ABKM a záněty průdušek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 18:14
ABKM a záněty průdušek ?

Zdravím,
syn - 3 měsíce už přes měsíc bojuje se zánětem průdušek.. je možná spojistist s abkm?
Dnes jsem nasla jednu černou nitku ve stolici, hlenovitou ji má už dele - dr to přisuzuje ale tem pruduskam…
dekuju všem za zkušenosti :mavam:

Reakce:

di.xi.nka01
Povídálka 31 příspěvků 29.09.18 18:48

U nás to tak bylo, zánět průdušek 2× bez ATB byli mu 4 měsíce a měl ABKM (v te době jsem to ještě nevěděla) a měl takovou tu zadní rýmu skoro pořad…teď mu jsou 2 ABKM se u nás později prokázala v roce vymizela a zánět průdušek od te doby nemel????????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >