Jaké máte zkušenosti s chůvami a agenturami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 11:40
Zkušenosti s chůvami

Krásný den maminky, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s nějakými chůvami, agenturami. Nebo máte nějaké konkrétní reference na nějaké chůvy na občasné hlídání :kytka:?
Děkuji moc a krásný nový rok :)

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 01.01.19 11:49

já jsem chůvy hledala ve svém nejbližším okolí. Dala jsem si inzerát, odpověděla na inzerát či jsem měla doporučení. pro dvě děti jsem postupem času měla 4 chůvy a všechny byly perfektní. Ale samozřejmě jiné požadavky jsou při hlídání 8 měsíčního dítěte a jiné při zajišťování vyzvedávání školkáčka a odpoledním hlídání. Pokud nenapíšeš město, nikdo ti asi moc nemůže konkrétněji poradit.

markisek05
Nováček 7 příspěvků 01.01.19 11:53

@nozu Je zapomnela jsem nejlepsi Praha vychod a okoli. Dekuji moc :)

Lucie Pytlik
Kecalka 190 příspěvků 01.01.19 11:57

Hlidacky.cz sama jsem tam dělala chuvu.Delali jsme to tak, že jednou byla maminka doma, jen kdyby bylo potřeba a když jsem byli v pohodě. Dal už pak doběhla, kam potřebovala, ale to u malého mimca. U větších školáků, jsme se jen potkali a domluvili. V Praze nevidím problém, nějakou najít.

Lenka_Hal
Kelišová 6322 příspěvků 01.01.19 12:43

My si nasli pres znamou, jeji snacha byla doma s miminem, jinak byvala ucitelka v jeslich. Jak znama rekla, ma trpelivost jak slon a taky ze jo. Hlida nam tak 3×-4× tydne a kazdy den za ni dekuji. Mala je u ni stastna. Je to hodne o stesti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >