Zdravé dětské šampaňské

11
16.9.20 12:41

Zdravé "šampaňské" pro děti

Ahojte! původně jsem si myslela, že to nebude tak těžké, ale ouha a proto dávám sem dotaz na doporučení nebo zkušenost s produktem zdravého dětského „šampaňského“. Mám dvě holčičky a jsme teď v období, kdy pořád něco slavíme. Když jsem začala řešit složení rychlých špuntu, tak jsem s nákupem ihned přestala a bohužel další produkty této kategorie nejsou. Můžete mi prosím doporučit produkt, který je jako opravdové šampáňo, né šroubovací, které má čistě přírodní složení? Ideálně bez chemie a přidaného cukru? Máme kolem sebe dost kamarádů s různými alergiemi a diabetiky a byly bychom rády slavili i s nimi, takže aby to bylo vhodné i pro ně, protože alternativy tomu naliju džus a tomu zase něco doslazovaného stévii je zklamání na oslavě. Děkuji moc :srdce: :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13802
16.9.20 12:55
@MarcelaVo píše:
Ahojte! původně jsem si myslela, že to nebude tak těžké, ale ouha a proto dávám sem dotaz na doporučení nebo zkušenost s produktem zdravého dětského „šampaňského“. Mám dvě holčičky a jsme teď v období, kdy pořád něco slavíme. Když jsem začala řešit složení rychlých špuntu, tak jsem s nákupem ihned přestala a bohužel další produkty této kategorie nejsou. Můžete mi prosím doporučit produkt, který je jako opravdové šampáňo, né šroubovací, které má čistě přírodní složení? Ideálně bez chemie a přidaného cukru? Máme kolem sebe dost kamarádů s různými alergiemi a diabetiky a byly bychom rády slavili i s nimi, takže aby to bylo vhodné i pro ně, protože alternativy tomu naliju džus a tomu zase něco doslazovaného stévii je zklamání na oslavě. Děkuji moc :srdce: :kytka: :mavam:

Obávám se, že nic takového neseženeš, pokud trváš na efektu s bouchnutím špuntu. Z podstaty věci jsou tyhle nápoje vždy sycené, čili chemie ;) My to řešíme tak, že dospělí si pro efekt bouchnou klasické šampáňo a dětem se pak z karafy lije třeba perlivá voda s citronem a jahoda apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2051
16.9.20 13:01

Řešíš cukr, přírodní složení, chemii, alergie…Dej jim čistou vodu a máš po starostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5512
16.9.20 13:07

A ty deti to fakt pijou? My vzdy kupovali na oslavy a ve finale slo jen o efekt spuntu a pak to deti nepily, protoze to ma hodne bublinek. Takze dost draha limonada :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16723
16.9.20 13:08

My s bublinkami vždycky pili bezovou limonádu a nebo si udělat domácí limonádu a dát tam čerstvé ovoce, mátu atd. Bublinky bych asi řešila sodastreamem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
16.9.20 13:08

@MarcelaVo máš sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24958
16.9.20 13:14

Moje dítě nemá rádo nic s bublinama, nikdy jse to nekoupila, ani neochutnala u nikoho jinýho a žijeme :nevim: mě se to zdá jako úplně zbytečný. Vždy jsme.meli vodu džus a nazdar :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
16.9.20 13:16

Obávám se, že to máš příliš mnoho a příliš protichůdných požadavků. My dětem na Silvestra kupujeme nealkoholickou Bohemku, ale tam teda je taky hroznový mošt a sacharóza. Standardně jsme na rodinných oslavách dětem do šampusek nalévali Vineu že to má hodně podobnou barvu a podobně to bublá, ale to zas nemá ten bouchací špunt.
Možná je nejlepší se vykašlat na efekt, soustředit se na chuť a připravit nějakou domácí limonádu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.9.20 13:19

@Jeremi no Já jim nechci dávat nic co chutná jako alkohol, ikdyž tam alkohol není. Ale díky i tak už mi jedna maminka poslala tip na něco co vypadá, že je to co hledám. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.9.20 13:21
@unuděná píše:
Obávám se, že nic takového neseženeš, pokud trváš na efektu s bouchnutím špuntu. Z podstaty věci jsou tyhle nápoje vždy sycené, čili chemie ;) My to řešíme tak, že dospělí si pro efekt bouchnou klasické šampáňo a dětem se pak z karafy lije třeba perlivá voda s citronem a jahoda apod.

@unuděná už to vypadá, že sehnala, jedna maminka mi poslala tip na dokonce českého výrobce bez chemie a cukru. Tak snad to bude dobré, ale díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
16.9.20 13:27
@Pavlička píše:
A ty deti to fakt pijou? My vzdy kupovali na oslavy a ve finale slo jen o efekt spuntu a pak to deti nepily, protoze to ma hodne bublinek. Takze dost draha limonada :roll:

Přesně, taky jsem toto vypozorovala na dětských oslavách, že dětský sampus je jen pro efekt, žádné děti ani moje ho nepijou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
16.9.20 13:30
@MarcelaVo píše:
@Jeremi no Já jim nechci dávat nic co chutná jako alkohol, ikdyž tam alkohol není. Ale díky i tak už mi jedna maminka poslala tip na něco co vypadá, že je to co hledám. děkuji

Mně teda ta nealko Bohemka přišla, že chutná hodně podobně jako Vinea resp. jakákoliv jiná hroznová limonáda. Alkoholovou chuť to nemá ani smykem. Rozhodně je tam větší rozdíl než mezi nealkopivem a klasickým pivem.

A co je ten tajný nápoj, který se posílá jen soukromou zprávou? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22473
16.9.20 13:40

Moje děti o blublinky moc nestojí. Nicméně cca jednou za rok koupím rychlé špunty na oslavu (oni to pak třeba vypijí vyšumělé). Zas občasně se to nepokaká, když si dají 3 deci trochu přeslazené chemicky barvené limonády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.9.20 13:53

@Jeremi no nevím proč mi to poslala jako sz, ale snad to není proti pravidlům je to www.mams.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.9.20 13:56

@Svistice souhlasím, ale bohužel jsem zjistila, že to není jednou za čas, že to nejsou jen oslavy u nás, ale u kamarádů a to už jsem si říkala, že proč dělat kompromisy? jasné není to produkt, co je nezbytně nutný a je to volba každého co kupuje, ale já u věcí, které kupuji pro sebe taky nedělám kompromisy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama