Zkažené narozeniny

Anonymní
8.12.19 09:22

Zkažené narozeniny

Ahoj. Dnes mám narozeniny. Moje máma se se mnou nebaví. Je na mě hnusná a hází mi věci. Když jsem jí řekla ráno ahoj ani neodpověděla. Natáhla jsem ruku na mikinu kterou měla v ruce a ona mi ji hodila na židli předemnou… Vím proč se se mnou nebaví ale zároveň nevím co jsem ji udělala… Měla jsem vyklidit nádobí z myčky. Byla jsem unavená protože jsem přišla z akce a pak jsem šla pěšky domu. Šla jsem tedy udělat to nádobí. Bylo tak dost dlouho tak jsem si myslela že je suché. Vzala jsem mističku a dala ji do skříně. Byla suchá. Vzala jsem druhou kde byli trochu vody. Vylila jsem tu vodu do dřezu. Dala jsem misku do skřine. Máma na mě už trochu začala zvyšovat hlas proč si ne vezmu uterku. Šla jsem tedy pro uterku a vzala jsem tu první misku. Byla suchá. Vím to. Ale prstem jsem v ní rychle projela. Náhodu dulu. Dokola a tak. Jakože rychleji. Víte snad. A mám na mě začala řvát. Ať vypadnu. Že jsem arogantní zmetek. Kripl a tak. Dneska na mě jenom je i i přes to že mám narozky. Takže moje nejhorší narozeniny. Fakt super. Ještě mi zakázala oslavu s kamarády. Už jsem je pozvala. Nevím co jim řeknu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5326
8.12.19 09:27

Tak prvně všechno nejlepší k narozeninám a druhak, neřeš to tady, ale doma s mamkou. Když víš, cos jí udělala, tak to nějak vyřešte vy dvě spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
8.12.19 09:30

Vsechno nejlepsi k narozeninam! Asi je na tebe nastvana za vic veci, nejspis ji nepomahas, nebo si neplnis domaci povinnosti. Je ti asi pres 18 tak se zkus zamyslet, co ji trqpi a promluv si s ni. Cim driv, tim lip, at si uzijes svuj den s kamarady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26167
8.12.19 09:30

Asi ji něco štve a vylévá si vztek na tobě, což by neměla. Zkus ji nechat vychladnout a pak si o tom promluvit znova. Nebrečet, nekřičet. Co táta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7875
8.12.19 09:34

Takže doma nehneš ani prstem, jen hurá akce a ještě když máš něco dělat tak frfňáš a děláš to blbě. A vylepšíš to tím, že se ještě cítíš ublížená a ukřivděná. Zapracuj trochu na sebereflexi, ne každej se z tebe musí posadit na zadek a vždy se musí vše točit kolem tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49428
8.12.19 09:37

A divíš se jí? V noci nejspíš moc nespala, rotože čekala, než se dcerunka uráčí dorazit domů. Pak ti dá doma nějakou práci, kterou by zvládlo i malý dítě a ty ji nejsi schopná pořádně udělat. VždyŤ i malý dítě ví, že se nádobí uklízí suché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6063
8.12.19 09:55

Kolik ti je? Mámě asi vadí, že ty se bavis a ona doma všechno dělá, nejlépe uděláš když se jí zeptáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
8.12.19 09:59

Mimochodem, pokud je tohle cely pravda, vam vsem prijde v pohode nazyvat dite kriplem a zmetkem…? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23868
8.12.19 10:00
@pikola píše:
Asi ji něco štve a vylévá si vztek na tobě, což by neměla. Zkus ji nechat vychladnout a pak si o tom promluvit znova. Nebrečet, nekřičet. Co táta?

Ideálně vytvářet spekulace, že máma dělá něco, co by neměla, a přiživovat pocit křivdy, když nemáš tucha, v čem je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:02

@pikola
Táta u toho nebyl. Radši bude dělat že s ní souhlasí a pak někde mi řekne ať si z toho nic nedělám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:04

@lucenka na ty akci byla celá rodina (já. Táta. Máma.) přišli jsme okolo 9. Ale prostě jsem byla unavená z toho všeho. Oni tam seděli. To já jsem tam běhala. A nabízela jídlo všem ostatním. Zpívala koledy. A takové věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:06

@Cenarius doma dělám hodně věcí. Když má máma odpolední dělám vše za ní. Ona dety něco udělá dopoledne ale jinak to co ona musí dělat odpoledne dělám za ní. Myslíš si že doma nic nedělám?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:08

@Alušáček je mi pod 18. Doma dělám hodně věcí. Měla jsem tam asi ne psát že na ty akci jsme byli všichni. Já jsem tam měla jakože „práci“. Oni šli akorát se mnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:10

@Andymo to nikdo v dnešní době asi řešit nebude.. Všichni půjdou do mě jak jsem rozmazlena a doma nic nedělam.. No co už.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 10:11

@mau-mau já vím jenom co jí rozcililo. Ale nechápu proč. Ona se se mnou nebaví takže nemám šanci.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat