První menstruace a pak několik měsíců nic

2
24.6.21 17:10

První měsíčky a pak několik měsíců nic

Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. Je mi 13 a první měsíčky jsem dostala v dubnu tohoto roku. Měla jsem je normálně týden, ale jen jednou… Jakože v tom dubnu, a pak už ne. Nevím jestli je to normální, tak jsem se vás tu chtěla zeptat. Mám s tím něco dělat? Nebo je to normální? Dočetla jsem se, že se tohle může stát i ze stresu. Poslední dobou jsem ve stresu docela dost… Blíží se vysvědčení… Pořád píšeme ve škole písemky… Do toho ještě plno dalších věcí… Takže nevím jestli je to z toho, nebo mám nějaký problém, nebo je to normální. Přece jenom už je to pár měsíců tak nechci ať se něco kvůli tohohle zhorší nebo tak…

Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13540
24.6.21 17:13

Prvni rok jsem MS mela asi 5 krat (dostala jsem v 11r) bez ohledu na stres, pak se to upravilo. Nepravidelnost je na zacatku normalni. Pokud tedy sexualne nezijes :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 17:20

Ano je to normální, klidně dva roky se to takhle může táhnout. Pak to zase třeba dostaneš za tři týdny. Trvá to, než se to zpravidelní. Dcera také vy třinácti letech a měla to přesně jednou, pak půl roku nic, podruhé a zase půl roku nic. Pak už to chodilo častěji.

• Citovat
  • Nahlásit
2542
24.6.21 17:41

Je to normalni. Nemusi to byt ze stresu. Nos radeji s sebou pohotovostni vybavu, at nejsi prekvapena :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
24.6.21 18:40

Jejda no jasný, že je to normální bud uplně v klidu, některým ženským to blbne i v dospělosti :D. Tělo se teprve rozjíždí, dostává takovou tu „ženskost“, nic se neděje, však ono se to srovná časem. Hlavně že už došla ta první. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 19:00

Já to měla vždycky jako překvápko. Pravidelnost žádná. 3 měsíce nic a pak, když se jelo na vodu, tak mně to chytlo ve vlaku.

• Citovat
  • Nahlásit
2
24.6.21 23:10

Děkuju všem co mi odpověděli. Teď už jsem v klidu že je vše OK a že je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat