Zhoršení prdů ve 3 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
68Maja
Povídálka 45 příspěvků 30.09.18 16:14
Zhoršení prdů ve 3 měsících ??

Ahoj, jsem už zoufalá a potřebuji poradit, jestli je to vůbec možné.
Syn - za týden mu budou 3 měsíce, od mala trpí na prdiky. Ale nic strašného, už i spaval celou noc.
A teď najednou příšerné zhoršení, dnes jsme byli celou noc vzhůru 8o to vůbec neznam.
Nevíte, čím by to mohlo být a jestli to je normální? Držela jsem se tři měsíců a ze bude lip.. a zatim teda jen hůř a hůř :,(
Před 10ti dny dobral ATB, tak mě napadla spojitost s tím, ale už je to docela dlouho, aby bylo porad hůř :nevim: probiotika bere od 1. měsíce.
Prodělal dva záněty průdušek, stále s tím bojujeme, a teď do toho tohle :roll:
Dekuju za všechny rady :srdce:

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce: Trénujte zvedání hlavičky

Reakce:
Bortelka
Stálice 57 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 21:00

@68Maja Ahojda, úplně to samé, co my. Malej začal prdikovat asi v sedmi týdnech, do té doby nic, zabral nám hodně Infacol a všechno ostatní jako masáže, teplá sedavá koupel, cvičení, teplý obklad atd az jsme se dostali do toho, že úplně v pohodě jsme zvládali jen sem tam se kroutil, ale vyprd a dobré + spal např do 4 nebo 6, vypil mléko a spal dál klidně do 8. TEĎ úderem třetího měsíce všechno špatně, prdy se ukrutně zhoršily, řve a řve a řve, usne v 9 a o půlnoci už začíná peklo až do rána, usíná třeba jen na hodinu a znova řve a v 5-6 ráno hotovo vyspáno, jedním slovem katastrofa, takhle už je to 3. den, dnes dopoledne jsem z únavy měla takový mžitky, že jsem vrazila hlavou do zdi :,( Plus je pořád nerudny, nevydrží chvilinku v klidu, řve pod hrazdičkou, v náručí, v kočáru všude, ta tam je moje hodný usměvavý miminko. Řešila jsem to i s doktorkou, prý je to normální, ve 3m tuhle změnu prodelava údajně drtivá většina mimin, protože je to období změn a nových schopnosti, které dítě takto zpracovává plus už to může být růstový spurt, což bych řekla že u nás i je, protože se neustále hlásí na mléko a to do teď vydržel přes den bez problémů 4 hodiny. Po očkování jsme týden, reakce nebyla žádná, tak nevím zdali nějaký dozvuk opožděně, teploty nejsou, na zuby se mi to ještě nezdá, i když kdo ví :nevim: Asi to holt musíme přežít, i když já už balancuju na pokraji kolapsu :oops:

68Maja
Povídálka 45 příspěvků 28.10.18 21:03

@Bortelka
Ahojky, u nás se prokázala ABKM. Mrkni na to na netu… :nevim:
Navíc cvicime Vojtovku a potom muže byt taky mimi neklidnejsi. Takže ja už viníky odhalila :roll:

Bortelka
Stálice 57 příspěvků 2 inzeráty 30.10.18 12:09

@68Maja A jeje, tak to mě mrzí, malého to už přešlo, zatím je v pohodě veselý, spí zase dobře :nevim:

68Maja
Povídálka 45 příspěvků 30.10.18 12:17

@Bortelka
Ok, u nás už taky vse Ok :D
Tak klidné noci a zdrave ditko :srdce:

Karbilka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 00:08

Ahoj, taky budou 3 mesice v neděli a malá je nějaká podrazdena. U nás se to má tak, že byla hodná asi tak jednu noc v porodnici a pak začalo peklo. Spí vkuse max 4 hodiny a to celou dobu co ji máme. Vždycky přišel řev cca od 18 do 23 hodin a pak se podařilo uspat, v noci to byl úplně horor a já ještě trpim na migrény takže jsem fakt některé noci úplně hotová a to jentak nezmizí a drží se víc dní. Mala ma prostě koliky a řešilo se to i na chirurgii, já se taky omezuji, abych ji to nezhorsovala a stejne nic (kapičky, probiotika, nahrivani, rourka, cviceni samozřejmě praktikují). Jeden čas jsem se desila večera a měla jsem průjmy už jen z toho co přijde. Dopadlo to tak že malá spinká s námi v posteli a aspoň to noční kojení už je v pohodě. První usnuti v noci trvá 4 hodky a ty další vždy už jen max 2,to je prostě pravidlo.

Asi 3 týdny zpět už usinala v půl 10 a spala do půl 2,ja chodila tak nějak s ní, nebo aspoň do těch 11 abych usnula. Rozestupy taky stejně časově. Uz mi nevadí, že jsou ty vecery takový děs, s manželem se tomu už smejeme jak jsme na nervy, nás pejsek ten se všude schovává a nadává, jak je taky nevyspaly. Přes den byla veselá, povídala, sama sranda. A padne určitá hodina a to by člověk nevěřil co za zvuky může dítě vydávat. Říkáme si že jsme si měli zvolit jiné jméno než Viktorka, ale už je to tak nějak součást našich dnů, nemuzem ani nakoupit večer nebo na návštěvu, to se nedá.

Teď najednou několik dní usíná nejdřív ve 12 večer, spi 4 hodinky, což je tedy stejne, ale cca v 6 se vzbudi, kroutí se, poprdi si a najednou jak když někdo něco přepne se začne prohybat a řve a řve a nejde ji to, přitom mi hlava nebere když před chvílí prdela proč najednou ne. Tohle dělá i během dne a furt jenom křičí. Mezitím má i dál svoji srandu a hraje si, ale nikdy ve dne nebyla tak podrazdena a naštvaná. Ji pořád stejně a vydrží mi nejíst i 4 hodiny, ve dne má intervaly delsi. Zacala taky víc zvracet, ale podle doktorky ji nic není. Tak teda nevím jestli to může být nějake přechodné období, my už se modlíme ať konečně přestane tohle období a ona místo toho začne už od rána 8o 8o

Neměl to někdo podobné?? Dokud měla koliky jen večer, tak jsem to tak brala, ale že je má i ve dne a ráno je novinka… V jídle jsem nic nezměnila tak mě nic nenapadá :( přijde mi, že se jí to spíš posouvá na den než na večer. Včera jsem ji dala spát do postýlky, má ji ve svem pokojíčku a spí normálně, spi tam ve dne a už ji nevadí, že je tam sama a není u nás, ale po 2 hodinách spánku mě z chuvicky vzbudil divný zvuk a sla jsem tam a malá se dusila, protože se pozvracela a nemohla popadnout dech, chytla jsem ji a klepala na zadicka a pak chudák plakala a usnula pak vedle mě. Máme monitor, ale ten než by reagoval tak jsem ráda za své lehké spaní. Teď se jí bojím dát zase vedle, chtěla jsem ji už učit zpátky na noční pobyt v postýlce, když vidím, že ji to nevadí a usíná sama. :nevim: Vždycky když se pozvraci, tak jen uhne hlavičkou a kolikrát se i směje a povídá a to i ze spaní, prostě se otočí, hodí savli a povídá dal.. takže to byla spíš blbá náhoda :( jsem z toho ale hotová, nemohla jsem pak vůbec už zabrat a pořád ve střehu

68Maja
Povídálka 45 příspěvků 31.10.18 10:34

@Karbilka
Ja bych tak malé mimi nenechávala v jiné místnosti :nevim:
Ale vy jste rodiče a víte nejlíp, co je pro vase dítě nejlepsi :)
Jinak Ach určitě zkusila vysadit mléčné výrobky a vse, co mleko obsahuje.
Tohle zní jako alergické křeče, a alergie na mléčnou bilkovinu je nejčastější , ona se projevuje az kolem toho 3 měsíce . Ty koliky by mylsim pak měly zmizet rychle…
určitě to za zkoušku stojí.
U nás stačila kapka mléka do kafe a malej měl křeče celou noc :,(

Karbilka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 11:37

@68Maja
No spí s námi od prvního měsíce jinak jsem byla v místnosti s ní a manžel v jiné. Máme v pokojíku válendu, tak jsem byla tam. Vzdali jsme se ložnice a spíme na gauči, který je teda naštěstí taky udělaný jako normální matrace na roštu, takže na spaní je pohodlný. Teď jsem ji ale už chtěla učit aby byla zvlášť, protože se hodně přesouvá po matrací a máme v posteli psa, který ze spaní všude vyskakuje a vrčí a štěká jak se ho někdo dotkne, manžel ho nechce odnaučit, takže když mu to zákazu tak on povolí, takže nejsem pak už skoro nikdy v klidu. Je hodný, ale ve spaní prostě vysiluje,tak ji mám pořád na své straně a hlídám si ji. S manželem jsme se docela odcizili jak je buď s námi a nebo jsme každý jinde. Ale tak to se snad napraví, povídáme si pořád stejně, jen nejsou žádne neznosti. Já mléčné výrobky nejím, byl to jeden z prvních nápadů, mám jen nějaké druhy zeleniny, kojící čaje, fenyklovy čaj, jim brambory, maso, skoro žádné koření, no tak nějak se to strida pořád dokola, jak nevím co vařit :lol: dneska jdeme zase na chirurgii tak uvidim co zas řeknou, my měli dilatátor, že má zuzeny zadecek, jenže jsme čekali 4 týdny na termín a do té doby jsem ji to asi zvětšila rourkou, protože tam mi řekli, že dostává druhou největší velikost a že tím to není..

68Maja
Povídálka 45 příspěvků 31.10.18 18:55

@Karbilka
Oddělené ložnice mame týden taky, ja to nesla těžce, ale ted to je mnohem lepší - nemusim s malym byt nijak potichu a tak, omezovat se 8)
S přítelem jinak travime odpoledne, vecery a víkendy spolu, jde fakt jen o to spaní - no a není to na porad. Psa mame taky, toho má přítel u sebe v pokoji :mrgreen: on teda nesteka, ale zas je hlucnej k ránu, prudi, ze chce ven :lol:
Jinak ja jeste vysadila pšenici, kure a ryby - to mu taky vadilo. Kamosky syn nesnese mrkev. Je to šílený vysledovat , co vlastně vadí a co miminku je. U nás to naštěstí nebylo tak strašný, ten pláč. Člověk by jim tam chtel pomoct a neví jak :zed:

Karbilka
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 19:42

@68Maja Tak máte taky veselo :lol: manžel je doma pozdě takze si užíváme jen večer, teď ještě jezdí hodně na služební cesty, to dřív taky nemusel, tak bývám večery i sama. Mají změny v práci a celý je to jinak, tak jsem ráda kdyz mohu spát vedle něj, stačí mi stejná místnost, nemusíme se nutne tulit, ale taky bych to uvitala :) když už je doma, tak se malé hodně věnuje :) teď, když už reaguje, tak ho to víc baví, víkendy jsme spolu, takze super. Manžel tak tvrde spí, že ho nic nevzbudi, takže malá pláče a on spí, budíků má nastavených 6 a ani jeden neslyší. Vždy do něj stoucham a vzhůru jsem jenom ja :lol: :lol: takže omezení naštěstí žádné.. Asi to prostě posunu až bude malá větší a pak se uvidí :) spinká tam ve dne tak snad nebude problém v budoucnu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >