Zkušenosti Chicco Multiway

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 23.03.10 22:44
Zkušenosti Chicco Multiway

Prosím, máte někdo zkušenost s golfkami Chicco MultiWay?

Jak maminky hodnotí Chicco Multiway

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reakce:

meri
Povídálka 42 příspěvků 24.03.10 06:35

Zdeni, zadej si do vyhledávače, je tady několik příspěvků :lol:

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 24.03.10 08:16

mám, jen ty nejlepší

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 24.03.10 09:32

Také moc dobré zkušenosti…Neměnila by jsem za jiné..

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 24.03.10 22:34

já moc dobré ne.. už bych je nechtěla.. ale za tu cenu asi adekvátní, no..

recenzí je tady hodně.. páč je má hodně maminek, je jich hodně positivních i hodně negativních.

marty2010
Závislačka 3735 příspěvků 25.03.10 12:12

ahoj, já jsem spokojená…sloužbu plní skvělou, jen by mohl mít trochu větší košík, nebo lepší přístup do něho, ale jinak jsem s ním spokojená - hlavně s kolečky :)

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 25.03.10 22:12

Zatím všem děkuji za odpovědi, uvítám i další :potlesk: :potlesk: :wink:

LenkaN26
Závislačka 4055 příspěvků 26.03.10 21:44

Ahojky, tak ode mně jedna negativní. Nebyla jsem s nimi spokojená vůbec… Jednak jsem vzhledem k své výšce neustále kopala do koleček což bylo hodně nepříjemné a jednou jsem si kolo přišlápla tak kvalitně, že jsem málem vyklopila dceru… Další věc co mi pila krev bylo madlo, které se musí při každém skládání sundat a navíc se mi nelíbily vzhledově…
Když to tedy shrnu, pokud nejsi vysoká asi s nimi budeš jezdit na pohodu. Pokud nebudeš kočár 2-3× denně skládat tak ti to madlo vadit nemusí a pokud se ti líbí tak imůj poslední argument je pasé.
Já jsem si teď koupila PP Sí a jsem nadšená. Skládání a rozkládání je daleko lepší, jsou mnohem skladnější, samostatně složené stojí a multiway budu prodávat…

avi75
Stálice 100 příspěvků 27.03.10 14:10

my máme Multiway skoro rok a zatím spokojenost akorát mi vadí brzda někdy nejde kočárek vůbec zabrzdit

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 27.03.10 16:40

tak to já měla stejné zkušenosti.. madlo mě štvalo neskutečně (o to víc, že jsem stejné měla na speedim, než vyrobili originální…), navíc to přicvakávání bylo někdy dost nebezpečné pro vojtovi prsty… brzda mi taky blbla, do koleček jsem se kopala (mám 175cm a nenosím podpatky). po jedné manželově jízdě se mi trochu rozkrkal - povolily ty nýty. po jedné jízdě po vyštěrkovaných asi 3m chodníku jsem měla v kolečkách zarvané kamínky. a ty kamínky vydávaly zvuky..
nánožník mi syn odkopával (ale je trochu živější) a na jedné jeho straně výrobce špatně našil ty suché zipy na uchycení na konstrukci dole.. oba konce sucháče byly stejné a při koupi jsem si nevšimla..).
sedátko je dost tvrdé a to i na dítě, které je zvyklé na speeediho bez redukce! (pro neznalé, speedi má jednu z nejtvdších sportovních sedaček, oipravdu hodně.. ale asi je pohodlná, nevím.. )- jak jinak si vysvětlit totální nespokojenost a řev… ?
koupila jsem je ve vojtově roce, abych měla golfáče co jdou polohovat /měla jsem jen zappa z dob malé autosedačky/.. a po měsíci šel z domu,… k čemu jsou polohovací golfky, když v nich dítě ječí..:??
celkově kvalita provedení je dost mizerná, což ale odpovídá ceně..

a pravda, jedna věc mě měla varovat už při koupi. vybrala jsem původně jinou barvu.. kočár jsem zaplatila a když mi ho dali, abych odjela..nějak blbě se mi jelo.. a koukám, jedno kolo poskakuje nad zemí.. vrátila jsem se (byla jsem ještě v obchodě..)zkou­šeli přendat za jiné kola, ale bylo to zkříženou konstrukcí! byla jsem blbá, že jsem hnedka neřekla - děkuji, tohle nechci! ale hrozně jsem je chtěla :oops:

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 27.03.10 23:55
LenkaN26 píše:Já jsem si teď koupila PP Sí a jsem nadšená. Skládání a rozkládání je daleko lepší, jsou mnohem skladnější, samostatně složené stojí a multiway budu prodávat…

Leni, má PP Sí polohovací opěrku pro nožky?? Nikde jsem to nenašla, takže asi nemá,že :-( Já už po zkušenostech Neonato Piuma chci, aby to polohování nožiček mělo. A taky jsem nedůvěřivá k těm jednoduchým kolečkům, fakt je to stabilní kočárek a žádné hrkadlo? A jak se pozná to odpružení zadních koleček?? Moc děkuji!!!

nanak
Kelišová 5140 příspěvků 28.03.10 15:26

Tak se přidávám k negativním zkušenostem a mám ty co už holky popisujou madlo se musí pořád oddělávat , kopu do koleček a to mám jen 163 cm, ted jak byla ještě zima tak jsem už dceru nemohla dostat do kočáru a zadělat teplou dekou a nánožník kterej je na sucháče no nechápu kdo to vymyslel ten mi pořád padal pod kolečka no neskutečný, jinak se s ním špatně manipujule jednou rukou okamžitě zatáčí a jízdu ve sněhu snad ani nebudu popisovat no horor , dcera už bude mít 2 roky takže nic novýho kupovat nebudu a dojezdíme s tíhle ale opravdu já za sebe nedoporučuji, a jinak jsme také hned n začítku museli reklamovat byl taky zkřížený :cert:

LenkaN26
Závislačka 4055 příspěvků 28.03.10 21:33
zdenulina píše:
LenkaN26 píše:Já jsem si teď koupila PP Sí a jsem nadšená. Skládání a rozkládání je daleko lepší, jsou mnohem skladnější, samostatně složené stojí a multiway budu prodávat…
Leni, má PP Sí polohovací opěrku pro nožky?? Nikde jsem to nenašla, takže asi nemá,že :-( Já už po zkušenostech Neonato Piuma chci, aby to polohování nožiček mělo. A taky jsem nedůvěřivá k těm jednoduchým kolečkům, fakt je to stabilní kočárek a žádné hrkadlo? A jak se pozná to odpružení zadních koleček?? Moc děkuji!!!

Hele, teď je tady jiná diskuse na PP sí a paní ho tam dost drbe, mně fak nijak vachrlatý nepřijde a to jsem teď jezdila po rozkopaném městě… Polohovací nožky nemá, ale to mi bylo vcelku fuk a odpružení jsem nijak nezkoumala :oops: . Já mám do horšího terénu Casual S4 takže tohle mám na nákupy…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 28.03.10 23:31

Sí je hezky na videu tady: http://www.youtube.com/watch?…
polohovací nožičky Sí má… :wink: alespoň to, co jsem viděla já.. klasicky, dvě polohy..i když není moc dlouhá ta podložka..

mně osobně se taky zdá vachrlaté, do stran..zkoušela jsem ho jen na prodejně, ale nějak blbě se mi s ním zatáčelo, asi kvli té rozviklanosti.. a košík se opravdu hodně prověšuje.. s těžšíma věcma šel ke dnu..

Kulišpínek
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 06.09.10 08:46

ahojky,

sháním info o golfáči,tadyčtu jen negativní..je tu nekdo s opačnou skušeností?

chjci se zeptast jak se s ním jede v zime,chtela bych už prodat sporták,ale pořad nevím jak se s tímhle bude dát jet..
nad čím přemýšlím..vleze se mi do nej díte s kombinezou,fu­sakem i pod to madlo? jinak my syn jiste zdrhne :lol:
moc prosím o názory,dekuju P.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >