Slyším každý večer TV

Anonymní
8.10.20 21:24

Slyším každý večer TV

Holky nastehovala jsem se do nové zrekonstruovaného bytu, mám plovoucí podlahu, ale zezdola od sousedů slyším každý večer zřetelně TV. Pomůže když si na plovoucí podlahu dam koberec? Jsem z toho na mrtvici.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6553
8.10.20 21:25

Ne, nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
8.10.20 21:32

Zrovna taky tiše doufám, že si sousedi tu hudbu ztlumí :lol: Když jdu před 22, tak je to dost často a já jsem na to cíťa, prostě neusnu :nevim: Po té 22 už naštěstí bývá klid… Léto je horší s kuřáky na balkoně u vinecka v nočním tichu… už to řeším i špunty do uší, děti spí v pohodě, neruší je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
8.10.20 21:42

No jo, to jsou ty plovoučky. Já od sousedů nad námi slyším jak psovi o zem cvakají drápy. :lol: mně to teda nevadí, nesnáším jen kuřáky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
8.10.20 21:42

Jedině to nějak odhlučnit.. :think:.. Ale buď v klidu, nad námi bydlí paní, která musí být úplně hluchá.. Ta když si pustí bednu, tak když já si dám stejný program jako ona, tak si můžu vypnout zvuk a koukat jen na obraz a zvuk úplně krásně poslouchat od ní.. :zed:.. Zrovna teď tam jede pěkný bomby, přeřvává mi to film v telce.. :pocitac: :zed:.. Taky to budeme muset nějak řešit, nebo jí jednou oddělám.. :think: :? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7281
8.10.20 21:53

Z ceho mas steny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
8.10.20 22:30
@Anonymní píše:
Holky nastehovala jsem se do nové zrekonstruovaného bytu, mám plovoucí podlahu, ale zezdola od sousedů slyším každý večer zřetelně TV. Pomůže když si na plovoucí podlahu dam koberec? Jsem z toho na mrtvici.

Koberec tam dej, pomůže to sousedům, protože máš nejhorší podlahu, která se dá pořídit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 22:36

Tak my bydlime v novostavbě, v bytovce, kde jsou plovoucky a neslysime odspodu ani odshora nic.. A to pod nami bydli rodina se ctyrma detma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
9.10.20 06:19

Musíš být vděčná aspoň za to, že se dívají na něco normálního. Představ si, že by tam bydlela banda hluchých důchodců a dali si celonoční maratón Okresu na serveru :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 08:15

No a teď si začal soused pouštět TV už v 6 ráno. Pod plovouckou mám podložku takže myslím ze sousedy snad nerusim. Achjo tohle je hrozne. Děkuji za zkušenosti ostatních, pokud někdo má také zkušenost s hlasitou TV od sousedů, napište sem

• Citovat
  • Nahlásit
14254
9.10.20 08:20

Tohle nemusí být ani podlahou, ale celkově konstrukcí domů, kdy se zvuky nesou přes spoje ve zdech. Já takto slyšela sousedy šikmo nahoru. Jinak koberce bych zkusila, i když osobně si myslím, že to moc nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
9.10.20 13:24
@nozu píše:
Tohle nemusí být ani podlahou, ale celkově konstrukcí domů, kdy se zvuky nesou přes spoje ve zdech. Já takto slyšela sousedy šikmo nahoru. Jinak koberce bych zkusila, i když osobně si myslím, že to moc nepomůže.

Jo, souhlasím. Pod námi teď paní začala hlídat vnouče batole a já normálně slyším ten dětský dusot, když jsem na homeoffice…přísahala bych, že to jde z „nad náma“, maximálně z vedle. Jak to můžu takto slyšet „z pod náma“ nechápu. Taky jsem překvapená, jak to ty stěny nesou. A teď si říkám, kdo ví co slyšeli sousedi, když něco „prohazovali“ na to jak naše děti hlučí (když byly menší), že to slyší i když nebydlí pod námi. V té době tady byla v nájmu i jiná rodinka s dětmi. No společné soužití…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama