Žehlení ....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barysek
Stálice 55 příspěvků 26.07.09 16:28
Žehlení ....

ja teda nevim, ale muj nastavajici mi prijde jak blazen, zehlite spodni pradlo a ponozky ?? ja jen jestli to prijde divne jen me a nebo jestli je to nejaky standart na ktery nejsem zvykla …

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
kadlina
Neúnavná pisatelka 17251 příspěvků 26.07.09 16:45

No jestli tak moc stojí o vyžehlený spodky, tak ať si je vyžehlí :lol:
A co proboha chce žehlit na ponožkách? :?: :lol:
Já i košile pořizuju manželovi z materiálu, který se nemusí žehlit.

Barysek
Stálice 55 příspěvků 26.07.09 16:54

no on prave zehli vsechno ja jsem se tak nejak lety praxe naucila ze kdyz se to dobre povesi tak se moc zehlit nemusi ale on proste chce zehlit vsechno spodky ponozky tricka na spani porste vsechno prej to zabiji bakterie nebo co…:-D uprime receno si par posldenich tydnu pripadam jak levna pracovni sila z vychodu …neplacena…jeste mesic s nami bydli spolubydlici nenapadneho po sobe umit ani blbej hrnecek takze ve finale varim peru zehlim (i ponozky abych neslysela hloupe pripominky) meju nadobi po vsech kazdej den vytiram a utiram prach protoze se tu silene prasi a ja alergik to nezvladam do toho prijde jeste jeho brat jestli by jseme mu vyprali a samozdrejme vyzehlili pri te prilezitosti se tu i naji no a ja mam dalsi kolo do toho jeste podnikam a ja nevim spolubydla se sice odstehuje ale v prosinci se nam narodi miminko a co jsem nejaka supermatka? uz ted to nezvladam tak jak bych chtela

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 26.07.09 16:55

8O 8O 8O 8O ponožky se nežehlí :! :! :! :! :!

a trenýrky žehlím, jen když mám náladu a nemám toho moc na žehlení, jinak poskládám, uhladím ( snažím se věšet tak, aby uschly v co nejméně pomačkané formě) :wink: :wink: :wink:

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 26.07.09 16:57

tak to mu budeš muset vysvětlit, že žehlením se dezinfikuje jen pro novorozeňata a že na to opravdu nemáš, sedni si s ním, navážno promluv o tom co se dějě a že to nezvládáš a chtěj po něm, aby se taky zapojil… až se mrně narodí, tak to bude potřeba… :wink:

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 26.07.09 16:59

ahoj ponožky 8O 8O 8O žehlit tak to jsem asi ještě neslyšela :-) Trenky občas přežehlím ale manža na tom nebazíruje jinak žehlení mám už i docela ráda :-) Zrovna se na mě směje hromada prádla :lol: :lol: :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 17:03

Podle toho, co píšeš, si z tebe udělali docela služku. Dřív, než bude pozdě, bych stanovila jasná pravidla, co kdo bude dělat. Jinak se z toho po narození mimi zblázníš.
Jestli chce mít přítel vyžehlené i ponožky, ať to dělá sám. U nás je to tak, že žehlíme s manželem na střídačku - kdo má zrovna čas, ale třeba košile si žehlí v podstatě výhradně on. Já to ani tak dobře neumím :) Ponožky samozřejmě nežehlíme, ani spodní prádlo. Jen občas některé trenky, které se hodně muchlají. Ale spíš se je snažím věšet tak, aby ani žehlení nepotřebovaly.
 Katka

Barysek
Stálice 55 příspěvků 26.07.09 17:08

diky holky uz se citim o neco vic jako „normalni“ clovek vecer mame hovor H o vsem moznem tak to rovnou nadnesu..pak pisnu co jsem se dozvedela pekneho :-D

veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 26.07.09 17:12

jsem zvědavá, jestli si dá říct…určitě se ozvi :wink:

Irčina
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 26.07.09 17:16

Ahoj, tak já ani nevím kdy jsem měla naposledy vytáhlou žehličku :oops: :lol: Většinou stačí šikovně pověsit prádlo. O žehlení ponožek teda slyším poprvé. Ony ty bakterie nejsou zas tak zákeřné :) Já nežehlila ani když byl Matýsek novorozenec a ještě nebyl nemocný (ťuk ťuk).
Ne vážně, stanov doma jasná pravidla co kdo bude dělat a trvej na nich, jinak se sedřeš a stejně to nikdo neocení. Už tak si z tebe, podle toho co píšeš, dělají celkem slušného otroka.

Nebora
Závislačka 3474 příspěvků 26.07.09 17:20

Spodní prádlo ani ponožky NE!!!!! :wink:

A jak tu bylo od pár holek řečeno- snažím se taky prádlo pověsit tak, aby nebylo potřeba vše žehlit… :idea:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 26.07.09 17:40

Teda zehleni ponozek a spodaru,to teda cumim :roll:

Jinak ja teda at se snazim jak se snazim pradlo povesit co nejlip,a ze jsem na tyhle veci fakt pedant (tricka k trickum,teplaky k teplakum :roll: )povesim a jeste to na snure dorovnam,nemuzu si pomoct,ale tu zehlicku to proste nenahradi.. a podle me se proste nemuze srovnavat triko „jen dobre povesene“ s trikem vyzehlenym,ja tam ten rozdil vidim a velky.Ale kazdy podle sveho gusta,to je jasny!
Zehleni vidim jako konecnou upravu pradla a nedovedu si predstavit nezehlit,ikdyz to z duse nesnasim.A s temi bakteriemy je to pravda,ne nadarmo se rika,ze na krvacejici ranu z cehokoli „prilozte cisty vyzehleny kapesnik a vyhledejte lekarskou pomoc“ :wink:

matesatko
Kecalka 253 příspěvků 26.07.09 18:03

Ahoj,
tak z domu jsem byla zvykla žehlit spodní prádlo, ručníky i povlečení. Ponožky ne :! :! :! Ale zase jsme je někdy rolovali do takových těch kuliček :roll:
Ale ve chvíli, kdy jsem si pořídila vlastní domácnost jsem tohle všechno s lehkým srdcem vypustila :D a hrozně se mi líbí, když vytřídím z hromady prádla co nežehlím a ona se mi smrskne na třetinu :lol: :lol: :lol:
Ale celkem ráda žehlím plínky, ony se potom líp skládají, ale to se mi to říká, když jich mám dvacet za týden :wink: a ne třicet denně jako kdysi :wink:

Barysek
Stálice 55 příspěvků 26.07.09 18:09

ponozky do kulicek jsem zvykla tady se sparujou a prelozi a ulozi na presne urcene misto v komode

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 26.07.09 18:31

ano, také jsme kuličkovali ponožky, ve své domácnosti to už ale nedělám. Ani nevím proč, možná to znovu zavedu :P
Jinak kdysi jsme žehlili i spodní prádlo, ale ve své domácnosti nežehlím téměř nic, až věci mého syna. A ty jsem před nedávnem také přestala žehlit, už je to velkej chlap :twisted: Ještě váhám, co s bílýma plenama, říkám si, jestli mám kvůli těm pár kouskům vytahovat žehlicí prkno a žehličku … uvidím :wink:
Jo a jinak otroka jim děláš, ale upřímně, říkali se ti o to? Snad kromě toho bráchy, který přinese oblečení na vyprání. Řekla jsi naplno, ať si to ti dotyční udělají sami? Samozřejmě nikoho z nich neopravňuje tě otročit, když se necháš, to ne, ale v dnešní době se člověk prostě musí ozvat sám, leckdy ani nejbližší na něj nebudou brát ohledy … :cry:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >