Co na zelený výtok - babské rady

Anonymní
25.6.21 19:31

Zeleny vytok, babske rady

Maminky poraďte prosím. Jsem 7 měsíců po porodu a pár dní mám zelenkavy docela silný vytok. Byla jsem u doktorky a ta mi napsala jenom Jenamazol, jelikož stále kojim, tak mi nic jiného dát nemůže. Nevíte nějaké babské rady, jak podpořit léčbu. Protože dr mi řekla, že se toho možná nezbavim dokud budu kojit a nebude mi moct dát něco silnějšího. Předem dík za rady :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1712
25.6.21 19:42

A že by udělala stěr? Může to být bakteriální a na to antimykotikum nepomůže. zelený výtok je spíše bakterie než kvasinky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
25.6.21 20:11

Nevím co máš za dr. Ale měla ti udělat stery… 🤷‍♀️ 🤦🏻‍♀️Takže si tam. Zajdi znovu a trvej na tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9728
25.6.21 20:42

To chce antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
25.6.21 22:35

Hele, to je blbost. Lokální léky se do mléka nevstřebávají nebo jenom málo a spousta antibiotik jde brát i při kojení. Vykašli se na babský rady a změň lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2996
25.6.21 22:40

Ten jenamazol zkus urcite, mel by pusobit i na nektery bakterie (streptokoky a stafylokoky). A zrovna streptokoky zelenou delat muzou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
25.6.21 22:47

Měla jsem globule 3× během těhotenství, nerikej mi, že není něco, co lze během kojení. Jinak mi pomáhal odvar z řepíku, hezky ráno a večer sednout do lavoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat