Zkušenost s fistingem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Extra třída :D 11860 příspěvků 01.06.19 12:26
Zkušenost s fistingem?

Dobrý den všem diskutujícím,
máte někdo zkušenost s fistingem? Dlouho jsem z této sexuální praktiky cítila respekt a bála jsem se.
Musím říct, že poslední dobou mě ta představa docela vzrušuje, bolí fisting nebo si jde zvyknout?
Je rozdíl po porodu a před porodem?
Na stránkách jednoho sexshopu jsem viděla pomůcky na anální fisting, zkoušel někdo z vás?
Děkuji za vaše poznatky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
malá_holka
Extra třída :D 12565 příspěvků 01.06.19 12:46
@Klopotkova píše:
Dobrý den všem diskutujícím,
máte někdo zkušenost s fistingem? Dlouho jsem z této sexuální praktiky cítila respekt a bála jsem se.
Musím říct, že poslední dobou mě ta představa docela vzrušuje, bolí fisting nebo si jde zvyknout?
Je rozdíl po porodu a před porodem?
Na stránkách jednoho sexshopu jsem viděla pomůcky na anální fisting, zkoušel někdo z vás?
Děkuji za vaše poznatky.

woe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to zas bude, mě asi neláká hele. mě stačí penis :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 12:59

Tak to mě fakt neláká. Mám ji hodně úzkou a stačí mi tam penis. Na takovou praktiku ji musí mít žena dost vytahanou ne?

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 14:06

To je podle mě pro ženy, co máj místo pipky vrata. Mě by ji tam manžel nezastrčil. Někdo tam narve obě a ještě zatleská.

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 01.06.19 17:23

:mrgreen: Maximálně si dokážu představit svoji ruku, chlapa asi ne, ale podle mě to jde, když se ženská pořádně připraví a jde se na to pomalu. Anální fisting si asi ani nechci představovat, a to rozhodně nejsem puritán, leccos jsem viděla i zažila, ale tohle je už asi moc i na mě.

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 01.06.19 17:24

Jinak viděla jsem před lety video, jak do ženský strčil chlap i hlavu, to už je extrém, nevím jestli to teda nebyl nějakej fejk, ale pamatuju si to dodnes.

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 01.06.19 17:26
@Azeretereza píše:
Jinak viděla jsem před lety video, jak do ženský strčil chlap i hlavu, to už je extrém, nevím jestli to teda nebyl nějakej fejk, ale pamatuju si to dodnes.

Jsem taky viděla, měl ji pěkně vyholenou a zajela tam jako po másle, ale ta obr díra když ji vytáhnul? No to nechceš 8o 8o 8o hnus

cestovatell
Kecalka 266 příspěvků 01.06.19 18:44

To video bylo samozrejme fake :) ad fisting - s dostatecnym mnozstvim gelu a normalni rukou to zvladne temer kazda

Pifinka
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 01.06.19 18:48

Hahaaa, super téma… jednou jsem chodila s chlapcem, který se mně ptal, jestli to nechci zkusit, prý jeho ex to zbožňovala. Shodou okolností jí znám a často jí potkávám, no a kdykoli jí vidím, tak si to bohužel neodpustím představit :D

Lexter
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 01.06.19 22:58
@Pifinka píše:
Hahaaa, super téma… jednou jsem chodila s chlapcem, který se mně ptal, jestli to nechci zkusit, prý jeho ex to zbožňovala. Shodou okolností jí znám a často jí potkávám, no a kdykoli jí vidím, tak si to bohužel neodpustím představit :D

Hehe, za takovou hlášku bych ho poslal do řiti. :lol: :lol: :lol:

Zkušenosti mám. Chce to pomalu a počítat. 1, 2, 3, 4, 5. :mrgreen:

Chce to citlivého partnera, který tě při tom bude bedlivě sledovat a bude mu záležet na tom, aby si se cítila dobře. Ideálně to zkusit až po sexu, kdy budeš maximálně uvolněná.

Kfětoslava
Závislačka 2789 příspěvků 02.06.19 09:47

Jo, je to o těch vratech, si myslím, ale hlavně z představy análního fistingu jsem se opravdu málem poblila. Což ale u témat založených tímhle nickem mě až tak nepřekvapuje

M_Vladim
Echt Kelišová 9198 příspěvků 02.06.19 15:59

Podle mě je to o trénovanosti. :think: Nejde to najednou, to je nesmysl, chce to postupně, ale pak je zas nesmyslný výrok o extrémní vytahanosti. 8) Svaly se natréhují u někoho možná líp než u jiných, co to nedělají. :nevim:
Rozhodně bych šmahem nezatracoval. :think:

M_Vladim
Echt Kelišová 9198 příspěvků 02.06.19 16:04
@Kfětoslava píše:
Jo, je to o těch vratech, si myslím, ale hlavně z představy análního fistingu jsem se opravdu málem poblila. Což ale u témat založených tímhle nickem mě až tak nepřekvapuje

Byl jsem na tom asi stejně. Po mnoha letech jsem si postupně upravil názor. A divil se… :mavam:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 02.06.19 20:26
@Kfětoslava píše:

Nic není nemožné :lol: tady se také nedivím.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 03.06.19 14:06

Ježiši, to jsou komentáře 8o :lol: Přirozeně, že fisting se nedělá stylem, že tam prostě vrazim ruku a děj se vůle boží :lol: :lol: :lol: To musíte postupně vytrénovat. Jestli jste po porodu nebo ne, nehraje roli. Kupte si kvalitní gel a dilda několika velikostí a trénujte to. Když na to půjdete správně a pomalu, bolet vás to opravdu nebude.

PS: jsem bez osobních zkušeností, jen jsem prodávala v sexshopu :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama