Křeče v podbřišku a citlivé bradavky. Že by těhotenství?

Anonymní
16.11.18 19:00

Že by těhotenství ????

Ahoj poprosím o radu poslední MS byla 25.10 5 dní, ovu bych měla mít od cca 7 do 12. Asi nikdy jsem si nedělala test ani teplotu tak jen hadam :). No a včera sem měla silné křeče v podbřišku na pravém vaječníků a dnes mam hrozne citlivé bradavky. Před 2 měsíce jsem měla cystu na pravé vaječníků 1,5cm. Následně injekce a pak MS. Min měsíc měsíčky přišli normálně. Cyklus mam nepravidelně cca od 28 do 33 myslíte že bych mohla být těhotná nebo je ještě brzo na takové,, příznaky,, MS By měla přijít za 10 dní. moc bych si to prala :srdce: a předem děkuji za názor :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
16.11.18 19:04

Jestli ti má přijít MS za deset dní, tak je tohle spíš ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
16.11.18 19:05

Je moc brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10840
16.11.18 19:06

Ms za 10dni? To je na příznaky řekla bych brzy a teď bych to videla na ovulaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15310
16.11.18 19:07

Je brzo. Počkej až když MS nedorazí a pak testuj. Ale nějaké příznaky co teď máš budou spíš k ovulaci nebo si je tím že si to moc přeješ vsugerováváš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.18 19:07

@radkka a jaj tak doufám že jsem ji nepropasla ????

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.11.18 19:08

@Kriss Tina to je dost možné už jednou jsem těhotná byla ale bohužel to nedopadlo. No tak uvidíme popozenu dnes muzika a snad jsem to nepromarnila :D

• Nahlásit
  • Citovat
20807
16.11.18 19:09
@Anonymní píše:
@radkka a jaj tak doufám že jsem ji nepropasla ????

To nevím, ale já měla přesně takové příznaky ovulace… Těhotenský test dělej, až ti nepřijde MS, dřív to nemá cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.18 19:10

@radkka Dobře nebudu ???? každopádně děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
1796
16.11.18 20:48
@Anonymní píše:
a jaj tak doufám že jsem ji nepropasla ????

Jestli jste na to včera vlitli, tak nepropasla. Jestli ne, tak to zkuste pojistit aspoň dneska :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.18 21:15

@Kamkam ani by mne to včera nenapadlo s takovou bolesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
1796
16.11.18 23:57
@Anonymní píše:
@Kamkam ani by mne to včera nenapadlo s takovou bolesti :)

A to je právě chyba… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1796
16.11.18 23:59
@Anonymní píše:
@Kamkam ani by mne to včera nenapadlo s takovou bolesti :)

Kolikrát při ovulaci taky sotva stojím na nohou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 08:59

@Kamkam tož já nevím dneska sou to 3 dny 1 den byli ty křeče druhý den ty prsa, no a dneska děs ani tričko mít nemůžu jak je to nepříjemné. No skoro to zas přeháním ale je to citlivější jak včera. Tohle sem měla naposled v květnu když sem byla tehu. Bohužel to nedopadlo. Tak je možné abych mela 3 po Ovulaci tak citlivé prsa :D

• Nahlásit
  • Citovat
1796
17.11.18 12:01
@Anonymní píše:
@Kamkam tož já nevím dneska sou to 3 dny 1 den byli ty křeče druhý den ty prsa, no a dneska děs ani tričko mít nemůžu jak je to nepříjemné. No skoro to zas přeháním ale je to citlivější jak včera. Tohle sem měla naposled v květnu když sem byla tehu. Bohužel to nedopadlo. Tak je možné abych mela 3 po Ovulaci tak citlivé prsa :D

Hmm, tak to už je na pojistovani pozdě. :D nechci ti kazit naděje, ale taky jsem to několik cyklu z ničeho nic měla… Po ovulaci citlivý, bolavy bradavky. Bez podprdy jsem pomalu nemohla bejt… A pak to zase přestalo. :nevim: a nic to neznamenalo.. Ale samozřejmě ti přeju, abys byla těhotná :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama