Zavřena školka

21
15.5.21 12:38

Zavřena školka - váš názor

Ahoj, hezkou sobotu, mám na vás takovou otázku.
Syn šel v září prvním rokem do školky, bylo to takové že chodil nechodil, měl v zimě věčně soplika u nosu, pak přišlo zavření skrze covid a ted byl po dlouhé době tedy týden opět ve školce.
Naše paní ředitelka vyjednala rekonstrukci školky, takže od začátku června až do září bude budova mimo provoz a děti budou v druhé budově (je to jakoby dvojškolka) jenže tam bude v jedné třídě třeba 60 dětí a mě se to vůbec nelíbí :? Je možnost nechat si děti doma kdy se skolkovne vrací, a nebo ho prostě dat do třídy kde bude několik desítek děti :think: já mám možnost dělat z domova, doma byt tedy může ale přítel by ho tam šoupl :think: z dalšího pohledu me štve že si takhle ty děti neutvořily ani pořádný pevný kolektiv..
Chci se zeptat co by jste dělali vy? Dát ho do třídy kde jich bude 60+
Nebo si ho holt do toho září nechat doma? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9193
15.5.21 12:43

To je asi ta školka u nás ve městě. Osobně bych to zkusila. Možná to nebude tak hrozné a nakonec ho vždycky můžeš odhlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9193
15.5.21 12:44

Jinak bych napsala starostce, jak to hodlají řešit. Město tu zakázku řešilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77368
15.5.21 12:48

Ja tedy nevim, ale pochybuju, ze planuji fungovat v 60 detech ve třídě. Povetsinou se da uvolnit nejaka misnost a udelat tridu tam, ve vsech skolkach, kam deti chodily nyla dalsi mistnost bud jako herna nebo spaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.5.21 12:50

@Ariadne Já jsem z toho úplně rozhozena :? Všeho všudy byl za ten rok ve školce tak 3 měsíce a ted tohle :roll: ma docela slabou imunitu takže se mi prostě nelíbí ze bude v narvane třídě, ale zas ho nechci nechávat opět doma.
Starostce napíšu :think: nedávno jsem s ni taky něco řešila a přišla mi dost mimo, od ni se asi kloudne odpovědi nedockam, ale zkusim.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6379
15.5.21 12:55

@Adelka08 60 ve třídě, to je snad proto předpisům.. Rozhodla bych se podle povahy dítěte, jestli školku potřebuje, kolektiv by mu chyběl, dala bych ho do náhradní skolky. Pokud je spokojený doma, zůstal by doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.5.21 13:03

@Alušáček my dostali info ze se všichni sejdou v jedné konkrétní třídě, a myslím ze i kdyby pulka z nás nechala děti doma furt to bude 60+ děti :roll: on by byl rad doma, je to maman :lol: ale kolektiv potřebuje jak sůl, holt se zeptam v pondělí učitelky za jakých podmínek to bude a uvidíme, ale cela tahle situace me štve, jakoby toho nebylo malo už…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9193
15.5.21 13:06

Vsích snad nepůjdou. Podle mě oslovili i z té druhé budovy rodiče, jestli si je nechají doma. Úplně bych neustupovala počkala, jak to dopadne. když teď bude hezky, tak budou hodně venku a učitelky si poradí jako si poradily s testy a tak. jinak ona končí povinnost udržovat homogenní skupiny, takže se třídy můžou míchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9193
15.5.21 13:10

@Adelka08 a když se ozve víc rodičů, tak možná bude mít starostka větší snahu něco řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
15.5.21 13:28

@Adelka08 a proč si myslíš, že bude 60 dětí ve třídě? to je přece blbost, ani by se tam nevešly, v létě navíc spousta lidí děti do školky nedává,
pořádně se ve školce vyptej, jak to vlastně bude - navíc když je u tebe jedno, jestli dítě bude doma, tak není co řešit - já bych dítě do školky dala a pokud to bude nepřijatelné, ale nevím proč by bylo, určitě to ředitelka se zřizovatelem mají vymyšlené, a řešení musí být podle zákona, tak kdyby se ti to nelíbilo, tak ho necháš doma :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
15.5.21 13:45

Taky nevěřím tomu že by bylo 60 děti v jedné třídě. Umíš si to vůbec představit? Vždyť by se učitelky přeřvávaly. Dítě bych tam normalne dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.5.21 13:50

Protože jsme dostali cela skolka jednu informaci, od toho června druha budova (která není to ví jak velka) a děti půjdou k „motylkum“ - třída.. Takže prvotní informace je, ze se všichni sejdou v jedné třídě - samozřejmě nevím jak si tam ty děti prohažou, což se mi taky úplně nelíbí, syn si těžko zvyká :roll:
Zeptam se v pondělí učitelky.
Díky za názory, mějte se fajn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
15.5.21 13:55
@Adelka08 píše:
Protože jsme dostali cela skolka jednu informaci, od toho června druha budova (která není to ví jak velka) a děti půjdou k „motylkum“ - třída.. Takže prvotní informace je, ze se všichni sejdou v jedné třídě - samozřejmě nevím jak si tam ty děti prohažou, což se mi taky úplně nelíbí, syn si těžko zvyká :roll:
Zeptam se v pondělí učitelky.
Díky za názory, mějte se fajn ;)

Z tvého psaní mi přijde že si chceš prostě syna nechat doma. Tak nech, u nás se skolkovne nevrací, to by se dítě muselo odhlásit úplně. A pak další rok opět podat přihlášku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4024
15.5.21 13:56

Předpokládám, že školka rodiče požádala, aby kdo může, děti nechal doma. My máme top školku, super ředitelku, učitelky, takže v tomto bych jí vyšla vstříc, pokud bych byla na home nebo na rodičáku. Zvlášť, pokud je dítko rádo doma. Nic mu neuteče. Bude hezky a můžete spolu trávit moře času. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
15.5.21 13:59

Tak 60 dětí se do třídy nevejde i kdyby ji nafoukli, navíc v lete většina dětí nechodí, to sis to možná jenom blbě vylozila ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat