Jaká je životnost spermie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 00:43
Životnost spermie

Dobrý večer, mám dotaz.
Dnes jsme s přítelem měli orgie, já ho ručně uspokojovala pod dekou, takže nejae kapky preejakulátu se dotkly peřiny, poté jsem ho šla vyprovodit, cestou sahala na spoustu věcí a poté na záchod(zhruba 5 minut po uspokojovani). snažila jsem se toaletní papír skládat co nejpatrněji, abych se rukama nedotkla papíru a nějakým způsobem nezavedla „spermie?“ do pochvy. Poté jsem si ruce umyla antibakteriálními mýdlem a utřela se znova..
Myslíte, že by mohlo dojít k zavedení nějakého materialu, co by vedl k oplodnění? K ejakulaci nedošlo, a přítel byl od posledního vyvrcholení na malé několikrát, takže by spermie v preejakulátu neměly být.
Lze dojít k oplodnění z pouhého utření toaletním papírem na který jsem sáhla neumyté rukou, nebo z prostěradla? Jak dlouho a za jakých podmínek přežijí „spermie“?(pre­ejakulát)
Prosím o racionální odpovědi.. děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 23.12.18 00:47

Pravděpodobnost je asi 0,00001%. Spermie vydrží v ideálních podmínkách několik hodin, dní… Ale ne na povlečení. ;)

Janli
Kelišová 6856 příspěvků 23.12.18 00:59

Pravděpodobnost malá. Neposkvrněné početí se povedlo naposledy před cca dvěma tisíci lety…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 01:06

@Janli zažila jsem virgo u porodu. A u panny Marie jsem nebyla. Jsem porodní asistentka ;)

Janli
Kelišová 6856 příspěvků 23.12.18 01:11
@Anonymní píše:
@Janli zažila jsem virgo u porodu. A u panny Marie jsem nebyla. Jsem porodní asistentka ;)

No jo, to se nějak nevylučuje, ale asi neotěhotněla jaksi homeopaticky… :mrgreen: Nebo se tato událost stává nanejvýše jedou za dvatisíce let a zakladatelka se nemusí bát, neboť tento dvoutisíciletý cyklus má již vybráno :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 3329 příspěvků 23.12.18 06:56

Nedošlo k ejakulaci, penis nebyl v pochvě, dotkla si se toaleťáku rukou od preejakulátu a ještě sis dávala pozor, aby ses nedotkla nepatřičně pochvy, no já myslím, že jsi opravdu nemohla udělat více. To i ta panna Marie se musela víc snažit :mrgreen: Já to vidím na čistých 100%, že těhotná nejsi :lol: :palec:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13316 příspěvků 23.12.18 07:51
@Anonymní píše:
@Janli zažila jsem virgo u porodu. A u panny Marie jsem nebyla. Jsem porodní asistentka ;)

Asi malej kašpárek nebo extrémně pružný materiál. Neposkvrněné početí to nebylo stopro.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13316 příspěvků 23.12.18 07:52
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám dotaz.
Dnes jsme s přítelem měli orgie, já ho ručně uspokojovala pod dekou, takže nejae kapky preejakulátu se dotkly peřiny, poté jsem ho šla vyprovodit, cestou sahala na spoustu věcí a poté na záchod(zhruba 5 minut po uspokojovani). snažila jsem se toaletní papír skládat co nejpatrněji, abych se rukama nedotkla papíru a nějakým způsobem nezavedla „spermie?“ do pochvy. Poté jsem si ruce umyla antibakteriálními mýdlem a utřela se znova..
Myslíte, že by mohlo dojít k zavedení nějakého materialu, co by vedl k oplodnění? K ejakulaci nedošlo, a přítel byl od posledního vyvrcholení na malé několikrát, takže by spermie v preejakulátu neměly být.
Lze dojít k oplodnění z pouhého utření toaletním papírem na který jsem sáhla neumyté rukou, nebo z prostěradla? Jak dlouho a za jakých podmínek přežijí „spermie“?(pre­ejakulát)
Prosím o racionální odpovědi.. děkuji

Těhotná nejsi. Ale orgie si představuju jinak, než hlazení pod dekou :P

Jannys
Kelišová 6635 příspěvků 23.12.18 09:33

:mrgreen: já bych se prostě antibakteriálním gelem natřela celá.
Pro jistotu :potlesk:

mau-mau
Závislačka 3329 příspěvků 23.12.18 09:47
@Russet píše:
Těhotná nejsi. Ale orgie si představuju jinak, než hlazení pod dekou :P

Jo to já taky.. to mě taky zarazilo.. Ale slečna asi bude ještě mladinká :lol: ;)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 7 inzerátů 23.12.18 10:33

Racionalni odpovedi dostanes na racionalni dotaz :mrgreen:

Janli
Kelišová 6856 příspěvků 23.12.18 11:17

Holky, vzpomeňte si na svoje sexuální začátky. Mě všichni tak strašili těhotenstvím, že jsem se bála šáhnout i na pánský prádlo v obchodě :mrgreen: . To jsou mi milejší tyhle vystrašený dotazy, než šestnáctky, co měly nechráněný sex a strašně se diví, že jsou v tom…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 17:38

Takže těhotenství lze na 100% vyloučit?

Janli
Kelišová 6856 příspěvků 23.12.18 20:20
@Anonymní píše:
Takže těhotenství lze na 100% vyloučit?

101% :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.18 23:33

@Russet virgo znamená virgo ;) pružný materiál to teda fakt nebyl, rušil se chirurgicky. Chápu… Bylo to neuvěřitelné pro všechny zúčastněné. A slečna byla v pr… Protože přijela s bolestmi břicha nemajíc tušení o těhotenství, jak by mohla, když v sobě penis nikdy neměla. Takže prostě story do céčkovýho filmu. :dance: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >