Očisty a menstruace

Anonymní
26.10.20 13:48

Očisty a menstruace

Zdravím, očistit jsem měla velmi slabé oproti předchozímu porodu.. po návratu z porodnice mi to přišlo jako klasická menstruace a po týdnu jsem už jen špinela asi 14 dni potom 14 dni nic a najednou mám asi menstruace už 10dni? Silnou ze i v noci chodím po hodině na wc.. padají ze mě velké kusy (i cca 4cm dlouhé a 2široke) čehosi asi stažena krev? A ne a ne to přejít.. začali znovu očistky či menstruace?
Vím ze je to trochu nechutné téma ale už nevím kde se zeptat do porodníce jsem volala a rěkli mi ze je to normální ale mě to normální nepřijde děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.10.20 13:57

Tak asi bys to musela vyfotit :mrgreen: ale, ze mě první dva dny taky leje taková sražená krev, která se natahuje jak snoplík, asi klidně i 10cm na délku a 2 cm na šířku…

Být tebou, zajdu na gyndu každopádně. Tak dlouhá menstruace je zvláštní…

Já menstruuji někdy i 9 dní.,..
Ale menstruace v pravém slova smyslu je 3 dny.. pak jen už špinění

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 14:03

Pravé že už to mám 6dni opravdu silné ze musím co hodinu na wc.. a má doktorka má dovolenou a v porodnici jen řekli že je to normální a že je vlastně v téhle době otravuju kravinama

• Citovat
  • Nahlásit
7173
26.10.20 14:11

Nebudu ze sebe dělat odborníka, ale spíš bych to viděla na pokračování těch očistků. Menstruace je stejně takové čištění staré sliznice, v obou případech se prostě děloha čistí. Menstruací je nazýváno krvácení po proběhlé ovulaci, jinak princip je stejný. Takže pokud nemáš jiné problémy, bolesti, tak bych to brala spíš jako očistky. A uvidíš, jak to bude pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17550
26.10.20 14:23
@Anonymní píše:
Pravé že už to mám 6dni opravdu silné ze musím co hodinu na wc.. a má doktorka má dovolenou a v porodnici jen řekli že je to normální a že je vlastně v téhle době otravuju kravinama

Jj, taky jsem to tak měla. od toho je to šestinedělí. Pokud nemáš nějaké velké bolesti, teplotu atd., co by spíš ukazovalo na zánět, tak bych to zatím neřešila. A nebo, pokud by ses cítila hodně slabá a unavená, abys neztratila hodně krve. Dr. mně radila celaskon. Ale odejít to musí. A nebo už to může být ms, která po porodu může být silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
26.10.20 14:58

To bude pokračování očistků…taky jsem to teď tak měla. Týden silné krvácení, pak týden ustávalo a bylo slabé a pak naráz zase hrůza, kdy jsem musela používat ty obří vložky a stále je měnit. Pak to už zase ustávalo, ale trvalo to víc než pět týdnů dohromady. Teď jsem 3 měsíce po porodu a začala mi asi menstruace…je to možné, když plně kojím? V předchozích dvou těhotenstvich mi začla až asi po 9 měsících, kdy děti začaly víc jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17550
26.10.20 15:02

@zzuza Možné to je. Taky mě to při plném kojení překvapilo asi čtvrt roku od porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama