Ženy a krása

Anonymní
22.3.20 20:44

Ženy a krása

Ahoj, asi už mám deprese :D příroda mi nenadělila moc krásy, ale kurňa.. jak to všichni ženy dělají a stíhají? Kdy na sebe berete čas, když jste v práci a pak musíte doma dělat? Sama se skoro nezastavim. Chybí mi asi i trochu sebevědomí, ale chtěla bych si připadat aspoň trochu hezká, to samé i pro mého muže.. přibrala jsem s ním deset dvanáct kilo, nestíhám si pomalu vytrhat ani obočí :D :,( Závist je potvora a závidím snad každý ženě ???????? tak co s tím? :think: jak to stíháte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15051
22.3.20 20:48

Co na tom chceš stihat? Si nenajdes jednou za tyden 5 minut na vyskubani oboci? Vecer minutu na naneseni kremu na oblicej? Jednou za mesic si vyhradit 2 hodky na kadernici? Hubnuti je v jidelnicku hlavně, na to taky nepotrebujes hromady času :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1781
22.3.20 20:51

Nevím co ti poradit, ale připomněla jsi mi, že si musím vytrhat obočí :mrgreen:
Jinak přestaň závidět a začni se sebou něco dělat. Děláš dvanáctky a máš pět dětí, že fakt nemáš denně na sebe ani 30minut? Protože jestli ne, tak to pak většinou bývají jen výmluvy a lenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 21:02

Samozřejmě, že toto jsou jen výmluvy. Každá žena je krásná, když o sebe pečuje. Mnohdy stačí použít řasenku a pudr, tvářenku. Osobně chodím jednou za 2 měsíce ke kadeřnici, jednou měsíčně na kosmetiku, jednou měsíčně na manikúru a pedikúru. 2× týdně cvičím s osobní trenérkou a ostatní dny cvičím doma. Jednou týdně si dělám doma masku. Jsem zaměstnaná žena od pondělí do pátku, do 16:00. Doma muž a 2 děti, pravda, už trochu větší a samostatnejsi. Ale i tak toho mám dost. Péče o mou osobu mi zabere cca hodinu denně vč. Cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 21:03

Nepovažuji se za nějakou extra krásku a také jsem měla období kdy jsem měla pocit, že na péči o sebe opravdu není čas. Teď to dělám tak, že každý den udělám něco. Třeba jeden den se večer oholím, další den dám masku na obličej, další den vytrhám obočí, atd. Nedělat to vše na ráz. Co se týče váhy, tak změna jídelníčku a víc pohybu, nic moc lepšího se nedá vymyslet aby nebyl Jo jo efekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 21:04

A cvičím každé ráno, odpoledne jsem mrtvá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
22.3.20 21:05

Stačí si trochu naplánovat aktivity a čas. Nepíšeš, jestli se může zapojit chlap. Prostě naplánuj si třeba ve středu ve 2 si půjdu zaběhat, a vše tomu podřiď. Nebo to skloubit např. s kočárem. A až pak budeš žehlit. Třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1122
22.3.20 21:06

Taky by mě zajímalo, jakto že den za dnem tak šíleně nestíháš.. :think: 8o
Pokud máš vlastní farmu/firmu nebo 5 dětí, tak pak chápu.. Napiš nám svůj denní harmonogram a co bys na sobě ráda změnila? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
850
22.3.20 21:17

Myslim, ze i samotna rasenka-3 minutky rano - dela divy, k tomu upravene vlasy a uvidis, ze bude znat rozdil. Trosku se povenovat kombinaci obleceni-ono tenisky, rifle, mikina a sport. bunda z tebe stabajznu neudelaji. A jak sama pises, je potreba trochu sebevedomi-budes na ostatni pusobit lip, kdyz zvednes hlavu, usmejes se a narovnas zada nez kdyz se nekde krcis v koutku a chces se ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 21:28

@yse tak to oblečení dělá samozřejmě taky strašně moc. Když mám na sobě to, co popisuješ Ty, vypadám mladší, ale úplně se v tom necítím. Za to v pracovním ohozu, nejčastěji pouzdrovky a vysoké podpatky, vypadám seriózně, sice asi na svůj věk ( možná mínus pár let), ale cítím se sebevědomě a jako žena wamp :mrgreen:. A vůbec v tu chvíli nevadí, že mám pár kg navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15641
22.3.20 21:47

Tak si ten čas musíš najít, ono to zas tolik práce nedá, když se staras pravidelně. Základ je kadeřník a hezky upravené vlasy, péče o pleť a umět se nalicit. Stačí jemně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 22:04

Tak me teda pece zabere dost casu. Kdyz chodim do prace, tak potrebuju hodinu - vcetne umyti a nakadereni vlasu a make-up, to same ted, kdyz jdu mezi lidi, nechci chodit s culikem nenamalovana. Ted se nekaderim, ale hodinu na prochazce, hodinu cvicim, momentalne nestiham hennu :lol: jinak vsechno chce cvik a zezacatku urcite casovy plan a delegaci co nejvic veci na ostatni vcetne deti ;) drzim palce, at jsi brzo kočka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15641
22.3.20 22:11
@PaníKadrnožková píše:
Tak me teda pece zabere dost casu. Kdyz chodim do prace, tak potrebuju hodinu - vcetne umyti a nakadereni vlasu a make-up, to same ted, kdyz jdu mezi lidi, nechci chodit s culikem nenamalovana. Ted se nekaderim, ale hodinu na prochazce, hodinu cvicim, momentalne nestiham hennu :lol: jinak vsechno chce cvik a zezacatku urcite casovy plan a delegaci co nejvic veci na ostatni vcetne deti ;) drzim palce, at jsi brzo kočka :mavam:

Já si vyfenuju vlasy po umytí a do dalšího vydrží, jen to ráno upravím. Mám permanentní makeup, to mi ráno ušetří hodně času, chodím ke kosmetičce, ta se mi stará o obočí, ale cvičení čas zabere, to jo. Nejpracnější bylo to všechno vychytat, chce to prostě si tu chvilku na sebe udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2823
22.3.20 22:13

Taky nechapu, že nenajdeš ani chvilku času. Já si dávám každou neděli večer hodinovou vanu, tam si udělám peeling, masky, obrousim, oholim, odmocim všechno, co jde :-) A pak v týdnu jen běžná údržba. Cvičit chodím minimálně 2× týdně, když začala váha konečně padat, zavřeli mi sportcentrum :-) Mám mimino a predskolaka. Nemaluju se, ale vždycky, když jdu ven, mám upravené vlasy a lesk na rty nebo rtěnku. To dělá divy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 22:15

Teď mě došlo, že to ted bude taky taková zkouška ohněm, když jsou služby zavřené. No krom manikúry zvládnu asi všechno doma sama. Snad se na konci karantény nebudu taky cítit ošklivá.

@PaníKadrnožková :mavam: ty jseš taky všude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama