Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dnes jsem koukala na interiérová dveře. Jaká je kvalita tohoto výrobku v hobbymarketu? Našla jsem v Obi za cca 1800,–. Máme dvě malé děti tak mě zajímá jestli nejsou „papírové“
@pufik20 píše:
Dnes jsem koukala na interiérová dveře. Jaká je kvalita tohoto výrobku v hobbymarketu? Našla jsem v Obi za cca 1800,–. Máme dvě malé děti tak mě zajímá jestli nejsou „papírové“
Běžně kupuju do pronajímaných bytů a jsou v pohodě. Rozhodně žádné papíráky.
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč
@jakanas píše:
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč
to tezko ![]()
@jakanas píše:
Tak aspoň hoď odkaz. Já jsem teda bral dveře z obi a jsou velmi kvalitní, lepší než od českých truhlářů, ale stály jedny 4000kč
Bohužel podobná zkušenost. Do pronajímaných bytů kupuju z hobáče, k nám jsem chtěla lepší a nechala je dělat. Jedny jsou křivé a z druhých se dokonce rozkližují ty vnitřní čtverce. ![]()
@monrom píše:
My máme interiérové taky z hobby marketu, kus za 2200, masiv. Ale bohužel je to nejspíš druhá jakost, suky jsou tmelené a pod. Papírové ale nejsou
ty levné smrkové a borovicové slepené z deseti až třiceti centimetrových prkýnek jsou děs. koupily jsme troje a měli jsme na ně osm reklamací. Hned nám je měnili na počkání.
Zkoušeli jsme i výrobu od okolních truhlářů, jedny se celé zkřivily po roce ( do vrtule) a z druhých zase teče smůla ![]()
Fakt nejlepší ty polský podýhovaný z obi máme tyto . Vypadají perfektně už druhý ok:-)
Příští týden nám mají přijít montovat skříňky na míru… zakázka za 80 000kč, už teď se děsím jak to bude vypadat ![]()
Příspěvek upraven 12.01.17 v 18:08
@jakanas píše:
ty levné smrkové a borovicové slepené z deseti až třiceti centimetrových prkýnek jsou děs. koupily jsme troje a měli jsme na ně osm reklamací. Hned nám je měnili na počkání.Zkoušeli jsme i výrobu od okolních truhlářů, jedny se celé zkřivily po roce ( do vrtule) a z druhých zase teče smůla
Příští týden nám mají přijít montovat skříňky na míru… zakázka za 80 000kč, už teď se děsím jak to bude vypadat
Fakt nejlepší ty polský podýhovaný z obi. Vypadají perfektně už druhý ok:-)
Zajímavé je, že jiné věci - skříně, linku od truhláře - vše ok. A to máme atyp. Ale dveře nějak neumějí.
Jinak pokud zakladatelka myslí toto
tak to jsou ty nejhorší papíráky s voštinou uvnitř
Potrebujem koupit dvere bile na zachod, koukali jsme v obi, unihoby, nemate zkusenost?
Máme z hornbachu značku solodor, zajížděcí do vestavěného pouzdra. Dýhované, asi za 6tis (jen ty dveře). Jsou pěkné.
@Lilikaspi píše:
Potrebujem koupit dvere bile na zachod, koukali jsme v obi, unihoby, nemate zkusenost?
mám bílé dveře za 800kč na prodejně. otevírají se tak jednou za měsíc a vypadají jako nové. Kdysi jsem je zkoušel i doma a děti je běžným provozem zničily asi za měsíc. Takže pokud se nebudou používat a chodit se bude v dostatečné vzdálenosti od jich, tak do toho klidně jdi.
Souhlasím, ty máme na mém rodném baráku již ze začátku osmdesátých let
jojo jenže tehdá se dělaly místo z papíru ze sololitu a ty dražší ze smrku a dýhy.