Zhrzení muži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 07:40
Zhrzení muži?

Dotaz…
Proč se muži přestanou bavit s ženou, které vyznali své city a nebyly opětovány?
Stalo se mi to nedávno - kolega (rozvedený a bezdětný) mě několik měsíců uháněl, jestli se to tak dá říct, prostě zahrnoval pozorností. Než se vyjádřil, tak mi řekl, že se bojí, že až mi „to“ řekne, že se s ním přestanu bavit. Ujistila jsem ho, že ne, že nejsem malá holka. Po pár měsících to už nevydržel a vyjádřil se, že chce, abych odešla od manžela a byla s ním. Vysvětlila jsem mu, že od manžela opravdu odejít nechci, defacto jsem to jeho vyslovení obrátila trochu v žert. No a on se mnou nyní nekomunikuje. Vůbec. Ale já nerada dusno, takže se snažím tuhle nepříjemnou situaci prolomit. On reaguje vlažně, téměř vůbec, sám od sebe mě nevidí a neslyší. Už je to ale několik měsíců, čekala bych, že se to už uklidní. Podotýkám, že jsme spolu vůbec nic neměli, ale že mi taky slušně popletl hlavu, takže chápu, že si možná mohl myslet, že by měl šanci.

Nechápu proč to tak má.

No a teď je tady druhý, letitý kamarád a opět, stejný scénář. Denně píše, volá, někam mě zve (vše odmítám) a už začíná být protivný, vyčítat, dorážet a strašně tlačit na pilu. Já se bojím, že to skončí opět stejně. Že přijdu o kamaráda. Já mu rozumně vysvětluji, že jsem vdaná a že nechci nic měnit, vysvětluji mu, že je on ženatý a má se soustředit na svou rodinu. Neslyší to :nevim: U něj ale nechápu, kde na to přišel, že by měl šanci, narozdíl od toho prvního, tento mě jako muž nikdy nezaujal. Také toto jeho chování trvá už několik měsíců.

Já nejsem žádná modelka, normální ženská ve středním věku a ani s jedním jsem neudržovala žádný vztah, byť samozřejmě nějaké lichotky jsou příjemné, pro každou ženu.
Ale proč se se mnou ten první přestal bavit? Prosím o vyjádření z pohledu muže! Proč? Je mu to trapné? Nebo ho to štve? Zlobí se na mě? Já mu přeju, aby si našel životní partnerku, vím, že o to hodně stojí.
Dá se to jeho chování změnit? A dá se nějak zarazit ten druhý, aniž by se urazil? Slušně to zkouším už dlouho, teď jedu styl „promiň, nemám čas volat, nemám čas psát, mám toho hodně“, což ho ale zlobí, oba víme, že kecám.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 30.08.19 07:44

Tak se s vami bavil, aby vas dostal. Vy jste ho odmitla a pro nej je to vyresene. O zadny jiny vztah s vami nema zajem. Uplne jednoduchy.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 30.08.19 07:45

No tak ten první tě měl zřejmě rád, tak se ti pochopitelně vyhýbá, nech ho dýchat. U toho druhého to bude jen zhrzené ego. Jsou muži, kteří nejsou zvyklý na odmítnutí.

zoidberg
Extra třída :D 13529 příspěvků 30.08.19 07:46

No mi to přijde přirozené. Nemá důvod dále plýtvat energií, pokud došlo k odmítnutí. Dobýval tě, nevyšlo to, začal nejspíše dobývat jinou, pro tebe tam již místo není.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 30.08.19 07:48
@zoidberg píše:
No mi to přijde přirozené. Nemá důvod dále plýtvat energií, pokud došlo k odmítnutí. Dobýval tě, nevyšlo to, začal nejspíše dobývat jinou, pro tebe tam již místo není.

To je snad prvně co s tebou souhlasím, něco v tom smyslu jsem zapomněla zmínit.

ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 30.08.19 07:48

Nevim…v praci jsem zazila to same. Nemam cas to popisovat, ale v podstate se dotycny se mnou zacal po case zase bavit a byli jsme zase zadobre. Po case to zkusil znovu a pri dalsim slusnem odmitnuti (tam ale nevim jak chlapi berou usmev, aby to nebyl v jejich ocich vysmech) se scenar opakoval. Radu na to teda nemam. U me slo o Egyptana zijiciho v evrope, takze asi zas neco trochu jineho. :mrgreen:

Kačus82
Echt Kelišová 7607 příspěvků 30.08.19 07:48

No ja bych se nebala, delala bych si svy, oni se uklidnej a budou se zase kamaradit, tesy lepe receno zkusi to znovu. Uz ale nic nikomu nevysvetluj, oni to slyseli :lol: jinak me kdyz nekdo odmitl, tak jsem se taky stahla, odbolela, oprasila a vyrazila. Nestala bych o soucitne pohledy na to jak trpim, notabene nejake dalsi vysvetlovacky.

A jinak te vyzyvam, aby ses pokazde prihlasila do diskuzi typu „nikdo me nechce, jsem obycejna, nejsem dost krasna“ a sselovala tam, jak to teda delas :jazyk: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 07:51

Mně se jednou stalo, že mě uháněl kamarád. Jasně jsem mu řekla, že ne, že to nepůjde, že už si myslím na někoho jiného. Pak jsme na zahradě potřebovali nasekat dříví. Tak mě napadlo, že bych to mohla udělat jako akci pro přátelé s obědem a večerním ohýnkem. Nebylo toho moc, spíš to mělo být takové skautské setkání jako vždy. Někdy se takové akce dělávají u kamarádů tam pak zase jinde. Večer kytara a oheň. Přihlásil se tam i on. Už na začátku jsme si jasně řekli, že je to čistě kamarádská akce. Druhý den mi pak oznámil, že když teda přišel a přidal se ke štípání dříví, tak jsem teda dost nevděčná, že s ním nechci chodit a chtěl po mě 1 000 Kč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 07:57
@zoidberg píše:
No mi to přijde přirozené. Nemá důvod dále plýtvat energií, pokud došlo k odmítnutí. Dobýval tě, nevyšlo to, začal nejspíše dobývat jinou, pro tebe tam již místo není.

Ale já to beru, že mě nedobývá atd., ale je to kolega, musíme řešit pracovní situace a on mě ignoruje, pokud mě osloví, tak velmi chladně. Je to prostě dusno a napjatá atmosféra a to není příjemné, není to pochopitelné, co tím myslím?

Kačus82
Echt Kelišová 7607 příspěvků 30.08.19 08:01
@Anonymní píše:
Ale já to beru, že mě nedobývá atd., ale je to kolega, musíme řešit pracovní situace a on mě ignoruje, pokud mě osloví, tak velmi chladně. Je to prostě dusno a napjatá atmosféra a to není příjemné, není to pochopitelné, co tím myslím?

To proste musis vydržet, na me takhle mel kolega prede vsemi hnusne kecy, jak tam vecne nejsem a buhvi kde jsem a stezujou si na me zakaznici a podobné blbosti. Nebo se me na neco zeptal a kdyz jsem odpovedela, tak vyjel, ze jsem nejaka prechytrela :mrgreen: proste to musi prejit, no…

S tou 1000 to byla dobra historka :lol:

Lexter
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 30.08.19 08:07
@Anonymní píše: Proč se muži přestanou bavit s ženou, které vyznali své city a nebyly opětovány?

Protože je to ponižující a někdy chlap pak neví jak se dál k ženě chovat i kdyby mu řekla, že se vlastně nic neděje.

dalimil
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 30.08.19 08:11

Každý to má holt jinak, někdo to vezme v pohodě a jiný se v tom babrá a patlá léta. Nejspíš ho to ranilo víc než si myslíš, je uražený, naštvaný a tím, že se vidíte v práci to má pořád před sebou. Že ty jsi se s tím srovnala rychle neznamená, že to mají všichni stejně, nejsme podle šablony. Ano, měl by to potlačit v práci, tak by to jistě bylo ideální a dospělé, ale takový bohužel život není. :think: :nevim:

Ijen
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 30.08.19 08:24

Urazena jesitnost, je mu trapne.

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 9023 příspěvků 30.08.19 08:31

A proč by ti měli dělat ctitele, když si je odmítla?

Nechtějí být kamarádi, chtěli sex, ten nebude. Tečka.

Barfiy
Kecalka 251 příspěvků 30.08.19 08:49

@Anonymní: kolik ti je let, ze si myslis, ze se s tebou chce nekaky muz kamaradit? 9 z 10 muzu nestoji o to delat zene psychologa… Vsak vidis, ze se bojis jednat na rovinu a rici tomu druhemu jasne NE, protoze vis, co bude nasledovat :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama