Zavinování dělohy, 3.porod

Napsat příspěvek
Velikost písma:
72725
29.10.20 13:03
@Klopotkova píše:
Máš dalšího syna?

Ju, mám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
29.10.20 13:04

@Martina84 nakonec si dal říct a otočil se.. Ne úplně ideálně, ale šel hlavou :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
29.10.20 13:37

@martina.se gratuluji, ani jsem nevěděla, že čekáš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
29.10.20 13:49
@g.sandova píše:
@martina.se gratuluji, ani jsem nevěděla, že čekáš.

Díky. Já se sem kvůli tomu vrátila.. Spousta věcí zapomenutá, účet zůstal :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.20 10:30

Ja tedy mela uz u druheho ditete silene, nedelala jsem hrdinku a druhy a treti den si vzala lek, co nabizeli. Pak uz se to dalo vydrzet a ustávalo to. Nyni treťáko bylo větší nez první, ale menší nez druhé a bolesti nebyly tak hrozné. Lék jsem mela jen druhy den. Za to me obcas chytly bolesti jako menses cele šestinedělí a jeste i 2 mesice po porodu a uplne to ustalo az 3 mesice po porodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
31.10.20 14:46

Napodruhé to bolelo víc než napotřetí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6942
1.11.20 17:17

U prvního to bylo výživné, u druhého mnohem horší než samotný porod a u třetího (měla jsem taky info, že se to stupňuje a čekala jsem fakt očistec) to nebolelo vůbec 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
13.11.20 23:12

Ahojky. Řeším tohle hodně s mými zákaznicemi, pracuji pro jednu firmu v oblasti krásy a zdraví. Pokud budeš chtít, ozvi se mi. Přidala bych tě do skupinky plné rád a zkušeností žen. M

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková