :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18891
9.10.20 17:26

Jojo jdi, idelalne s tisicema dalsich a bez rousek, aspon se to rychleji promori 8) nevim no, vidim ve zpravach nejaka nařízení, ale osobne se me jeste nedotklo zadne, krom toho, ze teda nosime rousku do kramu, coz me teda nezabije tech par minut týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 17:27

Nasi rodiny se to bohužel dotyka. A nevidam, ani neznam nikoho z sirokeho okoli, kdo by narizeni, rousky apod, nedodrzoval. Nechápu, kde jsou ty vsichni lidi, co se nechovají rozumně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 17:29
@Maminanamatersky píše:

Místo do ulic přijď k nám na covidovou jednotku, můžeš nám pomáhat a uděláš si obrázek, jak to teď v nemocnicích vypadá. Právě proto, že se naprosto nic nedodržovalo a lidi byli neukáznění, tak to teď vypadá takhle. Nevím jak kde, ale naše nemocnice (FN Praha) už je plná covidových pacientů, musela se omezit jiná oddělení, aby se všichni na lůžka vešli. A rozhodně u nás nikdo neleží, kdo nemusí. Kdo se postaví na nohy a zvládne to bez kyslíku, jde domů, aby uvolnil postel pro ty, co jsou na tom ještě hůř. Zajímalo by mě, odkud jsi a jaká je tvoje profese. Nebo je tvůj příspěvek jen provokace?

• Citovat
  • Nahlásit
994
9.10.20 17:29
@cecetka píše:

Ale zachvilec bude neboj :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11761
9.10.20 17:31
@PeBa12 píše:
Ale zachvilec bude neboj :mavam:

Az bude, tak bude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13885
9.10.20 17:32

Moje svoboda nebyla zatím ničím omezena a do ulic chodím každý den, protože do chodím do práce. U mě je svět stále v pořádku. ;)
Pravidla dodržuju, rouška mě otravuje, ale smysl v nošení vidím, tak to beru tak, jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@cecetka píše:

Az bude za chvíli zakaz opustit bydliste na dal jak pet set metru, tak se budes divit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7986
@Maminanamatersky píše:

Masti maknout do nemocnice, at vidis, o co go.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama