Střídavá péče, jsem povinná je pokaždé sbalit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamcapavca
Závislačka 4763 příspěvků 26.12.18 17:36
Střídavá péče, jsem povinná je pokaždé sbalit?

Dobrý večer, otci dětí byla soudem schválená tzv. Střídavá péče na zkoušku. Máme ji týden a týden. Bydlíme ve stejném městě. Komunikace je na bodě mrazu. Kde mé snažení je ignorovano a bojkotovano ze strany otce.
Zítra je mám předat na jeho týden. Jsem povinná děti sbalit? Jako oblečení sezónní věci. Hygienu. Apod?
Dětem je to jedno. Sami si nic nebali, tak mají jen školní věci. Které potřebují.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49960 příspěvků 4 inzeráty 26.12.18 17:40

Nejsi. Sama od sebe bych nic nedělala. Kdyby mi o to otecpozadal, tak bych sbalil s tím, že bych byla do budoucna ráda, kdyby si do budoucna pořídil věci pro děti k sobě své.
Já do teď balím na požádání věci, co mají děti jen jednou. A většinou po něm chci, aby to vrátil vyprané.

Cvrčínek
Kecalka 178 příspěvků 26.12.18 17:43

Deti bych sbalila uz pro svuj dobry pocit, ze jim nic nechybi. Jsou to veci deti - balis to pro deti. Nepohlizej na to tak, ze to balis pro ex. Jinak se domnivam, ze jestlize otec plati vyzivne, na nakupu veci pro deti se tak vlastne podili. Nam v minulosti pani na OSPOD rekla, ze prece tatinek nebude prispivat na veci u maminky a k sobe si pro deti bude kupovat veci znovu. Kdyz plati vyzivne - podili se tak na nakupu veci pro deti, ktere maji deticky u matky a kdyz je treba, prevazi si je k otci. Logicky - na co budou veci doma matce, kdyz jsou v tu dobu deti u otce, ze?

omites
Extra třída :D 12797 příspěvků 26.12.18 17:45

Navzajem si nic nebalime.
Ex bere danovy bonus na maleho. Takze sezonni veci porizuje on. Ja se nehlasim, ze bych neco platila - zimni boty, zimni bundu a pod.
Mame teda spolecnou peci, mame se na vsem domlouvat.

Tichošlápek
Extra třída :D 11600 příspěvků 26.12.18 17:46

Určitě bych je zabalila. Nemůžou za to, jak to je a ještě tam nebudou mít věci?

omites
Extra třída :D 12797 příspěvků 26.12.18 17:46

@Cvrčínek u stridavky si plati vyzivne navzajem.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49960 příspěvků 4 inzeráty 26.12.18 17:47
@Cvrčínek píše:
Deti bych sbalila uz pro svuj dobry pocit, ze jim nic nechybi. Jsou to veci deti - balis to pro deti. Nepohlizej na to tak, ze to balis pro ex. Jinak se domnivam, ze jestlize otec plati vyzivne, na nakupu veci pro deti se tak vlastne podili. Nam v minulosti pani na OSPOD rekla, ze prece tatinek nebude prispivat na veci u maminky a k sobe si pro deti bude kupovat veci znovu. Kdyz plati vyzivne - podili se tak na nakupu veci pro deti, ktere maji deticky u matky a kdyz je treba, prevazi si je k otci. Logicky - na co budou veci doma matce, kdyz jsou v tu dobu deti u otce, ze?

No, máš pravdu. Nicméně výhledově bych do střídavý očekávala, že si snad běžné věci pořídí, ne,?

vokishka
Extra třída :D 13236 příspěvků 26.12.18 17:49
@Tichošlápek píše:
Určitě bych je zabalila. Nemůžou za to, jak to je a ještě tam nebudou mít věci?

u nás děcka běžně jdou se školním batohem do školy a odtud je vyzvedne druhý rodič. Takže žádné divoké převážení věcí. Mají prostě všechno dvojmo.

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 26.12.18 17:49

No pokud u otce mají věci jako je oblečení a hygiena tak je nebal. Pokud tam nic nemají tak bych sbalila, přece nebudou týden v jednom (pochybuju že by s nima chlap hned jel nakupovat) :nevim: já teda syna balím vždycky, i kdyz vim že u otce nějaké věci má, ale chci mít jistotu že bude mít vše, na zimu dost teplého oblečení, teď sem mu přibalovala třeba i léky na nachlazení, aby s nim nemuseli hned běhat do lékárny… Malej si to veze ve svém batůžku, mě to žíly nezkrátí, stejně zas přiveze všechno zpátky…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49960 příspěvků 4 inzeráty 26.12.18 17:51
@vokishka píše:
u nás děcka běžně jdou se školním batohem do školy a odtud je vyzvedne druhý rodič. Takže žádné divoké převážení věcí. Mají prostě všechno dvojmo.

U nás běžné taky. Ale třeba lyže, běžky, sedáky, spacáky, brusle, online dvoje nemaj

vokishka
Extra třída :D 13236 příspěvků 26.12.18 17:53
@Lama Lama píše:
U nás běžné taky. Ale třeba lyže, běžky, sedáky, spacáky, brusle, online dvoje nemaj

to je něco jiného, ale to nepoužívají každý týden.

mamcapavca
Závislačka 4763 příspěvků 26.12.18 17:53

Takže mám počkat zda si sám řekne? Já bych je i dobrovolně zabalila, ale vidím jak to dopadne. Vrátí mi polovinu a ještě nevypranou. Sam jim nic nekoupí. Nikdy nepřidal nic navíc na sezónní věci. Alimenty mi sotva pokryjí stravu a výdaje do školy. Oblečení nakupuji sama. Kdyz bych to měla brát z téhle strany finanční.

mamcapavca
Závislačka 4763 příspěvků 26.12.18 17:56
@Lama Lama píše:
No, máš pravdu. Nicméně výhledově bych do střídavý očekávala, že si snad běžné věci pořídí, ne,?

No ja bych to tak chtěla. Mě přijde blbé každý týden je balit. :roll:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49960 příspěvků 4 inzeráty 26.12.18 18:00

Prostě bych mu nehazela klacky pod nohy, ale ani mu to samaod sebe neusnadnovala. Sbalit, pokud si řekne. A pod podmínkou, že to vrátí ve stavu, co to dostal. A nevychylovat nad ztracenou ponozkou a nevyzehlenym trikem.

mamcapavca
Závislačka 4763 příspěvků 26.12.18 18:00

Přiznám se že střídačku nechci, ale nechci a nebudu to bojkotovat na úkor dětí.
Jenze zase ze sebe nechci nekonecně dělat blba. Jako za manželství.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >