Nejde mi založit účet na fb?!

3
8.10.20 16:25

Nejde mi založit účet na fb?!

Ahoj všem,

Za tento rok jsem se pokusila založit si fb víc než pětkrát a pokaždé mi to hlásí chybu Your account has been disabled, Dříve mi byl přístup odmítnut při druhém přihlášení ale teď se to děje rovnou po registraci.

Založila jsem si proto i více emailů, zkusila to z jiných zařízení a prohlížečů.
Děje se to někomu dalšímu?

FB support center to nevyřešil

Případně našel by se někdo kdo by mi na můj email založil účet a poslal mi pak heslo a přenechal mi ho neboť já už vážně nevím… :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5225
8.10.20 16:53

Je dost možný, že tvoje IP je tam vedená jako blokovaná. Třeba z důvodu zakládání příliš mnoha účtů apod.

Každopádně toto řešit přímo s FB. Jelikož vytvoření účtu jinde nic nevyřeší, stejně jej zablokují, když se na něj přihlásíte u vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.10.20 17:12

To mě hned napadlo, zkoušela jsem to ale i z mobilu a proto je mi to tak divný.

Posledně jsem to zkusila s novým emailem a připojená přes vpn čili jsem měla mít viditelnou adresu jinou.

Příspěvek upraven 09.10.20 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6202
8.10.20 17:49

Problém občas bývá když je semi veřejná IP adresa (sdílí jí více uživatelů, často to dělaly kabelové společnosti, za sólo IP adresu se připlácelo), může se stát že v daném uzlu je problémový účet, který danou IP adresu zablokuje. Další problém je, že Facebook si kromě IP adresy ukládá i MAC adresu (to je identifikátor konkrétního síťového prvku) a když MAC adresu zaznamenají v kombinaci s problémovou IP adresu, tak zablokují i přístup přímo toho zařízení. Takhle musel řešit švagr zablokovaný účet, když se přihlásil přes Wi-Fi jeho bratra, kterému FCB zablokovali kvůli obtěžování bývalé přítelkyně. Ale tam se to vyřešilo celkem rychle, protože švagr měl účet už dost dlouho. Takže když vezmete svůj telefon, nebo notebook jinam, tak je pořád brán jako „závadný“. Aspoň takhle to bylo před 5 lety, když se to stalo švagrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama