Zavírání se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
budgielady
Kecalka 181 příspěvků 10.11.14 10:13
Zavírání se

Ahoj těhulky, maminky. Dnes jsem byla na kontrole, jsem 39+6 tt, minulou ko jsem měla ve zprávě čípek na 3/4,hrdlo pro špičku a teď mám čípek na 1/2,hrdlo tuhé, uzavřené:-(..takže to vypadá, jaklo bych se spíše zavírala, než otvírala.. máte s tím některá zkušenost? :?

Reakce:
Radule 03
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 10.11.14 10:19

Vůbec tomu nepříkladej žádnou důležitost, toto vyšetření je značně subjektivní, každý dokror to může cítit trošku jinak, brala bych to tak, že od minula to moc nepokročilo, ale to ještě neznamená, že třeba zítra neporodíš…

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 10.11.14 10:20

Asi tě vyšetřoval pkaždé jiný doktor, ne? Ten nález je prakticky jedno a totéž. Už to máš za pár - teď se ještě nemusí nic dít, no a večer už klidně můžeš rodit, kdo ví :kytka:

budgielady
Kecalka 181 příspěvků 10.11.14 10:24

Jj, pokaždé jiný doktor. Tak děkuji :palec: :), jsem klidnější

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:04
@budgielady píše:
Ahoj těhulky, maminky. Dnes jsem byla na kontrole, jsem 39+6 tt, minulou ko jsem měla ve zprávě čípek na 3/4,hrdlo pro špičku a teď mám čípek na 1/2,hrdlo tuhé, uzavřené:-(..takže to vypadá, jaklo bych se spíše zavírala, než otvírala.. máte s tím některá zkušenost? :?

presne tak kazdej Dr to citi a vidi trosku jinak nez druhy takze ted uz bych tohle vůbec neresila at to prijde, tak to prijde a zmenit se to muze během hodiny :palec:

geileenka
Extra třída :D 12280 příspěvků 10.11.14 16:09

@budgielady Vůbec to neřeš, každý doktor to posoudí jinak. Já to měla třeba i tak, že mi v pondělí na KO doktor řekl, že se to od minule nikam nehnulo a za týden se ještě uvidíme (to jsem byla 39+2), ještě ten večer mi odešla hlenová zátka, ve středu večer jsem měla poslíky a ve čtrtek k ránu mi praskla voda, po obědě už byla malá venku. Takže fakt si z toho nic nedělej, může se to změnit velice rychle. Držím palečky, vím, jak se ten konec vleče.

budgielady
Kecalka 181 příspěvků 02.04.15 08:50

Ahoj holky, jsem po dlouhé době na emiminu, tak koukal, co jsem tu kdy psala. Tenhle příspěvek 10.11.a 12.11.jsem porodila krásného syna :lol:. A to ještě když jsem šla na box jsem byla otevřena na prst :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >