Život na houby?

Anonymní
21.4.17 23:10

Život na houby?

Ahoj. Je mi hrozně zle. A vím, že tady umíte odpovědět.
Můj život stojí za houby. Od mala jsem byla zneužívána a týrána. Pak jsem utekla do Prahy, kde jsem potkala lásku, neskutečnou. Bylo mi 16, v 18 jsme se rozešli. Pak jsem byla dlouho sama. Až na vysoké jsem našla chlapa, který se stal mou součástí, mým bytím, mou láskou…Myslela jsem, že to je navžždy. Pak jsem byla znásilněná a bohužel mne nakazil HIV. Dostal 8 roků. Můj muž byl pořád při mně, Až jednoho dne si našel milnku. Ze začátku tajně, dělal ze mě blbce, pak utekl i s ní, naší kamarádkou. Miluju ho, ale on už se neozývá, nechává mě v tom. A já mám chuť to skončit, už dál nemůžu. Beru léky, ale nezabírají, prosím pomoc, kdo prožil něco podobného…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

19458
21.4.17 23:22

Kdo tě od 16 do promoce v té Praze živil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3089
21.4.17 23:25

Přečtěte si knihu Narodily se, aby přežily. Mně často podobná literatura pomůže si uvědomit, že lidé prožili opravdové hrůzy, že je to naprosto nepochopitelné a nepřenositelné.. To co se stalo Vám je hrozné, ale važte si toho, co máte, a je toho jistě hodně. Toho muže, co Vás opustil ke svému štěstí nepotřebujete. Nestojí za to, abyste se kvůli němu trápila. Potřebujete se soustředit na to pozitivní. Opravdu si tu knihu přečtěte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 23:26
@Anonymní píše:
Můj život stojí za houby. Od mala jsem byla zneužívána a týrána. Pak jsem utekla do Prahy, kde jsem potkala lásku, neskutečnou. Bylo mi 16, v 18 jsme se rozešli. Pak jsem byla dlouho sama. Až na vysoké jsem našla chlapa, který se stal mou součástí, mým bytím, mou láskou…Myslela jsem, že to je navžždy. Pak jsem byla znásilněná a bohužel mne nakazil HIV. Dostal 8 roků. Můj muž byl pořád při mně, Až jednoho dne si našel milnku. Ze začátku tajně, dělal ze mě blbce, pak utekl i s ní, naší kamarádkou. Miluju ho, ale on už se neozývá, nechává mě v tom. A já mám chuť to skončit, už dál nemůžu. Beru léky, ale nezabírají, prosím pomoc, kdo prožil něco podobného…

Doporučuji odbornou pomoc, tady nikdo nic nezmůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 23:30
@sediza píše:
Přečtěte si knihu Narodili se, aby přežili. Mně často podobná literatura pomůže si uvědomit, že lidé prožili opravdové hrůzy, že je to naprosto nepochopitelné a nepřenositelné.. To co se stalo Vám je hrozné, ale važte si toho, co máte, a je toho jistě hodně. Toho muže, co Vás opustil ke svému štěstí nepotřebujete. Nestojí za to, abyste se kvůli němu trápila. Potřebujete se soustředit na to pozitivní. Opravdu si tu knihu přečtěte…

Neuvěřitelná kniha se silným příběhem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
21.4.17 23:35

Hned teď zavolej má krizovou linku a mluv o tom.
Tady je jejich seznam;
http://www.odchazim.cz/…zovych-linek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
b22
273
22.4.17 00:09

To snad není ani pravda! Asi bych někam zašla, hlavně o tom mluvit a neuzavírá se do sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
22.4.17 07:13
@Anonymní píše:

tady vám nikdo nepomůže..jste ve stavu kdy to už opravdu chce odborníka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.17 07:20

Kdo mne živil? Já, Call centrum a brigáda v baru…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.4.17 07:21

Děkuji, volala jsem na linku, už mám kontakty na psychiatra.

• Nahlásit
  • Citovat
33969
22.4.17 07:25
@Anonymní píše:
Děkuji, volala jsem na linku, už mám kontakty na psychiatra.

udělala jste správnou věc..hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 08:18

To je strašný, co se ti stalo! Přeju hodně sil do života! Vybodni se na chlapy, choď na sebeobranu, pěstuj sebevědomí a… staň se SILNOU! To je, co bych ti přála :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.4.17 09:23

Psychiatr to pomuze, uvidis :hug: kasli na ty, co s tebou nechteji byt, nepotrebujes je, casem zjistis, ze jsou mraky jinych na svete;co te budou milovat :mavam: ja bych zkusila nejaky zviratko, mne pomohlo i starat se o krecka :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
22.4.17 09:45

Pomůže asi opravdu jen psychiatr. Máš nějakou kamarádku? Co si najít nějaký koníček, který by tě trošku časově zaměstnal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
26.4.17 18:24

Ahoj,
pokud bys mi chtěla napsat sz a více se svěřit, tak klidně můžeš. Nejsem sice psycholog, ale ráda Tě vyslechnu a třeba i nějak pomohu, psychicky podržím. Jinak - je určitě dobře, že se obrátíš na odborníky. Tak kdybys chtěla popovídat, tak se ozvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama