Zděný plot, na kolik vás vyšel?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vybipa03
Nováček 10 příspěvků 14.01.17 14:50
Zděný plot, na kolik Vás vyšel?

Dobrý den,

Věřím, že se najde někdo, kdo si stavěl zděný plot. Na kolik Vás vyšel metr? Plánujeme stavbu zděného plotu o délce 32 m( vč. branky a brány). Většinu plánujeme udělat svépomocí. Takže mě zajímá cena materiálu. Přikládám naši představu :lol:. Děkuji moc

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 15:16

Tak cenu materiálu snadno poptáš ve stavebninách :nevim: všude se může lišit

vybipa03
Nováček 10 příspěvků 14.01.17 17:14

Ja spíš myslela kompletní cenu ( s materiálem na beton a jinýma věcma) Vím, že spousta lidí si výdaje za větší věci pečlivě zapisuje :lol: a mě stačí cena orientační. Na internetu píšou o tolika různých cenách, že bych ráda něčí zkušenost :dance:.

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24919 příspěvků 14.01.17 17:46

V roce 2010 30 metru 50 tisic. Bez toho kovu.

vybipa03
Nováček 10 příspěvků 14.01.17 20:45

Moc děkuji :potlesk: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >