Známá kamarádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:15
Známá kamarádka

Čau holky. Kdysi jsme jako parta kamarádili s jednou holkou. My dvě se nikdy moc nemuseli, jednou jsem si za pomluvy rozbila ciferník, ale to je asi teď fuk, jen jak asi vypadá láska naše.
Mezitím co jsme se jako parta rozešli, já si našla přítele a jsem s ním do ted asi 8 let. Čekáme miminko. Ona mezitím spala s kdekým, ale fakt kdekým, vyhlášena dávačka. Jednomu kamarádovi vlezlá do postele i když měl holku, tu holku kvůli ní nechal, ale ona se na něj stejně vykašlala. Potom své spolubydlící kamarádce svedla přítele. Potom své kamarádce z dětství chtěla vojet přítele a ani nevím zdali k tomu došlo, rozešli se dřív. Pak vojizdela zase zadanyho přítele a mezitím jiného se kterým nechtěně otěhotněla. On dítě nechtěl, takze je teď na roční dcerku sama. S pomocí rodičů. Nedávno mi přítel řekl, že to zkoušela i na něj „na kecy, že to neuvidím“. Vypadlo to z něj úplně náhodou v debatě, že tak před rokem to na něj zkusila na oslavě jeho babičky (já zrovna byla jinde) a jeji rodina se s jeho zna, tak byli pozváni. Samozřejmě ji odmítl, to proti němu nic vlastně ani proti ní, takový chudinky je mi spíše líto. Ovsem není tohle už nějaký komplex? V životě jsem tohle nezažila. 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrav
Vesmírná mluvilka 31497 příspěvků 02.08.19 16:18

A závěr je jaký? :think: :nevim: Já jsem sám s tří a půl letou dcerou. :mavam:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:24

A ty s ni mas spolecneho co? Dekovala bych ze ne chlapa, pokud nekeca pritel a dal to neresila na netu :think:.Joooo v parte bych si treba zadrbala, ale proc kvuli tomu diskuse tady? :think:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:25
@mrav píše:
A závěr je jaký? :think: :nevim: Já jsem sám s tří a půl letou dcerou. :mavam:

Chces na ni cislo? Cetl si, ze jede po zadanych ne? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:30

@wildcherry ne. Ona by mi to nejspíš ihned napsala jako tenkrát te holcine.
Nevím, mě prostě jen zajímá co z toho taková má. Prostě to nechápu.

karkarka
Závislačka 4176 příspěvků 02.08.19 16:37

Třeba ji to baví. Prostě si užívá života.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:39
@Anonymní píše:
@wildcherry ne. Ona by mi to nejspíš ihned napsala jako tenkrát te holcine.
Nevím, mě prostě jen zajímá co z toho taková má. Prostě to nechápu.

Treba dobrej pocit :mrgreen:.Ale urcite ne nic, proc si tim vrtat hlavu.Na druhou stranu, kdyby ti chlapi nechteli, tak s ni do te postele nevlezou. V urcite vekove fazi to je zabava pro nektere zeny, verim ze uz ted, nebo za par let, pri rekapitulaci zivota, uz si jako neodolatelna frajerka pripadat nebude.Ve finale takove holky pritahuji zoufalce, kteri jsou radi ze taky smoci, protoze maji nejaky problem, jako ona, treba se sebevedomim vetsinou. A to neni ke chlubeni.

mrav
Vesmírná mluvilka 31497 příspěvků 02.08.19 16:40
@wildcherry píše:
Chces na ni cislo? Cetl si, ze jede po zadanych ne? :mrgreen:

To ne. :lol: Ale poslat pohled bych jí mohl. A třeba i tobě, divoká třešničko. :lol: :mavam:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:40

Ale porad se divim, ze tebe to trapi az tak moc, ze to resis tady.Vim ze se tady resi i kdejaky prd, ale i tak

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 16:42
@mrav píše:
To ne. :lol: Ale poslat pohled bych jí mohl. A třeba i tobě, divoká třešničko. :lol: :mavam:
:mrgreen:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7953 příspěvků 02.08.19 16:43
@Anonymní píše: Čau holky. Kdysi jsme jako parta kamarádili s jednou holkou. My dvě se nikdy moc nemuseli, jednou jsem si za pomluvy rozbila ciferník, ale to je asi teď fuk, jen jak asi vypadá láska naše.
Mezitím co jsme se jako parta rozešli, já si našla přítele a jsem s ním do ted asi 8 let. Čekáme miminko. Ona mezitím spala s kdekým, ale fakt kdekým, vyhlášena dávačka. Jednomu kamarádovi vlezlá do postele i když měl holku, tu holku kvůli ní nechal, ale ona se na něj stejně vykašlala. Potom své spolubydlící kamarádce svedla přítele. Potom své kamarádce z dětství chtěla vojet přítele a ani nevím zdali k tomu došlo, rozešli se dřív. Pak vojizdela zase zadanyho přítele a mezitím jiného se kterým nechtěně otěhotněla. On dítě nechtěl, takze je teď na roční dcerku sama. S pomocí rodičů. Nedávno mi přítel řekl, že to zkoušela i na něj „na kecy, že to neuvidím“. Vypadlo to z něj úplně náhodou v debatě, že tak před rokem to na něj zkusila na oslavě jeho babičky (já zrovna byla jinde) a jeji rodina se s jeho zna, tak byli pozváni. Samozřejmě ji odmítl, to proti němu nic vlastně ani proti ní, takový chudinky je mi spíše líto. Ovsem není tohle už nějaký komplex? V životě jsem tohle nezažila. 8o

Tvůj komplex a závist určitě :lol:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.08.19 16:52

Zajímavé, že tě to tak zajímá. Třeba si říká, když nejsem šťastná já, tak nikdo a ještě se u toho pobavím :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 16:57

Tak určitě ji závidím ty nefunkční vztahy a dítě na krku, bingo :P ne tak, prostě mě to naštvalo, když se snažila i o mého chlapa. I po tom, co to zkoušela na kamarádky chlapa. Prostě to nechápu, tohle je snad už za hranicí zdravého rozumu. :nevim:
No jo, jen se to stát vám tak ji taky podekujete, ne :lol: čipera jedna :dance:

Annabela11
Závislačka 4220 příspěvků 02.08.19 17:13
@Anonymní píše: Čau holky. Kdysi jsme jako parta kamarádili s jednou holkou. My dvě se nikdy moc nemuseli, jednou jsem si za pomluvy rozbila ciferník, ale to je asi teď fuk, jen jak asi vypadá láska naše.
Mezitím co jsme se jako parta rozešli, já si našla přítele a jsem s ním do ted asi 8 let. Čekáme miminko. Ona mezitím spala s kdekým, ale fakt kdekým, vyhlášena dávačka. Jednomu kamarádovi vlezlá do postele i když měl holku, tu holku kvůli ní nechal, ale ona se na něj stejně vykašlala. Potom své spolubydlící kamarádce svedla přítele. Potom své kamarádce z dětství chtěla vojet přítele a ani nevím zdali k tomu došlo, rozešli se dřív. Pak vojizdela zase zadanyho přítele a mezitím jiného se kterým nechtěně otěhotněla. On dítě nechtěl, takze je teď na roční dcerku sama. S pomocí rodičů. Nedávno mi přítel řekl, že to zkoušela i na něj „na kecy, že to neuvidím“. Vypadlo to z něj úplně náhodou v debatě, že tak před rokem to na něj zkusila na oslavě jeho babičky (já zrovna byla jinde) a jeji rodina se s jeho zna, tak byli pozváni. Samozřejmě ji odmítl, to proti němu nic vlastně ani proti ní, takový chudinky je mi spíše líto. Ovsem není tohle už nějaký komplex? V životě jsem tohle nezažila. 8o

Tak kdyz se zadani chlapi nechaji ojet tak jsou to blbci hlavne oni :nevim: A určitě víš ze ji tvuj partner samozřejmě odmítl? tezko by se priznal ze ji prefik.At si holka dela co chce je to jeji věc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 17:28

@Annabela11 tak to už je trochu mimo tu tvrdit, že jí možná prefik. :lol:
sorry, ale takový uštěpačný poznámky ti dělají asi dobře? :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama