Reklama

Pláč v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petisss
Nováček 3 příspěvky 29.09.18 17:46
Pláč v kočárku

Ahoj všem, maminy mám trápení a tak zkouším hledat všude možně. Můj 2,5 m poklad nesnáší kočárek. Jakmile ji začnu oblékat tak už ví a v kočárku udělá děsný divadlo. V létě to ještě šlo, vzala jsem si ji do rukou a chodila s ní kolem kočáru i 20minut než neusnula :zed: ale pak to bylo super a 2 hodiny jsme trajdaly. Jsem ochuzena o jakékoliv vyletovani či pohyb. Občas se povede, ze usne a mám tak hodinku :potlesk: Manducu, šátek zkousime. Jde mi opravdu o ten kočár. Nemáte nějaký tipy triky? Má tam hračky, pouštím šum, vidí na mne, povídám si s ni. Já už vážně nevím co :nevim: Budu rada za případné rady. Děkuji

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13380 příspěvků 29.09.18 18:00

Dcera ho nesnášela 8 měsíců, dokud nešla do sporťáku, některé děti to tak prostě mají.

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 29.09.18 18:15
@Petisss píše:
Ahoj všem, maminy mám trápení a tak zkouším hledat všude možně. Můj 2,5 m poklad nesnáší kočárek. Jakmile ji začnu oblékat tak už ví a v kočárku udělá děsný divadlo. V létě to ještě šlo, vzala jsem si ji do rukou a chodila s ní kolem kočáru i 20minut než neusnula :zed: ale pak to bylo super a 2 hodiny jsme trajdaly. Jsem ochuzena o jakékoliv vyletovani či pohyb. Občas se povede, ze usne a mám tak hodinku :potlesk: Manducu, šátek zkousime. Jde mi opravdu o ten kočár. Nemáte nějaký tipy triky? Má tam hračky, pouštím šum, vidí na mne, povídám si s ni. Já už vážně nevím co :nevim: Budu rada za případné rady. Děkuji

jak ji dej do satku a muzes trajdat do aleluja! ;)

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 29.09.18 18:19

Znam a radu mam jednu. Proste satkuj, maly.vzal.kocar jakž takž na milost v roce a pul, ale jen na rychlovky a ve 2 letech si ho zamiloval :mrgreen: nosili jsme a bylo to super. Pronosena zima je stejne nej a navic k vyletovani je to uplne super :nevim:

Petisss
Nováček 3 příspěvky 29.09.18 18:29

@nenivolnynick Když my bojujeme i s šátkem a to jsem zkoušela i kolébku a klasiku :zed: je to všechno na chvilku a za 10-15 minut se dožaduje koukání. Aktuálně není nic co by ji vyhovovalo. :nevim: Nebo spis jsem na to nepřišla.

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 29.09.18 18:36

Ja bych zkusila proste vydrzet, tyhle veci se postupne meni. To co plati dnes, nemusi byt za 3 tydny pravda.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15365 příspěvků 29.09.18 19:17

Máme to samé, docela funguje dát na bříško a odstranit čas boudy, aby dítě vidělo ven. Pokud potřebuji uspat, tak na záda, stáhnout boudu a ideálně do lesa, pod stromy. A hodně rychlý krok, ideálně trochu hrbolatá cesta. Je to věda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:53

U dcery to samé, od 3 měsíců v kočárku řev, prostě chce vidět. Mírně jsem vypodložila záda a jezdíme krátké trasy, se psem pod stromy, do obchodu, kde stáhnu boudu, ona se spokojeně dívá a občas po cestě domů usne. Jinak nosím v Manduce, v zimě už koukání nepůjde :mrgreen: .

Petisss
Nováček 3 příspěvky 01.10.18 18:12

Dekuju všem. Tak budu pokračovat ve snažení aby si zvykla alespoň na tu manducu pořádně. A budu doufat, ze se nazor na kočár zmeni :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >