Zkušenosti s probiotiky?

Anonymní
5.8.13 10:00

Zkusenosti s probiotiky!?

Ahoj zeny, rada bych se Vas zeptala na zkusenosti s probiotiky, jestli zabrala, co vsechno se zlepsilo (kolika, reflux..?) a kdy Vam zabrala, jak stara byla miminka, kdyz jste jim je zavedly atp. Ocenim vsechny nazory a zkusenosti!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4240
5.8.13 10:09

Ahoj,
nevím proč píšeš anonymně. Ale k otázce - my dávali na ekzém a podle mě to zabralo. Je možné, že bylo víc souvislostí, ale v jednom týdnu dostalo 4měs. mimi probiotika, začala jsem mazat krémem proti ekzému a zároveň dostala fenistil v kapkách a ekzém se nikdy už neukázal ač do tohoto týdne se stále zhoršoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
5.8.13 10:12

Malá má 2,5 měsíce, cca 6 týdnů baští Bio Gaiu a myslím, že účinek žádný. Kolika nás trápí, někdy je líp, někdy hůř, osvědčilo se mi dávat 7 kapek Espumisanu 15 min. před kojením, jinak nezabral vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
5.8.13 10:14

Probiotika jsou jen podpůrný prostředek, jako takové nic neléčí. Dávala jsem miminku při dlouhodobém braní atb a průjem se hodně vylepšil.
@Osmanka řekla bych, že zabral hlavně ten krém a fenistil ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5048
5.8.13 10:24

Ahoj, my bereme od 1,5 měsíce Biopron na koliku a od té doby máme pokoj, fakt si ty kapičky nemůžu vynachválit. Zabraly nám hned, malej od tý doby krásně prdí a jsme bez záchvatů :) Zkus a uvidíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aminkadf
5.8.13 10:29

My máme laktobacilky baby od swissu. Prdíme a kajdime o 100%lip než předtim…

• Nahlásit
  • Citovat
5.8.13 10:34

Ahoj, já je dávám od půl roku, doteď (2,5 roku) hlavně jako prevenci, na posílení imunity. Jsem s nima moc spokojená, malýho nic netrápí. Zkoušela jsem je vysadit a kupodivu se vyprazdňování zhoršilo, takže na nich jedeme dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
5.8.13 11:19

Ja mam v planukoupit BioGaiu… musim se nejdriv poradit s doktorem (pritel prisne nakazal) a vkladam do toho vsechny nadeje!!! mala je hodna, ale trapi ji to brisko. kazdy rano asi od 4 hodin a vyprdka se az nekdy ve dve… masiruju, cvicim, davam polstarek, zkouseli jsme milion kapek, ale nic nepomaha. Rusi ji to ze spanku, jinak by dokazala spat celou noc, ale ted je uplakanek!!! opravdu doufam, ze to zabere!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
5.8.13 11:22

Taky asi od 2 měsíců dáváme Lactobacílky Baby od Swissu. Pomohly s kolikama, ale možná už to bylo i věkem :nevim: Vyloženě zázraky bych od probiotik zase nečekala. Zažívání má po nich syn v pohodě a ještě nikdy nechytil ani rýmu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 11:34

My dávaly kapky Biogaya a ty teda nemůžu vynachválit, byly suprový a bolístky bříška byly fuč. Dávaly jsme je od 1 měsíce do půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
5.8.13 11:58

Dáváme laktobacilky od swissu, bříško bolí pořád, ale už to nejsou hysterické hodinové záchvaty, stačí bříško nahřát polštářkem, pak dát do klubicka a během 5ti minut je klid ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
5.8.13 12:10

A u bolení bříška hlavně houpat a skákat :) To zabírá ze všeho nejlíp :) Jinak dle mého názoru jsou kapky pro miminka vymyšleny především jako placebo pro maminky, aby měly pocit, že prckovi něco daly a snažily se pomoct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
5.8.13 12:27

Dávala jsem synovi laktobacily od Biopronu asi od 4 týdnů a nemohu si je vynachválit. Do té doby občas trpěl na koliky a prdíky a s laktobacilama pak měl najednou pokoj a od té doby žádné bolení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9957
5.8.13 14:22

Máme BioGaiu.. Asi 10tý den od začátku užívání se mu trávení zlepšilo.. No asi na týden a od té doby je to k ničemu. Sám nekadí, bolení má stále, stolici hlenovitou, soustavně je i nachlazený - takže u nás probiotika bez účinku. Od včera jsme se rozhodla přestat je dávat úplně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
5.8.13 14:30

My jsme taky koupili kapky BioGaia, zatím kapu čtvrtý den, takže nemůžu moc posoudit, ale vkládám do toho naděje, že se to zlepší.
Jinak Espumisan, Sab Simplex, Lefax byly u nás naprosto bez účinku, neutišitelné hodinové záchvaty pláče každý den, hlavně večer :roll: Teď je to o něco lepší, těžko říct, jestli je to probiotikama nebo tím, že je malýmu 6 týdnů a zlepšuje se to samo… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama