Zkusit být ženou

Anonymní
21.3.18 18:03

Zkusit být ženou

Už jsem tu psal něco podobného a asi vás nenapadá nějaký způsob že? :roll: chtěl bych vyzkoušet být třeba týden ženou abych věděl co mají těžké či lehké a porovnat, ale asi žádný způsob neexistuje že? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6451
21.3.18 18:04

Já bych ti to přála pod podmínkou, že si vybereš týden, kdy zrovna probíhá menstruace. Abys to jako fakt zažil pořádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24470
21.3.18 18:05

@Karleon Spíš týden před :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27676
21.3.18 18:07

Ohol se, ohoď se, omaluj se a vyraž. Sice nic nezjistíš, ale chvilku ti bude možná dobře. Nikdy mě nenapadlo chtít se cítit jako muž. Jsem ráda za to, jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19075
21.3.18 18:07

Já bych ti přála zažít porod. :lol: Takové úvahy by tě pak rychle přešly :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19075
21.3.18 18:08
@Russet píše:
Ohol se, ohoď se, omaluj se a vyraž. Sice nic nezjistíš, ale chvilku ti bude možná dobře. Nikdy mě nenapadlo chtít se cítit jako muž. Jsem ráda za to, jak to je.
:palec: :lol: :lol: jj to je fakt, taky by mne to nenapadlo :think: :nevim: :mrgreen: Někdy si jen říkám, že chlapi to mají jednodušší v životě. Ale stejně bych být chlapem nechtěla. :P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19075
21.3.18 18:09
@Karleon píše:
Já bych ti to přála pod podmínkou, že si vybereš týden, kdy zrovna probíhá menstruace. Abys to jako fakt zažil pořádně.
:palec: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
21.3.18 18:15

Změnit pohlaví jde operací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6826
21.3.18 18:16

Zkus mrknout na tenhle film https://www.csfd.cz/…zel/prehled/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
21.3.18 18:24
@Yasminn píše:
Já bych ti přála zažít porod. :lol: Takové úvahy by tě pak rychle přešly :mrgreen: :mrgreen:

Tak ten bych si nikdy nenechala vzít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33132
21.3.18 18:28
@Pipet píše:
@Karleon Spíš týden před :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je pravda
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27676
21.3.18 18:37
@Emimin7 píše:
Změnit pohlaví jde operací.

A začal by ses s prsama cítit jako žena? Podle mě je to v člověku od začátku. Tuší, že je něco špatně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27676
21.3.18 18:39
@Karleon píše:
Tak ten bych si nikdy nenechala vzít.

Já jsem i proto ráda ženou. Protože chlap netuší, jak moc to prožívá žena, když nosí v břiše miminko. Lze si domýšlet, ale realita je ještě krásnější :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
21.3.18 18:46
@Russet píše:
A začal by ses s prsama cítit jako žena? Podle mě je to v člověku od začátku. Tuší, že je něco špatně :nevim:

Krome operace berou takovi lide na tohle i hormony, ty uz mysleni mozna zmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27676
21.3.18 18:49
@Emimin7 píše:
Krome operace berou takovi lide na tohle i hormony, ty uz mysleni mozna zmeni.

Jedna známá tento zákrok podstoupila. Viděla jsem ji v dospívání a pak po letech po operaci. Už tenkrát byla prostě jiná, divná klátící se holka. Teď jako muž mi přijde ok. Hormony jen dokonají dílo. Ale mozek už dávno myslí jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama