Dveře z hobymarketu - kvalita

452
12.1.17 17:32

Dveře z hobymarketu-kvalita

Dnes jsem koukala na interiérová dveře. Jaká je kvalita tohoto výrobku v hobbymarketu? Našla jsem v Obi za cca 1800,–. Máme dvě malé děti tak mě zajímá jestli nejsou „papírové“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36556
12.1.17 17:51
@pufik20 píše:
Dnes jsem koukala na interiérová dveře. Jaká je kvalita tohoto výrobku v hobbymarketu? Našla jsem v Obi za cca 1800,–. Máme dvě malé děti tak mě zajímá jestli nejsou „papírové“

Běžně kupuju do pronajímaných bytů a jsou v pohodě. Rozhodně žádné papíráky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
12.1.17 17:52

Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7628
12.1.17 17:57
@jakanas píše:
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč

to tezko :))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
12.1.17 18:03
@jakanas píše:
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč

Bohužel podobná zkušenost. Do pronajímaných bytů kupuju z hobáče, k nám jsem chtěla lepší a nechala je dělat. Jedny jsou křivé a z druhých se dokonce rozkližují ty vnitřní čtverce. :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
12.1.17 18:04
@monrom píše:
My máme interiérové taky z hobby marketu, kus za 2200, masiv. Ale bohužel je to nejspíš druhá jakost, suky jsou tmelené a pod. Papírové ale nejsou :-)

ty levné smrkové a borovicové slepené z deseti až třiceti centimetrových prkýnek jsou děs. koupily jsme troje a měli jsme na ně osm reklamací. Hned nám je měnili na počkání.

Zkoušeli jsme i výrobu od okolních truhlářů, jedny se celé zkřivily po roce ( do vrtule) a z druhých zase teče smůla :zed:
Fakt nejlepší ty polský podýhovaný z obi máme tyto . Vypadají perfektně už druhý ok:-)

Příští týden nám mají přijít montovat skříňky na míru… zakázka za 80 000kč, už teď se děsím jak to bude vypadat :?

Příspěvek upraven 12.01.17 v 18:08

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
12.1.17 18:06
@jakanas píše:
ty levné smrkové a borovicové slepené z deseti až třiceti centimetrových prkýnek jsou děs. koupily jsme troje a měli jsme na ně osm reklamací. Hned nám je měnili na počkání.

Zkoušeli jsme i výrobu od okolních truhlářů, jedny se celé zkřivily po roce ( do vrtule) a z druhých zase teče smůla :zed:
Fakt nejlepší ty polský podýhovaný z obi. Vypadají perfektně už druhý ok:-)

Příští týden nám mají přijít montovat skříňky na míru… zakázka za 80 000kč, už teď se děsím jak to bude vypadat :?

Zajímavé je, že jiné věci - skříně, linku od truhláře - vše ok. A to máme atyp. Ale dveře nějak neumějí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
12.1.17 18:10

Jinak pokud zakladatelka myslí toto
tak to jsou ty nejhorší papíráky s voštinou uvnitř

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2751
12.1.17 18:22

Potrebujem koupit dvere bile na zachod, koukali jsme v obi, unihoby, nemate zkusenost?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6230
12.1.17 19:11

Máme z hornbachu značku solodor, zajížděcí do vestavěného pouzdra. Dýhované, asi za 6tis (jen ty dveře). Jsou pěkné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
13.1.17 09:08
@Lilikaspi píše:
Potrebujem koupit dvere bile na zachod, koukali jsme v obi, unihoby, nemate zkusenost?

mám bílé dveře za 800kč na prodejně. otevírají se tak jednou za měsíc a vypadají jako nové. Kdysi jsem je zkoušel i doma a děti je běžným provozem zničily asi za měsíc. Takže pokud se nebudou používat a chodit se bude v dostatečné vzdálenosti od jich, tak do toho klidně jdi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
13.1.17 09:10
Souhlasím, ty máme na mém rodném baráku již ze začátku osmdesátých let :-D

jojo jenže tehdá se dělaly místo z papíru ze sololitu a ty dražší ze smrku a dýhy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný