Sežeru čokoládu na posezení s cukrovkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ga Briela
Kecalka 400 příspěvků 09.11.14 19:34
sežeru čokoládu na posezení s cukrovkou

Co všechno se mi může stát když mám hraniční hodnoty cukrovky a už musím docházet k diabetoložce? Zatím to vím druhý týden a docela slušně si žeru pořád. Bomboška mi nedělá problém jím si prostě jak chci. A říkám si, že šak mám ty hodnoty jenom hraniční (nevím ted kolik presne). Co se muže všechno stat, když na to tak kašlu? Díky za odpovědi :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.11.14 19:35

@Ga Briela můžeš zemřít.. ale to nic, však to je v pohodě, ne :nevim: :mrgreen: jako to fakt nevíš? zadej si do googlu cukrovka a počti si, co to způsobuje. Jinak ono záleží, jak dlouho to máš atd.. to, žes to teď zjistila, nemusí znamenat, že to tam není delší dobu.. problém by byl, pokud bys byla těhotná a nedodržovala :think:

Příspěvek upraven 09.11.14 v 19:36

Jannys
Kelišová 6675 příspěvků 09.11.14 19:36

Další úspěšná provokace? :think: :zed:

SIMONA1234
Kelišová 7278 příspěvků 09.11.14 19:38

@Ga Briela Nic brouku…papkej dál…

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 09.11.14 19:39

Jako koleduješ si o hyperglykemické kóma

Ga Briela
Kecalka 400 příspěvků 09.11.14 19:39

@Jannys Nediv se a radši mi poraď. Takové řeči fakt miluju jako klidně se div ale aspon teda přidej radu at si tím prispevek necemu uzitecná díky.

Ga Briela
Kecalka 400 příspěvků 09.11.14 19:39

No a teda zapomela sem to tam napsat jedna se o TĚHOTENSKOU CUKROVKU, co se teda vsechno moze stat?

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 09.11.14 19:40

@Ga Briela :roll: provokace? Nee, máš to jen hraniční, žer dál, jen můžeš ublížit dítěti.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 09.11.14 19:41
@Ga Briela píše:
No a teda zapomela sem to tam napsat jedna se o TĚHOTENSKOU CUKROVKU, co se teda vsechno moze stat?

Tím spíš bys měla dodržovat dietu

Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 09.11.14 19:41

@Ga Briela Hlavně, že je čas ptát se na to na emiminu než si o cukrovce jako takové něco přečíst na netu…

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 09.11.14 19:41

@Ga Briela Jakmile mi někdo přidá k těm mým diagnózám další, první, co udělám, je že si sednu k netu a počtu si všechno možné, abych věděla, jak se s tím poprat. To poslední, co bych dělala, by byla ignorace a vyptávání se na emiminu na možné následky.

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 19:41

@Ga Briela videla jsem dokument o obeznich lidech, ktere trpeli cukrovkou. Jedna tam vypravela, ze lezla z vany a praskla ji noha a o nohu prisla a kdyz se ji ptal doktor cim to muze byt, ze nevedela a pak se ptal na jeji jidelnicek a na tu otazku se jen uculovala.

Příspěvek upraven 09.11.14 v 19:42

Jannys
Kelišová 6675 příspěvků 09.11.14 19:42
@Ga Briela píše:
@Jannys Nediv se a radši mi poraď. Takové řeči fakt miluju jako klidně se div ale aspon teda přidej radu at si tím prispevek necemu uzitecná díky.
:mrgreen: Měla by jsi vyhledat odbornou pomoc. Pokud jsi navíc těhotná a jedná se o těhotenskou cukrovku tak zabíjej sebe a dítě dál :zed: :zed: :zed:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.11.14 19:43
@Ga Briela píše:
No a teda zapomela sem to tam napsat jedna se o TĚHOTENSKOU CUKROVKU, co se teda vsechno moze stat?

twl.. v tom případě jsi fakt blbka, ohrožuješ život svýho dítěte.. zahrávej si dál :zed:

Ga Briela
Kecalka 400 příspěvků 09.11.14 19:43

Bože, všechny co ste mi sem napsaly ste fakt uplně nemožné. Jako ani jedna rada jenom samé kecy. Ste fakt drsné. Du teda na ten google, tam si teda sice nepokecám, ale tady jak vidim taky ne ze jo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >