Ženský orgasmus - společně s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 09:15
Ženský orgasmus

Ahoj všem, chci se zeptat hlavně ženských, jestli se jim toto někdy stalo…nejsem schopná dosáhnout vaginálního orgasmu, ale se současným partnerem se mi občas stane, že při jeho orgasmu to jako kdyby přejde na mě, ze začátku to bylo takové nenápadné, teď je to silnější. Prostě jako kdyby se jeho orgasmus stal mým najednou. Nestalo se to některý z vás? Jak to fakt zajímavý…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 09:16

p.s.: prosím o zachování anonymů, je to přeci jen docela intimní, děkuju ;)

lachtanice86
Kelišová 7144 příspěvků 19.01.19 10:03

Ne

Jagwa
Kecalka 299 příspěvků 19.01.19 13:08

Jo, chápu jak to myslíš. :jazyk:

joy.division.control
Závislačka 2831 příspěvků 19.01.19 13:37

Další level bude, když budete oba najednou :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 14:16

@joy.division­.control no ono to je právě najednou, na základě jeho to jako kdyby přišlo i na mě…jen tim, ze by do mě vy vite co by se nestalo nic, musi se tam prave udit jeho vyvrcholeni. Nevim, co si o tom mám myslet, nikdy se mi to nestalo…

joy.division.control
Závislačka 2831 příspěvků 19.01.19 14:31
@Anonymní píše:
@joy.division­.control no ono to je právě najednou, na základě jeho to jako kdyby přišlo i na mě…jen tim, ze by do mě vy vite co by se nestalo nic, musi se tam prave udit jeho vyvrcholeni. Nevim, co si o tom mám myslet, nikdy se mi to nestalo…

Prosim Te ;) Mluv primo a na rovinu :hug: Ze prijde Tvuj orgasmus ve chvili, kdy on vyvrcholi? Ze tim vyvola Tvuj a umocni ho? Muze to byt i naopak, ale to je jedno, užívej :) Gratuluji ke spolecnemu synchronizovanemu oragsmu :palec:

Venetia
Hvězda diskuse 39483 příspěvků 19.01.19 14:45
@Anonymní píše:
Ahoj všem, chci se zeptat hlavně ženských, jestli se jim toto někdy stalo…nejsem schopná dosáhnout vaginálního orgasmu, ale se současným partnerem se mi občas stane, že při jeho orgasmu to jako kdyby přejde na mě, ze začátku to bylo takové nenápadné, teď je to silnější. Prostě jako kdyby se jeho orgasmus stal mým najednou. Nestalo se to některý z vás? Jak to fakt zajímavý…

Tak to ne, ale společný ano

Mausche
Povídálka 31 příspěvků 20.01.19 21:39

Znam to jen okrajove. S partnerem jsem orgasmus jeste nezazila. :oops: Ale kdyz vyvrcholi, je to takovy krasny pocit pro me. Ale k orgasmu to bohuzel ma jeste daleko. :,(

Prof. Farnsworth
Kelišová 6070 příspěvků 20.01.19 21:47
@Anonymní píše:

A není to třeba tím, že se v té chvíli opravdu uvolníš? Že by tam byl nějaký nevědomý blok a při tom, když se on udělá z tebe spadne blok (už o nic nejde, on už dosáhl cíle). Nemohlo by to být třeba tohle? Spousta žen sem psala, že na orgasmus potřebují úplné uvolnění - nesmí být ve stresu, musí být dobře naladěny… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >