Zkusit být ženou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.03.18 18:03
Zkusit být ženou

Už jsem tu psal něco podobného a asi vás nenapadá nějaký způsob že? :roll: chtěl bych vyzkoušet být třeba týden ženou abych věděl co mají těžké či lehké a porovnat, ale asi žádný způsob neexistuje že? :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5051 příspěvků 21.03.18 18:04

Já bych ti to přála pod podmínkou, že si vybereš týden, kdy zrovna probíhá menstruace. Abys to jako fakt zažil pořádně.

Pipet
Generální žvanilka 23962 příspěvků 21.03.18 18:05

@Karleon Spíš týden před :mrgreen:

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 21.03.18 18:07

Ohol se, ohoď se, omaluj se a vyraž. Sice nic nezjistíš, ale chvilku ti bude možná dobře. Nikdy mě nenapadlo chtít se cítit jako muž. Jsem ráda za to, jak to je.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18952 příspěvků 14 inzerátů 21.03.18 18:07

Já bych ti přála zažít porod. :lol: Takové úvahy by tě pak rychle přešly :mrgreen: :mrgreen:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18952 příspěvků 14 inzerátů 21.03.18 18:08
@Russet píše:
Ohol se, ohoď se, omaluj se a vyraž. Sice nic nezjistíš, ale chvilku ti bude možná dobře. Nikdy mě nenapadlo chtít se cítit jako muž. Jsem ráda za to, jak to je.
:palec: :lol: :lol: jj to je fakt, taky by mne to nenapadlo :think: :nevim: :mrgreen: Někdy si jen říkám, že chlapi to mají jednodušší v životě. Ale stejně bych být chlapem nechtěla. :P

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18952 příspěvků 14 inzerátů 21.03.18 18:09
@Karleon píše:
Já bych ti to přála pod podmínkou, že si vybereš týden, kdy zrovna probíhá menstruace. Abys to jako fakt zažil pořádně.
:palec: :lol: :lol:

Emimin7
Kelišová 6495 příspěvků 21.03.18 18:15

Změnit pohlaví jde operací.

Jana525
Závislačka 4525 příspěvků 21.03.18 18:16

Zkus mrknout na tenhle film https://www.csfd.cz/…zel/prehled/

Karleon
Kelišová 5051 příspěvků 21.03.18 18:24
@Yasminn píše:
Já bych ti přála zažít porod. :lol: Takové úvahy by tě pak rychle přešly :mrgreen: :mrgreen:

Tak ten bych si nikdy nenechala vzít.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33079 příspěvků 21.03.18 18:28
@Pipet píše:
@Karleon Spíš týden před :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je pravda

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 21.03.18 18:37
@Emimin7 píše:
Změnit pohlaví jde operací.

A začal by ses s prsama cítit jako žena? Podle mě je to v člověku od začátku. Tuší, že je něco špatně :nevim:

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 21.03.18 18:39
@Karleon píše:
Tak ten bych si nikdy nenechala vzít.

Já jsem i proto ráda ženou. Protože chlap netuší, jak moc to prožívá žena, když nosí v břiše miminko. Lze si domýšlet, ale realita je ještě krásnější :srdce:

Emimin7
Kelišová 6495 příspěvků 21.03.18 18:46
@Russet píše:
A začal by ses s prsama cítit jako žena? Podle mě je to v člověku od začátku. Tuší, že je něco špatně :nevim:

Krome operace berou takovi lide na tohle i hormony, ty uz mysleni mozna zmeni.

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 21.03.18 18:49
@Emimin7 píše:
Krome operace berou takovi lide na tohle i hormony, ty uz mysleni mozna zmeni.

Jedna známá tento zákrok podstoupila. Viděla jsem ji v dospívání a pak po letech po operaci. Už tenkrát byla prostě jiná, divná klátící se holka. Teď jako muž mi přijde ok. Hormony jen dokonají dílo. Ale mozek už dávno myslí jinak.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama