Zavinování dělohy - očistky

347
3.2.08 19:15

Zavinování dělohy

AHoj holky,
chtěla bych se zeptat těch, co už rodily, jak na tom byly se zavinováním dělohy. Já jsem dnes již pátý týden po porodu a znovu jsem začala maličko krvácet a pobolívá mě asi 2 dny podbřišek. Bohužel nekojím, pouze mlíčko odstříkávám, tak zavinování asi déle trvá, ale zdá se mi to divné, že jsem už pouze maličko špinila a byla v pohodě a teď najednou zase tohle? Mám na děloze malý myom, tak mám obavy, jestli mi tam nedělá nějakou neplechu.
Napište, prosím, svoje zkušenosti, za jak dlouho jste se zbavily očistek …
Díky, hezký nedělní večer!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
3.2.08 19:19

Ahoj,

já měla očistky plných 6 týdnů a to jsem kojila a ještě odstříkávala, kvůli velkým nadbytkům mléka.

Měj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
3.2.08 19:26

Ahoj,
tak ja jsem to 5 tydnu po porodu dostala, ocistky jsem uz skoro nemela a najednou ze me zacala jit krev a to dost, podle meho doktora to byla mestruace. Pry se to stava, tak u jedna maminky ze 100.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
3.2.08 20:15

Ahojky,
já jsem u kluka měla očistky celé šestinedělí. Pak jsem plynule přešla na menstruaci a pak stejně doktor zjistil, že tam kousek zůstal a dostala jsem injekci, která ten zbytek naštěstí vypudila ven - prostě paráda :wink: . U malé jsem měla po 3 týdnech klid, je to fakt individuální. Chce to vydržet !
Simča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
3.2.08 20:17

Ahoj,
ja mela ocistky asi sedm tydnu, taky jsem krve uz snad po tydnu mela malo a pak se to najednou zase rozjelo. A to udajne po SC byvaji ocistky kratsi :roll: Kojim plne doted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
4.2.08 13:14

Ja jsem to mela uplne stejne, koncem 5. dne uz to vypadalo, ze nic a pak jsem zase zacla krvacet. Myslim, ze to je uplne normalni, deloha se proste cisti postupne. A jestli te podbrisek jen pobolival, jsi stastna zena, ja jsem u zavinovani obcas uz nadavala jak spacek, ale je pravda, ze ta bolest byla az u druheho porodu. Ono se rika, ze ta bolest pri zavinovani je horsi s kazdym dalsim ditetem.

Mej se krasne
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
4.2.08 16:20

Kacico,

koncem 5. dne nebo týdne ? Já totiž ve čtvrtek budu končit 5. týden a dneska to je teda krize, břicho bolí jak ďas, už i přemýšlím, jestli jsem to nemohla dostat? Není to blbost, když jsem ještě neskončila šestinedělí? Nekojím, jen odstříkávám a to od pátku, protože malý necucal, přešli jsme na lahvičku. Od soboty jsem cítila mírnou bolest a dnes to jsou normálně stahy, no jak při MS. už jsem si musela vzít ataralgin a přemýšlím, když to nepřejde, jestli nemám jet ráno k doktorovi? :-(
Myslíte, že už můžu menstruovat, i když mám pořád mlíčko a odstříkávám? Že to může být tím, že malého nekojím? Jsem z toho zmatená, měla jsem problémové těhotenství a teď zas tohle :-( :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
5.2.08 11:35

No jestli to břicho opravdu tak moc bolí, možná by bylo lepší k tomu doktorovi skáknout. Doktor ti snad hlavu neutrhne, prohlídne tě a třeba to nic nebude a tybudeš aspoň v klidu.
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
5.2.08 17:04

HOlky,

tak musím říct, že dneska v pohodě. Včera teda břicho bolelo dost, i jsem silněji zakrvácela, no dost - tekla jsem jako pr..e:-)), už jsem balila sobě i malýmu tašku do nemocnice (manžel samozřejmě v práci), ale pak to přešlo, přestalo bolet břicho a dnes se cítím nejlíp za celý šestinedělí. Včera při tom zakrvácení ze mě vyšlo větší množství krve najednou, myslím, že to tam asi překáželo a děloha se nechtěla zavinout a dnes se fakt cítím dobře. Měla jsem i předtím jako takový tlak v pochvě až na klitoris nebo co a to dnes zmizelo. Pokud to bude v pohodě, počkám k doktorovi na příští pátek, to budu akorát po 6ti nedělí.
Díky, mějte se fajn:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
16.12.10 19:55

Ahoj,jsem 3,5 měsíce po císaři a v poslední době cítim v břiše jako by se mi zavinovala děloha,ale to je přeci kravina ne?Nevíte co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
19.12.10 16:28

Ahoj Marky,první porod jsem měla taky císařem,myslím že to je počasím,jak máš zašitou dělohu vevnitř,tak to jakoby táhne,ta jizva,já jsem to měla taky jak přišla změna počasí,nebo nějaká větší námaha,trvalo to celkem dlouho než se to srovnalo.

• Nahlásit
  • Citovat
19608
19.12.10 17:34

po šestinedělí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
3.1.11 13:27
rozmary píše:
Ahoj Marky,první porod jsem měla taky císařem,myslím že to je počasím,jak máš zašitou dělohu vevnitř,tak to jakoby táhne,ta jizva,já jsem to měla taky jak přišla změna počasí,nebo nějaká větší námaha,trvalo to celkem dlouho než se to srovnalo.

To mě nenapadlo,ale asi máš pravdu,že to bude tim počasím.No ve středu jdu k doktorce tak uvidim.Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama