Zhoršení úzkosti před MS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 20:45

Zhoršení úzkosti před MS

Ahoj.Beru antidepresiva už 5 let na OCD a na úzkost a strach. Už dlouho jsem v relativní pohodě. Tedy byla jsem. Při AD jsem se úplně vyhýbala alkoholu. Poslední půlrok jsem si občas dala pivo, sem tam víno. Prestala jsem se bát, ale ráno jsem měla divné stavy. Teď cca 5 dní cítím zhoršení psychiky. Navíc mám před MS a to bylo vždycky trochu hůř ale teď je to horší. Včera a dnes ráno neustálá nervozita, strach uvnitř, nejde se uklidnit.Tak sahám po Rivotrilu. Půl ráno, půl večer. Je to velká dávka nebo ne? a myslíte, že to citelné zhoršení zavinilo to pití nebo MS? Cítím se, jakoby mi někdo umřel, můžu se rozbrečel na povel, pak ta nervozita a strach z něčeho, větší kontrolování ( OCD) budu vděčná za každou vaši zkušenost nebo radu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
19084
9.1.22 20:54

1. přestaň pít alkohol. Jednak ho kombinuješ s léky, což je blbej nápad a druhak zhoršuje i ten spánek.
2. konzultuj to se svým ošetřujícím psychiatrem a ne s internetem. Prober s ním třeba interakce léků a případného drmku (bylinný extrakt), který by ti to PMS mohl mírnit.
3. jsi v psychoterapii? Pokud ne, není po 5 letech konečně čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 20:58
@Ou píše:
1. přestaň pít alkohol. Jednak ho kombinuješ s léky, což je blbej nápad a druhak zhoršuje i ten spánek.
2. konzultuj to se svým ošetřujícím psychiatrem a ne s internetem. Prober s ním třeba interakce léků a případného drmku (bylinný extrakt), který by ti to PMS mohl mírnit.
3. jsi v psychoterapii? Pokud ne, není po 5 letech konečně čas?

Teď jedu do lázní, psychiatrička mi je doporučila. Tam by mohly být nějaké psychoterapie :nevim: nebo jestli jen konzultace s psychiatrem? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
38164
9.1.22 21:39
@Anonymní píše:
Ahoj.Beru antidepresiva už 5 let na OCD a na úzkost a strach. Už dlouho jsem v relativní pohodě. Tedy byla jsem. Při AD jsem se úplně vyhýbala alkoholu. Poslední půlrok jsem si občas dala pivo, sem tam víno. Prestala jsem se bát, ale ráno jsem měla divné stavy. Teď cca 5 dní cítím zhoršení psychiky. Navíc mám před MS a to bylo vždycky trochu hůř ale teď je to horší. Včera a dnes ráno neustálá nervozita, strach uvnitř, nejde se uklidnit.Tak sahám po Rivotrilu. Půl ráno, půl večer. Je to velká dávka nebo ne? a myslíte, že to citelné zhoršení zavinilo to pití nebo MS? Cítím se, jakoby mi někdo umřel, můžu se rozbrečel na povel, pak ta nervozita a strach z něčeho, větší kontrolování ( OCD) budu vděčná za každou vaši zkušenost nebo radu…

Na antidepresiva pít? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 23:18

Pozoruju u dcery, že se jí OCD před MS vždycky zhorší. Takže ano, hormony…

• Citovat
  • Nahlásit
29
9.1.22 23:43

Asi hlavně MS, ale i ten Rivotril někomu může vyvolat „smutnou opici“ a debaklové stavy :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat