Zelená stolice u mimi

3886
25.3.16 08:44

Zelená stolice u mimi

Ahoj, máme tříměsíční holčičku a už po několikátý bojume s jídlem. Od narození je na UM. Začali jsme se sunar, jedla krásně, ale cca po měsíci a půl začala mít průjmy, přestala jíst. Když to trvalo víc jak týden, po domluvě s doktorkou jsme přešli na jiný mléko. Začali jsme tedy dávat babylov, opět začala hezky jíst. Jenže zase necelý měsíc a půl a vše se opakovalo. Přestala jíst, stolice byla zelená občas hlen.Zase to nejezení trvalo víc jak týden. Jako né že by nejedla vůbec, ale místo po 4 hodinách 120 ml, jedla tak 40-60 ml a to po 6-8 hodinách. A navíc po každym jídle strašně řvala, třeba hodinu vydržela hystericky řvát. Takže opět změna mléka. Domluvily jsme se s dr že zkusíme HA mlíko. Takže ted od pondělí dáváme Bebu HA. Opět jí hezky, začala pít po 4-5hodinách 150 ml.Ale má uplně zelenou stolice a ještě k tomu uplně vodovou. Já už fakt nevim co s ní. Může být ta barva a konzistence ještě důsledek bývalého mléka? Naše dr nás poslala i na dětskou chíru at jí udělají utz.Ale tam jí doktorka prohmatala břicho, šáhla do zadku a řekla že je v pořádku, že utz je zbytečný a prostě ho neudělala. Navíc kam koliv přijdem k dr tak malá je usměvavá a pak na mě všichni koukaj jak na blba že si to vymýšlím. Další věc je že i přesto když má zrovna období že jí málo tak sice málo, ale přibývá. Tak já už vážně nevim jestli jí něco může být, nebo jestli si prostě mám zvykat na to, že hold jednou za čas bude mít období kdy bude jíst malinko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

719
25.3.16 08:49

@Ivana 85 zelena stolice, může byt normální, může jít o reakci na mléko, může to byt tím, ze ji neprebalujes hned po vykakani a stolice vzduchem zelená, i když si člověk mysli, ze tam vzduch proudit nemůže. Jestliže přibírá, tak bud v klidu :palec: mimca opravdu jednou jedí hodně a jednou malo, vše ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
25.3.16 09:15

Zelenou stolici může dělat i UM a nic to neznamena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
25.3.16 09:34

U nás alergie na bílkovinu kravského mléka. Dostali jsme nutrilon allergy care a stolice se upravila asi po týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20266
25.3.16 09:57

Zkušenost nemám, ale asi bych zbystřila směrem k alergii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62136
25.3.16 10:34

Po UM muze mit zelenou stolici, protoze obsahuje zelezo. Ale jestli ji ma i vodovou, uvazovala bych i o alergii, to ale krevnimi testy nezjistis, jen testovanim prubezne pri jidle. Na tu pripadnou alergii bych davala jen UM nutrillon allergy care, pokud ti to bude mala tolerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3886
25.3.16 11:15

@blumen a kdyz jsme koupili tu hypoalergeni bebu tak ta neni vhodna pri alergii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20266
25.3.16 11:27
@Ivana 85 píše:
@blumen a kdyz jsme koupili tu hypoalergeni bebu tak ta neni vhodna pri alergii?

Pokud má opravdu alergii (na laktózu nebo bílkovinu kravského mléka), tak bude potřebovat opravdu speciální mlíko.
Jak vlastně prospívá? Přijde mi, že jí hrozně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
25.3.16 11:40

@Ivana 85 mléka HA jsou jenom prevence. Musí to být allergy care nebo pokud by to nestačilo, tak se dávají úplně speciální třeba Neocate.
A mi malý prospíval krásně, ale zelená stolice, postupně se přidal hlen a nakonec se objevila i krev. Tak hospitalizace, vyloučení virů, bakterií, utz břicha a vylezla z toho ta alergie. Ted budeme po měsíci vysazovat a dá se znova normální um, aby se potvrdilo, že to bylo opravdu tím. Při vysazení budeme 2 dny v nemocnici, aby to bylo pod dohledem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
25.3.16 11:42

@Ivana 85 znovu čtu ten tvůj příspěvek a fakt jí celkem málo. Mi malý vypije 150vody+mlíko 6-7 denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama