Dveře z hobymarketu - kvalita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 340 příspěvků 12.01.17 17:32
Dveře z hobymarketu-kvalita

Dnes jsem koukala na interiérová dveře. Jaká je kvalita tohoto výrobku v hobbymarketu? Našla jsem v Obi za cca 1800,–. Máme dvě malé děti tak mě zajímá jestli nejsou „papírové“

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21403 příspěvků 12.01.17 17:51
@pufik20 píše:
Dnes jsem koukala na interiérová dveře. Jaká je kvalita tohoto výrobku v hobbymarketu? Našla jsem v Obi za cca 1800,–. Máme dvě malé děti tak mě zajímá jestli nejsou „papírové“

Běžně kupuju do pronajímaných bytů a jsou v pohodě. Rozhodně žádné papíráky.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 12.01.17 17:52

Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 12.01.17 17:55

My máme interiérové taky z hobby marketu, kus za 2200, masiv. Ale bohužel je to nejspíš druhá jakost, suky jsou tmelené a pod. Papírové ale nejsou :-)

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 12.01.17 17:57
@jakanas píše:
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč

to tezko :))

Bábrdl
Generální žvanilka 21403 příspěvků 12.01.17 18:03
@jakanas píše:
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč

Bohužel podobná zkušenost. Do pronajímaných bytů kupuju z hobáče, k nám jsem chtěla lepší a nechala je dělat. Jedny jsou křivé a z druhých se dokonce rozkližují ty vnitřní čtverce. :,(

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 12.01.17 18:04
@monrom píše:
My máme interiérové taky z hobby marketu, kus za 2200, masiv. Ale bohužel je to nejspíš druhá jakost, suky jsou tmelené a pod. Papírové ale nejsou :-)

ty levné smrkové a borovicové slepené z deseti až třiceti centimetrových prkýnek jsou děs. koupily jsme troje a měli jsme na ně osm reklamací. Hned nám je měnili na počkání.

Zkoušeli jsme i výrobu od okolních truhlářů, jedny se celé zkřivily po roce ( do vrtule) a z druhých zase teče smůla :zed:
Fakt nejlepší ty polský podýhovaný z obi máme tyto . Vypadají perfektně už druhý ok:-)

Příští týden nám mají přijít montovat skříňky na míru… zakázka za 80 000kč, už teď se děsím jak to bude vypadat :?

Příspěvek upraven 12.01.17 v 18:08

Bábrdl
Generální žvanilka 21403 příspěvků 12.01.17 18:06
@jakanas píše:
ty levné smrkové a borovicové slepené z deseti až třiceti centimetrových prkýnek jsou děs. koupily jsme troje a měli jsme na ně osm reklamací. Hned nám je měnili na počkání.

Zkoušeli jsme i výrobu od okolních truhlářů, jedny se celé zkřivily po roce ( do vrtule) a z druhých zase teče smůla :zed:
Fakt nejlepší ty polský podýhovaný z obi. Vypadají perfektně už druhý ok:-)

Příští týden nám mají přijít montovat skříňky na míru… zakázka za 80 000kč, už teď se děsím jak to bude vypadat :?

Zajímavé je, že jiné věci - skříně, linku od truhláře - vše ok. A to máme atyp. Ale dveře nějak neumějí.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 12.01.17 18:10

Jinak pokud zakladatelka myslí toto
tak to jsou ty nejhorší papíráky s voštinou uvnitř

Lilikaspi
Závislačka 2587 příspěvků 12.01.17 18:22

Potrebujem koupit dvere bile na zachod, koukali jsme v obi, unihoby, nemate zkusenost?

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 12.01.17 18:35

@jakanas Ano, přesně ty smrkové, tušim z Polska ale nechci zbytečně obviňovat. Máme jich 7 a jenom u jedněch se rozjelo jedno lepení. Muž reklamovat nechtěl, asi se nám hodí do interiéru. :mrgreen: Bohužel jsem je natírala a lakovala jenom já, tak nejsou tak pěkné. Ty moderní se nám do starého baráku nehodí.

@jakanas píše:
Jinak pokud zakladatelka myslí toto
tak to jsou ty nejhorší papíráky s voštinou uvnitř

Souhlasím, ty máme na mém rodném baráku již ze začátku osmdesátých let :-D

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 12.01.17 19:11

Máme z hornbachu značku solodor, zajížděcí do vestavěného pouzdra. Dýhované, asi za 6tis (jen ty dveře). Jsou pěkné.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 13.01.17 09:08
@Lilikaspi píše:
Potrebujem koupit dvere bile na zachod, koukali jsme v obi, unihoby, nemate zkusenost?

mám bílé dveře za 800kč na prodejně. otevírají se tak jednou za měsíc a vypadají jako nové. Kdysi jsem je zkoušel i doma a děti je běžným provozem zničily asi za měsíc. Takže pokud se nebudou používat a chodit se bude v dostatečné vzdálenosti od jich, tak do toho klidně jdi.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 13.01.17 09:10
Souhlasím, ty máme na mém rodném baráku již ze začátku osmdesátých let :-D

jojo jenže tehdá se dělaly místo z papíru ze sololitu a ty dražší ze smrku a dýhy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >