Život s kamionistou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:51
Život s kamionistou

Je to pro mě citlivé prosím anonym. Děkuji
Jaký myslíte že bude život s kamionistou? Žiju s přítelem 7 let a z toho 2 rokem jezdí. Je to jeho práce snů, prostě velké auto, volant a žádná buzerace od šéfů, svoboda. Jeho rodice na něj vždy kaslali, matka běhala po chlapech a otec chlastal. Nedodělal si školu, takže to bere i jako jedinou možnost jak mít dost peněz. Jenže je to i stresující práce, neustále hlídání času. Když můžu, jedu s ním a je to fakt jen hlídat jízdu, pak parkovací místo a být rád, že se najím a můžu chvíli spát. Nemluvě o nakladkach, když vás nechtějí naložit, vyložit nebo čekáte v době výkonu jízdy. Pak zase jet zpět a pořád dokola. V cizích zemích třeba ani nemají u dálnic ty prostitutky jak se všude říká a hlavně ani není čas, kdyz v tom kamionu fakt nežijete i o víkendy. Takže šance je patrně menší než někde v kanclu. Chápu, že to každý nezvládne, mě to nějak nevadí. Brzy se narodí syn a přítel dle jeho uvážení, kdyby jsem to nezvládala nebo on si najde něco poblíž jako je kontejnerova doprava apod. sice za méně peněz, ale pořád v normě, to mi ale hlavu nedělá. Ale zase si říkám, že matky samozivitelky to také zvládají a já k tomu mám aspoň toho chlapa občas v týdnu a na víkendy a hlavně i ty finance. A když se bude věnovat o víkendy odpočatý, je to asi lepší než večer unavený hodinu denně. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 14744 příspěvků 02.08.19 16:58

Tak s KAMIONISTOU zijes dva roky ne. Tak si asi zivot s nim predstavit umis :lol:

Alenice14
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 02.08.19 17:10

Můj muž jezdí 8 rok.. Máme dvě děti, 8 let a 8 měsíců. Nevidím problém.. Je to práce jako každá jiná, nevěry jsem se nikdy nebála a vždy se na sebe moc těšíme.. Moc nechápu na co vlastně ptáš? :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 8393 příspěvků 02.08.19 17:11

Výraz „kamionista“ :roll: 8o jsem ještě neslyšela, takže asi budeš troll, navíc ptát se, jak se žije s někým, s kým údajně žiješ už roky :nevim: :zed:

Alušáček
Závislačka 3949 příspěvků 02.08.19 17:18

Ten výraz mě taky pobavil :lol: Zvládnout se dá cokoli, sama si musí zvážit co ti je přednejsi, jestli manžel každý den doma, nebo peníze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 17:44

Kamionista a co je na tom špatného?

Alušáček
Závislačka 3949 příspěvků 02.08.19 17:45
@Anonymní píše:

Neříká se náhodou kamioňák :P

jahuhudka
Extra třída :D 14744 příspěvků 02.08.19 17:46
@Anonymní píše:

Pak uz znam jen basista :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 8393 příspěvků 02.08.19 17:50
@jahuhudka já jsem prvně četla, život s kanoistou :mrgreen: :mrgreen:
@Anonymní píše:

fakt si tak přítel říká? a jeho kolegové? prostě výraz kamionista je směšný, s kamioňákem jsem taky kamarádila, ale všichni jeho kolegové byli také kamioňáci

juni29
Povídálka 44 příspěvků 02.08.19 18:02

Já jsem s kamioňákem žila skoro dva roky od 22 do 24. Měl problémy doma a tak jsme šli do vlastního bytu a on byl posedlej vidinou vlastního domku a to co nejdřív takže jezdil dost vražedný turnusy díky čemuž byl tři týdny v měsíci pryč a jeden týden doma. Ze začátku to šlo to jsme se na sebe vždycky těšili navíc mě neustále utěšovala vidina toho že si vyděláme na domek a on půjde třeba taxikařit. Bohužel to ztroskotalo a to na dvou věcech. Jednak proto že když už jsme měli našetřenou potřebnou částku od které bychom se mohli odrazit a nebát se až tak zadlužení tak jsem zjistila že on vlastně ani žádnej domek nechce ale že se spíš zamiloval do peněz. Zkrátka bylo mu líto ty prachy vyhazovat takže pak už neutrácel vůbec za nic a musela jsem mu vyúčtovávat i sirky. A druhá věc spočívala v tom že kluk ve 24 letech zkrátka nevydrží tři týdny na cestách „sám“ (rozuměj bez sexu). Teda část asi jo ale on ne. Zase ze začátku to bylo v normě ale zhruba po roce přijel domů a já ho do toho v podstatě musela nutit. Pak se mi při rozchodu přiznal že to jednou zkrátka už nevydržel a zaplatil si „společnici“. Sám pro sebe si to dokázal omluvit že já jsem tisíce kilometrů daleko a on je přece chlap a potřebuje to. Tak jsme šli od sebe čili moje zkušenost je velmi špatná ale nemusí to tak být vždycky.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9263 příspěvků 02.08.19 18:03
@jahuhudka píše:
Pak uz znam jen basista :mrgreen:

Já znám ještě basmana, ale s tím se žije těžko, protože vlastně bydlí jinde (ve státním a nemůže chodit ven) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:12

Tak kamionista, kamionak, řidič kamionu to je asi jedno ne.

jahuhudka
Extra třída :D 14744 příspěvků 02.08.19 18:16
@Anonymní píše:
Tak kamionista, kamionak, řidič kamionu to je asi jedno ne.

Tak asi nereknes doktorista, traktorak, kombajnik, zednicista… :lol:

jkra
Nadpozemská drbna 29180 příspěvků 02.08.19 18:19

Me se libi behala po chlapech. To je jako po horach:).

stinga
Echt Kelišová 8393 příspěvků 02.08.19 18:23
@Anonymní píše:
Tak kamionista, kamionak, řidič kamionu to je asi jedno ne.

ne není to jedno

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama