Zátěžová přikrývka

Anonymní
23.1.21 22:36

Zátěžová přikrývka

Znáte zátěžové přikrývky? Nedávno jsem někde na ně narazila a celkem mě zaujaly.
V posledních měsících mám velké problémy se spánkem. Jsem nesoustředěná, roztekana, pořád se hýbu. Nemůžu usnout, nespím klidně, pořád se budím. Kolikrát ode mě už odejde i manžel, protože to nemůže vydržet a spí raději na gauči.
Máte někdo od sebe zkušenost, že by vám to pomohlo?
Uvažuju o ní i pro syna. Je na tom podobně jako já. V noci se často budí. Večer nemůže usnout. Dám ho spát v osm a v deset se tam ještě hýbe. Když ho zalehnu, tak usne rychle.
Jaká je vaše zkušenost? Vyplatí se to, nebo jsou to vyhozené peníze?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.1.21 23:36

Zrovna se ji chystám pořizovat pro autistického potomka, ale asi jde o jiný typ, než máš na mysli ty, protože já mám informace, že by se měla používat maximálně 15 až 20 minut na zklidnění, při usínání. Poté sundat, jinak si na ni tělo zvykne a přestává účinkovat. Viděla jsem někde jinou variantu, která byla plněná skleněnými kuličkami, stála cca dva tisíce, a byla určená pro zlepšení kvality spánku. Já mám na na mysli plněné pohankou, polypropylenovými kuličkami
a jinými materiály.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 08:19
@Anonymní píše:
Zrovna se ji chystám pořizovat pro autistického potomka, ale asi jde o jiný typ, než máš na mysli ty, protože já mám informace, že by se měla používat maximálně 15 až 20 minut na zklidnění, při usínání. Poté sundat, jinak si na ni tělo zvykne a přestává účinkovat. Viděla jsem někde jinou variantu, která byla plněná skleněnými kuličkami, stála cca dva tisíce, a byla určená pro zlepšení kvality spánku. Já mám na na mysli plněné pohankou, polypropylenovými kuličkami
a jinými materiály.

Tato je skleněnými kuličkami.
Ale taky tam psali, že se má po chvíli sundat. Mně by stačilo, aby na něm místo mě ležela deka.

• Citovat
  • Nahlásit
1
2.3.21 13:58

Dobrý den. Firma J-REHAS s. r.o. vyrábí zátěžové přikrývky a zátěžové vesty již 12 let.
Mohu Vám i dalším pomoci se zafinancováním.
Můžete mne kontaktovat na č. 606 845 847 nebo rehas@rehas.cz

Hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat