Život bez dětí a bez chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 23:25
Život bez dětí a bez chlapa

Ahoj ženy, je tu některá, co žije sama? Bez dětí, přítele? Je mi 20 a nejspíš budu k tomuhle způsobu života v budoucnu směřovat a tak by mě zajímalo, jaké to má výhody/nevýhody? Jste takhle spokojený nebo byste to změnily?
Na jednu stranu se těším, že budu mít svůj byt, svůj klídek, peníze jenom pro sebe, kdykoliv se můžu sebrat a někam jít. Celkově mi samota vyhovuje více.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 23:31

Stoji to za houno.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19830 příspěvků 01.06.19 23:34

Já to mám naopak, kupu dětí, chlapa k tomu - a maximálně mi to vyhovuje :think: Jsem jednou tak stará jako ty :think: Já bych po 40ce osamněle žít nechtěla :think: Ale můj názor není směrodatný, ty musíš popřemýšlet, jestli se jednou nebudeš cítit osamnělá, jestli tě uspokojí seberealizace jiným způsobem, než je péče o rodinu a rodinné hnízdo :think:

Janli
Echt Kelišová 9309 příspěvků 01.06.19 23:39

Nějak nechápu, proč jsi se ve dvaceti rozhodla žít tímto způsobem? Nemám nic proti singleživotu, sama jsem tak spokojeně celkem dlouho žila, ale ve tvém věku bych si takhle život rozhodně neplánovala. Nic neřeš, nic neplánuj, přijímej od života všechno, co ti přinese a sama uvidíš, kam se dostaneš. Možná budeš překvapená :kytka:. Nauč se být spokojená a šťastná sama se sebou a ostatní přijde samo.

Detsa
Extra třída :D 12319 příspěvků 01.06.19 23:50

Neresil bych, jak to maji ostatni a co je zivotni standard, resp. Co se od tebe ocekava. Jdi si z tim co citis jako nejlepsi a uvidis. Navic teď to cítís takhle, ale za 5 let to můžeš cítít úplně jinak. Nikdy nevíš, kam te život zavede… Nikdy neříkej nikdy ;).

mrav
Vesmírná mluvilka 30073 příspěvků 01.06.19 23:54
@Detsa píše:
Neresil bych, jak to maji ostatni a co je zivotni standard, resp. Co se od tebe ocekava. Jdi si z tim co citis jako nejlepsi a uvidis. Navic teď to cítís takhle, ale za 5 let to můžeš cítít úplně jinak. Nikdy nevíš, kam te život zavede… Nikdy neříkej nikdy ;).

A proto se dejte dohromady a zploďte malé Detsátko. :lol: :mavam:

Pesimistaa
Závislačka 3291 příspěvků 01.06.19 23:57
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, je tu některá, co žije sama? Bez dětí, přítele? Je mi 20 a nejspíš budu k tomuhle způsobu života v budoucnu směřovat a tak by mě zajímalo, jaké to má výhody/nevýhody? Jste takhle spokojený nebo byste to změnily?
Na jednu stranu se těším, že budu mít svůj byt, svůj klídek, peníze jenom pro sebe, kdykoliv se můžu sebrat a někam jít. Celkově mi samota vyhovuje více.

dnes ti to vyhovuje, ale za 20let budes hledat IVF

Pesimistaa
Závislačka 3291 příspěvků 01.06.19 23:58
@Janli píše:
Nějak nechápu, proč jsi se ve dvaceti rozhodla žít tímto způsobem? Nemám nic proti singleživotu, sama jsem tak spokojeně celkem dlouho žila, ale ve tvém věku bych si takhle život rozhodně neplánovala. Nic neřeš, nic neplánuj, přijímej od života všechno, co ti přinese a sama uvidíš, kam se dostaneš. Možná budeš překvapená :kytka:. Nauč se být spokojená a šťastná sama se sebou a ostatní přijde samo.

dovolim si se pod tohle take podepsat

Detsa
Extra třída :D 12319 příspěvků 02.06.19 01:31
@mrav píše:
A proto se dejte dohromady a zploďte malé Detsátko. :lol: :mavam:
:roll: :roll: :pocitac:
Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 02.06.19 04:11

Žij jak budeš spokojená, ale ve 20 víš houby kam tě život zanese za 10-20 let. Já bych sama šťastná nebyla. Bez chlapa bych žít asi dokázala, ale bez dětí by můj život byl hrozně prázdný.

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 02.06.19 05:54

Ano, vyzní to povýšeně, ale byla jsem na tom úplně stejně a byl to obranný mechanismus. Alespoň jsem se naučila být sama a získala jsem v životě jistotu, že umím žít i bez chlapa. Před 30 jsem měla byt (hypotéku), práci co mě bavila s platem, co mě uživil. O 5 let později jsem na druhé mateřské a klidně bych si dala říct do třetice :oops:. Samostatnost chválím, ale nic nezavrhuj, život je dlouhý

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 02.06.19 05:55

Budeš mít svůj klídek, byt, peníze, ale budeš taky bez zásadní opory, na to bacha. Ve dvaceti za sebou asi nemáš moc životních zkoušek a prů. erů, ale věř, že mít o koho se opřít, je hodně důležitý. Já jsem taky asociál, žít sama mi vyhovovalo jako máloco, ráda na to vzpomínám. Ale stárnout bych tímto způsobem nechtěla.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 02.06.19 05:59

:D promiň ale… Je ti 20 :lol:. Měla jsem taky podobný plán. Vzala jsem si hned po škole hypotéku, upravila byt, obrovský bar, mega gauč, televize… prostě pro singl a párty naprosto pecka. Bylo mi smutno, pořídila jsem si psa. No, zkrátím to, do roka jsem tam měla nastěhovaneho přítele, a za další půl rok jsem byla poprvé těhotná. Rekonstrukce, pak další dítě a dneska přemýšlím o třetím :oops: :D. Sama bych být nedokázala.

Kostroma
Kecalka 338 příspěvků 02.06.19 06:14

Ve 20ti je skutecne brzo na to si to takhle planovat. Ja zila asi do 27 sama, bavilo me to, venovala jsem se konickum, rodine, psovi, kamaradum, praci…pak mi jednoho dne preplo neco v mozku a prestalo mi to vyhovovat. Neco mi zacalo chybet. Je docela fajn mit zivot naruby a kdyz si vzpomenu na svoje uvazovani pred deseti lety, tak se musim pousmat. Treba nikdy nechci dite. Tak urcite :D Vubec to takhle neplanuj, delej to tak jak ti momentalne vyhovuje.

Kostroma
Kecalka 338 příspěvků 02.06.19 06:20
@Sue2008 píše: …byla jsem na tom úplně stejně a byl to obranný mechanismus…

S timto souhlasim! Obranny mechanismus je vystizny.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama