Zítra 6. transfer

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 07:39

Zítra 6. transfer

Ahoj ženy,
tak mám konečně zejtra ŠESTÝ transfer z 2. ivf kdy jsme měli 6 embryí (mám poslední 2).
Myslíte, že je šance, že se to chytne? Vím, nemáme kouli věšteckou, ale i tak.. Po tolika pokusech.. Já furt nějak úplně vyřízená nejsem, pořád věřím, že se jednou zadaří.. Nic závažného u nás ale nenašli - což je asi horší varianta než když něco najdou.. Zas mě tento tejden příšerně deptalo okolí, naštvaný švagr (3dětný, leč bez ženské) mi vypálil „ty nemáš ani šajn co je to mít děti“, a furt do mě někdo rejpe.
Minulej měsíc jsem nebyla, neboť jsem měla podezření na polyp a byla jsem na HSK, polyp nebyl, ale vysoká nehomogenní sliznice ano, to mi bylo vyčištěno, tak si říkám - teď budou lepší podmínky?
Je mi již 35 (léčba od 33, snaha 3,5 roku).
Díky za podporu :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2178
6.1.22 08:35

Ahojky, kam chodis do centra? Mas vysetrenou imunitu? Nam se taky spoustu let nedarilo.
V Gennetu mi z krve zjistili vysoke NK bunky, tak nasadili lecbu a povedl se prvni KET z druheho IVF(paty pokus). Za par mesicu si k 36 narozeninam porodim vytouzene miminko :)

Preji hodne stesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 09:01

Moc Ti držím palce. Je to náročná cesta. Já měla kliku, že mi vyšel hned první transfer. Ale blbé řeči jsou, byly a budou. Rodina ví, že máme jedno dítě, protože to nejde, přesto mi jsou schopní říct: „Ty máš jen jedno dítě“. Že je to jako „málo práce“ a že bych nezvládla děti dvě. Přitom vědí, jak moc po druhém toužím. Když jsem dostala podobné hlášky po potratu, vylétla jsem jak čertík z krabičky. Tak pevné nervy a hodně štěstí!

• Citovat
  • Nahlásit
480
6.1.22 09:17

Ahoj, držím palce ať to vyjde!!! Někdy to klapne i po dlouhém neúspěchu. Mate ale embrya geneticky vyšetřená? A imunitu poradně prošetřenou? Tyto dva faktury mohou eliminovat případný neúspěch 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat