Zkracování menstruace

Anonymní
26.3.21 21:10

Zkracování menstruace

Dobrý den, mám dotaz.

Mám několik let problémy s nepravidelnou menstruací a cystami na vaječníkách. Jsem rok a 9 měsíců po prvním porodu. Cysty jsem měla nadále i po porodu. Ale teď se mi dva měsíce dějou věci, na který nejsem vůbec zvyklá. Minulý měsíc jsem dostala menstruaci o 2 dny dřív a místo 7-8dní jsem ji měla jenom 5. Tenhle měsíc jsem ji dostala zase o 1 den dřív a tentokrát jsem ji měla 6 dní. Přes den poměrně silná a v noci skoro nic. A mám takové gumovité výtoky.
Nikdy se mi tohle nestalo. Takže má otázka je jestli je tohle normální a nebo bych to měla nějak řešit.
Jinak snažíme se o další miminko.

Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19634
26.3.21 22:03

Ano, je to normální, tvoje tělo není stroj a nebude fungovat stále stejně. Jinak gratuluji, pokud považuješ rozmezí dvou dnů za nepravidelnou menstruaci, tak jsi šťastná žena. Na den přesná menzes je spíše vyjímečnou záležitostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
26.3.21 22:07

Co jsou to gumovite výroky? :think: Po porodu se mi taky zkrátila menstruace o den a cyklus byl mezi 25-28 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 08:33

@Janli děkuji za odpověď. No pro mě je to novinka.. Já vždy měla zpoždění minimalne tyden kvuly cystam většinou mi měsíčky vyvolávali. Dá se říct že můžu být ráda že mám doma syna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 08:35

@JancaS84 omlouvám se ale myslím se, že to mám dobře. Já tam mám napsáno „výtoky“.

• Citovat
  • Nahlásit
7538
27.3.21 08:54
@Anonymní píše:
@JancaS84 omlouvám se ale myslím se, že to mám dobře. Já tam mám napsáno „výtoky“.

Sakra mě to telefon změnil z vytoku na výroky :D a nevšimla jsem si toho, ale nicméně jsem myslela to slovo gumovité. To jsem nikdy neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 15:25

@JancaS84 v pořádku 🤗
No já nevím jak to mám jinak popsat 😂 ale já bych to přirovnala právě že ke gume moc se to natahuje. :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat