Únik moči pár dní po porodu

Anonymní
25.10.20 07:12

Únik moči pár dní po porodu

Ahoj holky, jsem pár dní po porodu. Už 3 dny jsem doma z porodnice a trápí mě únik moci. V podstatě nemám žáden pocit, že by se mi chtělo čůrat. Musím chodit teda co hodinu na záchod zkoušet, jestli se mi čůrat chce. Do toho se mi stává, že když se začnu smát, pocuram se :oops: je to po porodu normální a vrátí se to zpátky do normálu? Nebo bych měla s tím někam jít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
777
25.10.20 07:20

Po prirozenym porodu to ma kolem 80% zenskym 30% to zmidi do pul roka a zbytek uz to ma do konce zivota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 07:33

V porodnici se mi stalo něco podobného, ale věděla jsem, že se mi chce jenže než jsem se svlékla, tak jsem se počůrala. Ptala jsem se hned doktora v porodnici a ten mi řekl, že pokud jsem cítila, že se mi chce, tak se nemám bát, že se to zlepší. Doma jsem chodila na záchod při sebemenším pocitu potřeby, vše se vyřešilo samo. Jen jsem z toho byla nervozní. Taky jsem trpěla úniky plynu, které jsem nebyla schopná ovládat. Vše během šestinedělí ok. Dítě bylo velké a pánevní dno dostalo zabrat. Petra

• Citovat
  • Nahlásit
25.10.20 07:42

Mně se to taky párkrát stalo, přesně jak píšeš, při smíchu nebo i když jsem si kýchla, porodnická vložka to jistila. :D Určitě bych to během šestinedělí neřešila, všechno se musí vrátit do normálu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 07:42

Taky jsem to měla, dokonce den po porodu jsem šla čůrat (na řadu sestry) do sprchy. Upadla mi noční košile a než jsem ji zvedla začala jsem čůrat aniž bych to věděla. Prostě to samo teklo. Tenkrát jsem dostala od sestry vynadano, co dělám. Další den jsem nedoběhla na záchod a počůrala podlahu v koupelně. Další dny jsem v porodnici zvládla už bez nehod. Doma se to zlepšilo, jen jsem si musela hlídat, abych byla pořád vyčůraná. Protože jinak obyčejné kýchnutí, nebo zasmání znamenalo mokré kalhotky. Teď jsem 3 roky po porodu a zůstaly jen trapné vzpomínky že šestinedělí

• Citovat
  • Nahlásit
11
30.10.20 07:50
:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie