Reklama

Zhoršení prdů ve 3 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je online68Maja
Povídálka 28 příspěvků 30.09.18 16:14
Zhoršení prdů ve 3 měsících ??

Ahoj, jsem už zoufalá a potřebuji poradit, jestli je to vůbec možné.
Syn - za týden mu budou 3 měsíce, od mala trpí na prdiky. Ale nic strašného, už i spaval celou noc.
A teď najednou příšerné zhoršení, dnes jsme byli celou noc vzhůru 8o to vůbec neznam.
Nevíte, čím by to mohlo být a jestli to je normální? Držela jsem se tři měsíců a ze bude lip.. a zatim teda jen hůř a hůř :,(
Před 10ti dny dobral ATB, tak mě napadla spojitost s tím, ale už je to docela dlouho, aby bylo porad hůř :nevim: probiotika bere od 1. měsíce.
Prodělal dva záněty průdušek, stále s tím bojujeme, a teď do toho tohle :roll:
Dekuju za všechny rady :srdce:

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce: Trénujte zvedání hlavičky

Reklama

Reakce:

LucinkaPardubice
Kecalka 126 příspěvků 30.09.18 17:28
@68Maja píše:
Ahoj, jsem už zoufalá a potřebuji poradit, jestli je to vůbec možné.
Syn - za týden mu budou 3 měsíce, od mala trpí na prdiky. Ale nic strašného, už i spaval celou noc.
A teď najednou příšerné zhoršení, dnes jsme byli celou noc vzhůru 8o to vůbec neznam.
Nevíte, čím by to mohlo být a jestli to je normální? Držela jsem se tři měsíců a ze bude lip.. a zatim teda jen hůř a hůř :,(
Před 10ti dny dobral ATB, tak mě napadla spojitost s tím, ale už je to docela dlouho, aby bylo porad hůř :nevim: probiotika bere od 1. měsíce.
Prodělal dva záněty průdušek, stále s tím bojujeme, a teď do toho tohle :roll:
Dekuju za všechny rady :srdce:

Nepises jak moc prdis ty. Jestli to ma dedicne po tobe nebo po tvem muzi.
Jednou jsem videla zenu ktera bez ustani prdela,
byla to hruza.
Jestli se rozprdel nahle a co na to lekari, kde vsude jsi byla na vysetreni s prdenim.
Treba si zvolila nevhodny postuo lecby prdu.
Zkus nejaky hojivy cajik, lecivy na uklidneni protiprdeni.
Dospely se rozprdi casto po nevhodnem jidle. Nekdy to bohuzel muze vest i ke smrti jako ten rusky hudebnik ktereho chteli vyvest z letadla kdyz cestoval z Mallorky.
Prdel pres cele letadlo, az lidi slzeli a zvraceli.
na druhou stranu treba vas prdeni sblizi a semkne jeste vice dohromady. Budete hezky prdet a zoceli to vase rodinne pouto a budete si blizeji.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >