Zavinování dělohy, 3.porod

60912
28.10.20 20:53

Zavinovani dělohy, 3.porod

Ahoj, prosím zkušenosti.. Říká se, že s každým porodem je to horsi, bolestivejsi a delší. Jak dlouho to bylo u vás? Při kojení se teď bolesti fakt dají přirovnat k výživným kontrakcim a ráda bych věděla, jak dkouho ještě, popř co na to pomáhá :think: díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
28.10.20 21:06

Ja mam teda jenom 2 porody za sebou, u prvniho sem o to vubec nevedela. U druheho to bylo tak prvních 5 dni, pri kazdem kojeni jako dalsi porod, snad horsi bolest nez samotne kontrakce :D po tech 5 dnech se to pomalu vytratilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19241
28.10.20 21:07

@martina.se v prve rade gratuluji :kytka: u me to trvalo cca 2 dny, ale ja si srabacky chodila pro leky na bolest, chtela jsem se vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
28.10.20 21:09

Po tretim porodu to bylo chvilku a pohoda.
Nejhorsi to bylo v mem pripade bylo po druhem porodu. Ze tam zustaly kousky a delalo to paseku. Davalii injekce, at se to vypudi. Hrozilo uspani a cisteni. Jeste doma po propusteni nekolik dni katastrofa, bolesti. To byla asi odmena za temer bezbolestny, rychly porod. Co jsem zazila po druhem porodu, tak se nastesti neopakovalo po tretim. Drzim place, at to brzo prejde :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
28.10.20 21:10

No, napotřetí to fakt bolelo jako hrom, to je pravda :think:

kroutila jsem se bolestí, překvapilo mě to, bylo to mnohem drsnější než napodruhý…

chodila jsem si pro čípky na bolest, tuším to byl indometacin, ale ulevil…a jak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 21:17

@martina.se Ahoj. Nejprve gratuluji!

Cca dva týdny, postupně to sláblo. Bolesti to byly šílené. Pomáhal mi čaj z maliniku. Klasicky sypaný, z lékárny.

• Citovat
  • Nahlásit
19719
28.10.20 21:25

Jinak me teda v porodnici nabizeli na bolest algifen, dost ženským na ty bolesti pomaha, ja uz predem mam vyzkouseno, ze na me nepůsobí, tak sem ho odmitla a pretrpela to, nez do sebe neco cpat zbytecne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60912
28.10.20 21:29

Díky holky.. Mě nic nenabídli.. A musím říct, že ty bolesti jsou pekelné… I druhého jsem to nezažila :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8933
28.10.20 21:32

Jj bolelo to fest. Kousala jsem u kojení do polštáře a držela. Pak doma už to bylo lepší a nic jsem nebrala. Nejhorší to bylo asi v té porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
28.10.20 21:35

Se musis ozvat, ze to boli idealne, kdyz jde rano vizita, at to slysi doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60912
28.10.20 21:44

@Kelsey asi to prubnu.. Zítra to bude druhý den, tělo jinak v klidu ale toto? To je divočina :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11052
28.10.20 22:13

@martina.se po třetím porodu strašný, po čtvrtém už ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19935
28.10.20 22:19
@martina.se píše:
@Kelsey asi to prubnu.. Zítra to bude druhý den, tělo jinak v klidu ale toto? To je divočina :think:

Máš dalšího syna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
28.10.20 22:36

Gratuluju, rodila si KP nebo se malej otocil? Já po druhem porodu trpěla jak zvíře a měla jsem i zimnici. Teď to čekám stejný, možná horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
28.10.20 23:18

Mám za sebou jen dva porody, ale po tom druhém jsem měla bolesti snad větší než porodní kontrakce. Střihla jsem si roli hysterky, že mám snad zánět, tak mi provedli uzt. Prý je to normální a s každým dalším porodem bolestivější. Drž se, za pár dnů bude určitě líp! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama